ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel przypisany do konkretnej podstrony, newsa, galerii etc.
ArkaGdynia
Coś nie tak bo nic się nie wyświetla. ten kod
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Został dodany do infusions tam stworzyłem folder dodałem tam do niego następnie dwa pliki index.php i faq_opis_panel.php Wszystko działa panel pobiera dane z pola siteopis z bazy danych ale nie wyświetla się on na stronie faq.php więc może muszę jakoś zmodyfikować ten kod aby można go było wkleić normalnie do PA->dodaj panel
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 07:42:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
Zaznaczyć "Wyświetlaj panel na wszystkich stronach".
Edytowane przez eldiablo dnia 03.03.2010 20:13:03
 
http://dropdire.pl
ArkaGdynia
Oki już działa miałem nie zaznaczone pokazuj na wszystkich stronach i w tym był problem. Dzięki za pomoc Smile
 
Psik
Tak jak już tu ktoś pytał...
newsy i główną mam na pliku index.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wyświetla panel i na głównej i na stronach newsów... Jak zrobić aby było tylko na głównej?
Edytowane przez Pieka dnia 25.04.2010 14:58:22
 
Jarecki841104
Witam. Pytanie to już zostało zadane, lecz chyba nie było na nie odpowiedzi. Jak dodać newsy tak by się pojawiały na głównej stronie i np dwóch innych podstronach??? Można prosić o kod przykładowy.
 
www.ospszklarskaporeba.cba.pl
eldiablo
@jarecki
http://www.php-fusion.pl/forum/viewthread.php?thread_id=21010&rowstart=20#post_122191
 
http://dropdire.pl
Jarecki841104
Witam. Postanowiłem odświeżyć pytanie, ponieważ dostałem odnośnik do poprzedniej strony w temacie, a i tak nie znalazłem. X czasu walczę z tym by po dodaniu newsa pojawiał się on na głównej stronie oraz wybranej przeze mnie podstronie??? Chodzi o news a nie panel, ponieważ panel umiem ustawić s zależności od podstrony i newsa, A jak ustawić news tak by był jednocześnie widoczny w dwóch podstronach lub głównej i jednej wybranej przeze mnie podstronie??? Proszę o pomoc
 
www.ospszklarskaporeba.cba.pl
eldiablo
Chodzi Ci o przykładowo, na podstronie "system alarmowania" (Twoja strona straży pożarnej) w treści oprócz tego co tam napisałeś, będzie widniał wybrany news ?

Jeżeli tak to ciężko, musiałbyś sobie przygotować regułkę php/mysql taką samą jak w "wyświetlenie panelu na wybranej stronie", z tą różnicą że wyświetlasz tylko jeden bądź dwa newsy (np WHERE news_id='25' - jakoś tak Pfft), i na stronach gdzie chcesz newsa dodać, wklejasz taką regułkę + wpisujesz id odpowiedniego newsa.

Nie pamiętam czy pole wpisywania treści dopuszcza php, jakby co można skorzystać z BBcode php.
 
http://dropdire.pl
qba88
A jak przypisać panele do wszystkich "czytaj więcej" w newsach?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Co po tym readmore= trzeba wpisać?
Edytowane przez qba88 dnia 16.06.2010 13:04:43
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
doggy
Witam, jestem tu nowy i w porównaniu do wielu z was newbie ale tak się zastanawiam czy dało by się zrobić panel który wyświetla się tylko dla wybranego użytkownika ??
 
eldiablo
Pewnie że tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Tam gdzie 18 - wpisujesz id użytkownika dla którego panel/zawartość ma się wyświetlić.
 
http://dropdire.pl
doggy
Podziękował ;)


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


a tu mamy panelik który wyświetla się na wybranych galeriach
Edytowane przez doggy dnia 22.06.2010 17:51:56
 
kubil11
Witam! Mam pewien problem...Używam kodu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chcę zrobić parę takich panelów, typu.
Klikasz na O nas to wyświetlają się w panelu Zarząd, Historia itp. ale jak już wejdziesz na podstronę typu Galeria to tego nie widać tylko widać np. Galeria oficjalna, Galeria nieoficjalna, Galeria 1 itp.

Jak zrobiłem pierwszy taki panel to wszystko ok, ale przy kolejnym już wyskakuje błąd

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Pieka
Zgodnie z numeracja zawarta w kodzie bledu, wynika jasno, ze popelniasz go w tresci samego panela, a nie podczas przypisywania go do wybranej podstrony. Do nauki poprawnej budowy paneli sluzy temat przyklejony w dziale przedszkolnym oraz poradniki i artykuly znajdujace sie na naszej stronie.
Nie rob balaganu w tematach, tylko zacznij sie uczyc poprawnie konstruowac przynajmniej panele.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
doggy
kubil11 napisał/a:
Witam! Mam pewien problem...Używam kodu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chcę zrobić parę takich panelów, typu.
Klikasz na O nas to wyświetlają się w panelu Zarząd, Historia itp. ale jak już wejdziesz na podstronę typu Galeria to tego nie widać tylko widać np. Galeria oficjalna, Galeria nieoficjalna, Galeria 1 itp.

Jak zrobiłem pierwszy taki panel to wszystko ok, ale przy kolejnym już wyskakuje błąd

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Sam nie jestem jeszcze dobry w te klocki ale przypatrz się dokładnie budowie panelu i temu co wpisałeś błąd widoczny jest na 1 rzut oka.
 
kubil11
Hm. Nie rozumiem, napisałem że ten panel działa. Bo on normalnie działa, lecz gdy chcę zrobić drugi taki panel, to błędy wyskakują; nie wiem czemu.
Edytowane przez Pieka dnia 07.07.2010 13:49:44
 
wordzio
Bardzo fajny patent ale jak go zastosować do panelu logowania? Chcę aby panel logowania był tylko na podstronie forum, już próbowałem wklejać ten kod (bardzo dużo razy na liczne sposoby), ale robią się jakieś problemy tzn. cały środek strony i prawa strona przesuwa mi się na prawą stronę poza ekran i w ogóle nie widać tego panelu... Mam nadzieję że coś zaradzicie Smile.
Edytowane przez krystian1988 dnia 22.07.2010 07:56:58
 
eldiablo
wordzio napisał/a:
Bardzo fajny patent ale jak go zastosować do panelu logowania? Chcę aby panel logowania był tylko na podstronie forum, już próbowałem wklejać ten kod (bardzo dużo razy na liczne sposoby), ale robią się jakieś problemy tzn. cały środek strony i prawa strona przesuwa mi się na prawą stronę poza ekran i w ogóle nie widać tego panelu... Mam nadzieję że coś zaradzicie :).


Zawartość (zmieniona) user_info_panel w katalogu ifnusions:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wyświetla panel użytkownika lub panel logowania tylko na forum.
Edytowane przez Pieka dnia 22.07.2010 18:06:58
 
http://dropdire.pl
Pieka
A nie prosciej wstawic include tego panela w warunek widocznosci na danej podstronie? Czysto, bez grzebania.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wordzio
Dzieki, pomogło.
A tak z ciekawości chcę się zapytać, jak wstawiam do forum/index.php include panela, to panel wyświetla mi się tuż nad forum, a jak by zrobić, aby wyświetlał się po lewej stronie pod nawigacją?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl