ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana wyglądu strony i modyfikacja menu
Muzzy
Witam.
Chciałem się zapytać, prosić o pomoc w przygotowaniu skryptu (jeśli w ogóle da się osiągnąć taki efekt jaki chcę.

Otóż prezentuje Państwu wygląd jednego z serwisu (niemieckiego) i chciałbym coś podobnego wykonać z użyciem php-fusion

images48.fotosik.pl/30/085d210d3bd73708med.png

głównym problemem jest przerobienie menu na takie jak tam jest. Każda literka A, B, C, itd. to button, po kliknięciu w który pod nimi rozwija się lista odnośników zaczynających sie na daną literę. PO kliknięciu w odnośnik w miejscu gdzie widoczne są na rysunku treści update - pojawia się właściwa treść np. artykuł.
Sam nie jestem w stanie sobie z tym poradzić, nie znam się dobrze na php. dlatego proszę o pomoc Was. Myślę, że taki wygląd byłby ciekawą modyfikacją skryptu php-fusion, który znalazłby wielu zwolenników.

Podsumowując:
1. Chciałbym usunąć z "menu" odnośniki typu forum, FAQ, download itd.
2. Nawigacja opierać powinna się na wyszukiwarce, oraz na sortowaniu (alfabetycznym) w grupach poszczególnych liter np. wszystkie artykuły na literę A, po kliknięciu w przycisk "A"
3. Elementy usunięte z nawigacji (patrz pkt.1) chciałbym, żeby znajdowały sie u samej góry strony lub ewentualnie, zaraz pod logo.
4. Forum, chciałbym by wyświetlało się w miejscu gdzie wyświetlana jest treść, ale z tą różnicą, by nie było w nim podziału na kategorie, tylko od razu poszczególne tematy (tak aby od razu była wyświetlana zawartość viewforum.php a nie index.php)

Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek wieści od Państwa.


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Pieka 13.11 - 23:27

Edytowane przez Muzzy dnia 14.11.2008 00:44:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 06:50:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
virusxd
1 i 3 w PA masz przecież opcje w Zarządzaniu stroną masz Nawigacja i tam masz wsio na temat Menu i tej nawigacji pod logo Smile
2 To by trzeba będzie edytować pliki od nawigacji.
Edytowane przez virusxd dnia 14.11.2008 14:39:33
 
www.deeveris.com
BenLomax
Muzzy napisał/a:
Podsumowując:
1. Chciałbym usunąć z "menu" odnośniki typu forum, FAQ, download itd.


Wejdź do PA >> Zarządzanie stroną >> Nawigacja

Muzzy napisał/a:
4. Forum, chciałbym by wyświetlało się w miejscu gdzie wyświetlana jest treść, ale z tą różnicą, by nie było w nim podziału na kategorie, tylko od razu poszczególne tematy (tak aby od razu była wyświetlana zawartość viewforum.php a nie index.php)


Wejdź do PA >> Zarządzanie stroną >> Główne ustawienia >> Ustaw jako stronę główną: viewforum.php
 
virusxd
Co do kategorii forum myślałem, sądzę że można by było stworzyć jedną kategorię forum i od razu do niej kierować a nie do wyboru kategorii. Tylko jeśli by ci to przeszkadzało to by pisało w jakiej jesteś kategorii a to już wymaga edycji plików forum.

PS: @BenLomax nie ma to jak napisać prawie to samo Smile Dlatego wolę jak forum jest w technologii ajax Wink
 
www.deeveris.com
BenLomax
virusxd napisał/a:
PS: @BenLomax nie ma to jak napisać prawie to samo Smile


@virusxd jak w tej reklamie, "prawie" robi DUŻĄ różnicę Pfft. A nam pozostaje mieć nadzieję, że nasze dwa opisy się komuś przydadzą Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl