ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Licznik unikalnych wizyt nie nabija tylko unikalne wejścia
marcel0001
Mam problem, długo szukałem wszędzie w google, i na forum php fusion też i nie doszukałem się tego co mnie interesuje, a zawsze tylko w ostateczności osobiście pytam bo wolę się doszukać niż pytać, ale przejdźmy do rzeczy więc mam w php fusion v7.0 licznik "unikalnych" odwiedzin w stopce, i pokazuje mi 340, ale 20 minut temu pokazywał mi 260, a to nie możliwe na pewno tak nie jest że rzeczywiście tyle osób odwiedza moją stronę bo wczoraj miałem 260 i dziś jak wszedłem na stronkę to również i nikogo nie było na mojej stronie ale jak ja coś na niej robię to licznik mi nabija odwiedziny, a ja chciał bym żeby to rzeczywiście były unikalne odwiedziny żebym wiedział ile rzeczywiście wchodzi na moją stronę osób, adres strony to www.isport.lua.pl
Edytowane przez Pieka dnia 07.11.2008 21:54:24
 
www.isport.net.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 19:30:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
To jest licznik typowo orientacyjny, wiec nie spodziewaj sie po nim dokladnosci, nie temu sluzy.
Jesli wymagasz dokladniejszych statystyk wejsc to jedynym sensownym rozwiazaniem jest instalacja takowych. W sieci znajdziesz cala mase, wiec problemu z tym nie bedzie, a i u nas jest tego pewnie paredziesiat w tematach na forum, czy w artykulach. Poszukaj, dla chcacego nic trudnego.
Edytowane przez Pieka dnia 07.11.2008 21:59:07
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
marcel0001
Tak rzeczywiście można dodać nowy licznik ale ja się nie znam na php , kolega mi polecił robienie stronki w php a dokładniej w php fusion bo chciałem żebym mógł z każdego komputera edytować stronkę dzięki rejestracji i logowaniu, a w htmlu to było bez sensu, znajduję rożne liczniki i dostaje różne kody tylko gdzie je wpisac to jest problem, mógłby mi ktoś to wytłumaczyć proszę...

Wiadomość doklejona:
Dobra to ja znalazłem taki jeden http://skrypty.ge...php?ID=135 na stronie http://skrypty.ge...24,1,nazwa ten pierwszy, ale read me jest po angielsku i nie wiem jak to zainstalować na stronie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wiadomość doklejona:
No nie potrafię zainstalować tych liczników, żadnego, nic nie umie.
Edytowane przez marcel0001 dnia 08.11.2008 10:48:50
 
www.isport.net.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl