ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przypisanie Administratora do grupy użytkowników
BenLomax
Czy jest taka możliwość by przypisać Administratora do danej grupy użytkowników?
Utworzyłem na forum dział X widoczny tylko dla grupy użytkowników X i zależy mi na tym by ten dział widział Administrator (bo pomimo,że osoba ma prawa admina działu nie widzi)
Edytowane przez Pieka dnia 05.11.2008 23:22:21
21293.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 16:07:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Nie rozumiem, to jakis problem dodac administratora do grupy? Przeciez nie ma znaczenia kto w niej jest.
Edytowane przez Pieka dnia 05.11.2008 23:31:03
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
BenLomax
Niestety ale dla mnie to problem Sad

Na przykłada kiedy chcę dodać np Sławka (Użytkownik) do Grupy X wchodzę sobie w Lista użytkowników >> Lista kont >> wybieram delikwenta z listy >> otwiera mi się Profil użytkownika >> i na dole panelu mam - Opcje administratora: Dodaj do grupy: >> wybieram co mi się podoba Smile

A jeśli wybiorę Administratora to już nie mogę tak zrobić.

Czy najpierw muszę Użytkownika dodać do Grupy X następnie zrobić z niego Admina?

Widzę, że u Was na forum jest taka możliwość, chociażby Ty Pieka jesteś przypisany do kilku grup. Ja jako Główny Administrator mogę się sam przypisać do Grupy X ?
 
Pieka
Profile adminow maja blokade tego typu dzialan, wiec musisz skorzystac z dluzszej drogi w PA => Zarządzanie uzytkownikami => Grupy uzytkowników i tu edytowac grupe, a nastepnie dodac do niej wybranego admina.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
BenLomax
Zgadza się, ale powiem Ci szczerze,że chyba bym na to nie wpadł,a na liście nie ma Admina, trzeba ręcznie wpisać pseudonim.

Dziwne rozwiązanie.

Kolejne i zapewne nie ostatnie - Dzięki.
 
Pieka
BenLomax napisał/a:
Zgadza się, ale powiem Ci szczerze,że chyba bym na to nie wpadł,a na liście nie ma Admina, trzeba ręcznie wpisać pseudonim.

Dziwne rozwiązanie..

Nie, wrecz przeciwnie, to jest bardzo dobre rozwiazanie wzgledem tego, ktore bylo w v6. Nie obciaza serwera, a przy okazji stanowi swego rodzaju wyszukiwarke kont uzytkownikow. Zdecydowanie wole ten sposob pracy w PA.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl