ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacja strony z v6.xx do v7.xx
czubass
Ok zrobiłem jak pisałeś, problem wrócił do error'u z przed usunięciem theme v6.
Czyli białe tło i komunikat
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Błąd pokazuje wchodząc na news.php, a wchodząc na link jakiejkolwiek podstrony pokazuje się tylko białe tło.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 07:38:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Apis
Błąd wskazuje na opensidex, funkcji, która służy do rozwijania/zwijania panelu, a której w tym theme nie masz lub po zaktualizowaniu do wyższej wersji nie obsługuje theme_functions_include.php. Miałeś jakieś rozwijane/zwijane panele?
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
czubass
Tak miałem rozwijane/zwijane panele.
Czy jest możliwość wyłączenia tych paneli ?

przesyłam fragment kodu z pliku theme_funktions_include.php zaczyna się od linii nr 191
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

może to coś da.
Edytowane przez czubass dnia 17.10.2016 11:03:38
 
krystian1988
Wyłącz na chwilę obecną zwijane panele i zobacz czy będziesz miał błąd. Co do funkcji od v7 jest inna metoda i jest na wiki PF:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
KaraS_998
Witam, nie byłem tu na forum ponad 10 lat i okazuje się że musiałem założyć nowe konto.

Otóż opisuje moją prośbę o pomoc.

Tyle lat moja strona Ochotniczej Staży Pożarnej w Raciążu chodziła bez problemów od 2006 aż pojawił się w urzędzie miejskim nowy informatyk i zaczął wprowadzać swoje zmiany na serwerze pod nową stronę UM i zaktualizował PHP do wersji 7 po czym stronka przestała działać i jestem zmuszony do szukania pomocy na forum.
Szukam i nic konkretnego nie znajduje a tematy z starszych wersji nie można chyba już tworzyć dlatgo piszę tu problem jest taki że albo uda nam się aktualizować stronkę i nadal korzystać z darmowego serwera za który płaci UM.
Lub szybko coś kupić i przekopiować stronę która nie działa już 3 dzień. Kopie zrobiłem plików i bazy danych.

Straona o tyle skomplikowana ze to PHP Fusion 6.00.307 z eXtreme Packiem v3.23
Czy jest możliwa jakaś aktualizacja do wersji która obsłuży PHP 7?

Sory że tu napisałem by nie trącić czasu i dalej szukam.
 
Apis
Rada jest taka:
1. Szybko znaleźć jakiś serwer ze starszą wersją języka PHP (chyba max PHP 5.6). Jesli potrafisz - możesz to zrobić na localhost (zainstalować serwer na komputerze)
2. Zainstalować na nim dotychczasową stronkę (z kopii baz i plików)
3. Zaktualizować po kolei wersje aż do wersji PHP Fusion 7.02.07 no i raczej raczej bez Extreme
4. Zaktualizować do wersji 7.02.07 dostosowanej do PHP 7 - http://www.php-fu...ost_186005
5. Zaktualizowany w ten sposób serwis umieścić na serwerze UM pod warunkiem, że informatyk nie podniósł także wersji baz danych do MariaDB 10.5. Jeśli tak - trzeba jeszcze zrobić upgrade do wersji PHP Fusion 8 - http://www.php-fu...ost_185970
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
KaraS_998
Ok dzięki za szybką pomoc stronka już przeniesiona na inny serwer ( wziąłem testowy w nazwie na 30 dni) działa ale mam trochę krzaczków w nazwach linków i miesięcy, to chyba trzeba ręcznie już zmianić w jakiś plikach lub w bazie
bo w tej chwili jest najmniej krzaczków po wielu próbach importu bazy w różnych kodowaniach i zastosowaniu wpisu w maincore i innych zaleceń z forum odnośnie kopi strony i bazy nanowym serwerze. Zabieram się do próby aktualizacji według wskazówek. Zastanawiam się tylko czy nie będzie problemu z tym dodatkiem eXtreme i dodatkowymi 3 galeriami.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl