ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
PHP Free Chat
Patryk_92
Nie działa mi chat i niestety znów musze się zwrócić o pomoc.
Wyskakuje mi takie coś:
budowlanka.zgora.pl/blad1.jpg
budowlanka.zgora.pl/blad2.jpg
http://budowlanka...l/chat.php

PS> Kiedyś podmieniłem ten zegarek w prawym górnym rogu, ponieważ nie pokazywał aktualnej godziny tylko czas w jakim była strona wyświetlona. Wtedy chyba wyskakiwały też jakieś błędy z session_start(). Czy to ma jakiś związek? Albo czy ktoś ma może orginalne plik header, aby zobaczyć czy to jest akurat to...
Edytowane przez Patryk_92 dnia 24.04.2009 00:07:52
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 16:09:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
MajkelxD
Tak jak podane w pliku chat.php zmieniam parametr:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ale wysokość czata pozostaje taka sama.
Jakaś rada ;/ ?

Chciałbym żeby w nawigacji wyświetlały się również osoby chatujące więc wklejam:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Pokazuję się liczba chatujących oraz ich nicki ale są domyślnie rozwinięte i nie wiem dlaczego pokazują się tak rozwalone:

images43.fotosik.pl/157/f9b278424d2ff2b0m.jpg

I 3 pytanie, gdzie zmienić rozmiar czcionki?


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 06.07 - 12:52

Edytowane przez MajkelxD dnia 06.07.2009 14:10:00
 
pogromca
MajkelxD poradziłeś już sobie z tym wyświetlaniem osób które siedzą na chacie? Przydało by mi się coś takiego.
Edytowane przez Chemikpil dnia 16.07.2009 22:37:52
 
MajkelxD
Niestety nie. Mam nadzieje że ktoś się skusi pomóc i że mu się uda.
Edytowane przez MajkelxD dnia 16.07.2009 23:14:08
 
lord_pit
Mi niestety nie dziala podany wczesniej sposob na zmiane nawigacji aby podawala ilosc osob czatujacych, strona poprostu staje deba i jest tylko tlo. Ktoś może pomóc?

Plik navigation_panel.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 02.09.2009 10:44:15
 
Pieka
Poprawilem kod, ktory wstawiles. Nastepnym razem patrz, co pakujesz do pliku, bo w kodzie byly tagi BBCode, ktore powodowaly bledy. Swego czasu blednie dzialalo parsowanie BBCodow w tagu code i stad mozliwe bledy.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lord_pit
Wszystko fajnie ale teraz cala nawigacja to pustka przedzielona podzielnikiem Pfft

Cos jeszcze jest nie tak, ale bede szukac ... moze sam sobie poradze jakos Smile

PS. A moje błędy wynikają z tego że w HTML czy PHP nie programuje tylko w C ... jakoś się próbuje adaptować do tego co widzę Pfft
Edytowane przez lord_pit dnia 02.09.2009 11:30:42
 
damian8p
Ja mam problem tego typu, że jak wklepuje link na stronę w czacie to mnie wywala po naciśnięciu. No i jak pisze parę osób to potrafi nie wyskoczyć wiadomość od unsera. Iteż nie mogę zmienić wysokości. Są może jakieś themy do tego? A czy serwer boo.pl ma safe_on bo kiedyś mi ten czat nie działał na fusionie v6 a teraz mam v7 Smile
Edytowane przez damian8p dnia 18.09.2009 08:57:49
 
sq5ltl
Chciałbym powrócić do tematu.
Parametry mojego serwera są takie:
low_url_fopen włączona
magic_quotes_gpc włączona
magic_quotes_runtime wyłączona
register_globals włączona
safe_mode wyłączona
session.auto_start wyłączona
short_open_tag włączona


A jak wchodzę do CHAT'a to błąd mam taki:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Fusion: v7.00.05
Chat: dla wersji 7 pobrany tu z forum.

Najciekawsze jest jednak to, że CHAT działał i od 2,3 dni przestał funkcjonować.
Zadałem pytanie administratorom hostingu, którzy mi odpowiedzieli:
Żadne z ustawień serwera nie były modyfikowane.
Na serwerze opcja safe_mode jest domyślnie wyłączona.
Modyfikacje tej i niektórych innych opcji (allow_url_fopen: magic_quotes_gpc:
magic_quotes_runtime: register_globals: safe_mode: session.auto_start: short_open_tag)
może Pan samodzielnie modyfikować z poziomu panelu administracyjnego WebAs.


Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
Pozdrawiam
Paweł
Edytowane przez Pieka dnia 02.12.2009 17:22:56
 
ku3ba1
Mi wyświetlają się takie informacje:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Co zrobić, aby informacja zniknęła a na jej miejscu wyświetlił się chat? Z góry dziękuję za pomoc ;)
 
sq5ltl
sq5ltl napisał/a:
Chciałbym powrócić do tematu.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.


Tak, że chyba sobie "zrobiłem dobrze".
Pomoc polegała na tym, że nadpisałem pliki na serwerze plikami instalacyjnymi CHAT'a.
Chat od 1-go strzału ruszył. Nie wiem co było powodem wyskakiwania komunikatu o błędzie.
Istotne jest to, że rozwiązanie było proste i skuteczne.

Pozdrawiam
 
kamdz
Wiadomość doklejona:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czemu mi co jakiś czas wyskakuje popup z taką treścią i dostaje disconnecta (inni userzy też tak mają). Która funkcja/parametr odpowiada za:
(post Pieki)
To nie jest błąd strony, czy serwera, po prostu hosting ze względów bezpieczeństwa zablokował możliwość przejrzenia informacji systemowych. Na darmowych jest to standardem.

Edytowane przez kamdz dnia 24.12.2009 16:27:53
 
Szprytny
A czy można wyświetlające się obrazki wyłączyć? Tzn, by pokazywały się tylko po kliknięciu na obrazek "buźka" (czyli pokaż emotikony), a nie automatycznie? Tak jak tu na forum Smile?
 
MajsterBieda
Mam to samo co Patryk_92...

Jakie rady panowie i panie??Cool
 
krystian1988
Z tego co wiem takie błędy jak masz @ku3ba1 są związane z hostingiem nie będzie działać prawidłowo o ile działać w ogóle będzie. Na hostingach płatnych działa czat wyśmienicie bez jakichkolwiek problemów.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
ro0z3k
Witam, nie wiem o co w tym dokładnie chodzi posiadam kod do pliku css_navigation_panel.php który podał wcześniej (1 strona) Szymon i nie wyświetla Mi się ilość osób na czacie. Mało tego nie wyświetlają się nawet same nawiasy. Podmieniłem kod w pliku i dodałem link czat w PA/Nawigacja. Zero efektu, serwer mam na boo, czy to jest tego wina? Wątpię, proszę o pomoc.

Wiadomość doklejona:
Witam, w wersji Free Chat automatycznie wyrzuca ludzi, nawet kilka razy w ciągu godziny. Co jest tego przyczyną i jak temu zapobiec?

Wiadomość doklejona:
Nikt nie umie pomóc z tym wyrzucaniem :/?
Edytowane przez ro0z3k dnia 27.10.2010 20:43:11
 
emillo91
Witam chciałbym prosić o pomoc w wyjaśnieniu kilku rzeczy dotyczących instrukcji instalacji dołączonej w paczce owego chat moda ,którego ściągnąłem z forumowej pobieralni.
Powiem tylko że jestem na etapie wrzucenia plików na serwer i dalej pojawiają się niejasności a mianowicie :
1)polecenie: "Nadaj chmody 777 katalogom w chat/data/private." - tutaj chodzi żeby w każdym katalogu chat/data/private nadać wszystkim podkatalogom Chmody 777 ?Czy mam nadać także Chmod777 katalogowi chat , data ,private czy tyklo ich podkatalogom ?

2)W jakim celu mam utworzyć pusty katalog tmp w katalogu głównym i nadać katalogowi tmp chmod777 ?

3)w 3 punkcie instalacji jest mowa o wysłaniu pliku chatb.png do tematu graficznego. Tutaj chodzi tylko o ustawiony przeze mnie temat graficzny i zawarty w nim folder images w którym ma się znaleźć owy plik ?

4)Kolejnym problemem po zainstalowaniu chatu na mojej stronie opartej o php fusion test komunikat z błędem o następującej treści :
:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

jest to spowodowane błędem podczas nadawania Chmod dla katalogów ?

Zmieniłem dane w komentarzach pozostawionych w pliku chat.php . Tryb safe mode jest wyłączony,korzystam z hostingu cba.pl .Mam nadzieję że podane informacje są wystarczające do rozwiązania mojego problemu

Wiadomość doklejona:
emillo91 napisał/a:
Witam chciałbym prosić o pomoc w wyjaśnieniu kilku rzeczy dotyczących instrukcji instalacji dołączonej w paczce owego chat moda ,którego ściągnąłem z forumowej pobieralni.
Powiem tylko że jestem na etapie wrzucenia plików na serwer i dalej pojawiają się niejasności a mianowicie :
1)polecenie: "Nadaj chmody 777 katalogom w chat/data/private." - tutaj chodzi żeby w każdym katalogu chat/data/private nadać wszystkim podkatalogom Chmody 777 ?Czy mam nadać także Chmod777 katalogowi chat , data ,private czy tyklo ich podkatalogom ?

2)W jakim celu mam utworzyć pusty katalog tmp w katalogu głównym i nadać katalogowi tmp chmod777 ?

3)w 3 punkcie instalacji jest mowa o wysłaniu pliku chatb.png do tematu graficznego. Tutaj chodzi tylko o ustawiony przeze mnie temat graficzny i zawarty w nim folder images w którym ma się znaleźć owy plik ?

4)Kolejnym problemem po zainstalowaniu chatu na mojej stronie opartej o php fusion test komunikat z błędem o następującej treści :
:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

jest to spowodowane błędem podczas nadawania Chmod dla katalogów ?

Zmieniłem dane w komentarzach pozostawionych w pliku chat.php . Tryb safe mode jest wyłączony,korzystam z hostingu cba.pl .Mam nadzieję że podane informacje są wystarczające do rozwiązania mojego problemu


Ok już doszedłem do tego :D To trzeba było wejść w katalog private i nadać jego podkatalogom chmody ;)
Edytowane przez emillo91 dnia 26.11.2010 21:35:27
 
skot84
Witajcie, chat bardzo fajnie śmiga, ale mam mały problem, caly czas wyswietlają się użytkownicy którzy juz dawno wylogowali się ze strony. W czym może być problem?
Edytowane przez konto usuniete dnia 21.01.2011 15:44:40
 
wsciekly4405
Witam, posiadam wersje PHP Free Chat jednak laduje sie w nieskonczonosc, na starym serwerze boo.pl bylo idealnie jednak po przeniesieniu strony na nowy serwer OVH (platny), chat laduje sie bez konca. Serwer posiadam safe mode wylaczony, wiec on nie zawadza, w czym tkwi problem? A jeśli nie można problemu usunąć, to jaki inny czat z takimi samymi funkcjami da się łatwo zainstalować? Pozdrawiam.

Wiadomość doklejona:
Witam, stopka poprawiona przepraszam za blad. Adres strony to http://www.klub-a... czat znajduje sie pod linkiem http://www.klub-a... jak pisalem laduje sie w nieskonczonosc, serwer ma wylaczona funkcje safe mod, o ile to mozliwe prosze o pomoc. Dziekuje


PW od moderatora:
  1. Brak Stopki! - Pieka 26.01 - 21:31
  2. Przeniesienie posta - Pieka 26.01 - 21:36

Edytowane przez wsciekly4405 dnia 27.01.2011 16:33:23
 
xXFernIXx
No i robie wszystko według instrukcji tzn.:

1. Pobieramy załącznik.
2. Rozpakowujemy go, wchodzimy w katalog supportchat.
3. Katalog chat oraz plik chat.php wrzucamy do katalogu głównego na serwerze, plik chatb.png do katalogu images w naszym themie.
4.Edytujemy plik chat.php, gdzie wpisujemy swoje dane, dodałem komentarze więc nie jest to trudne.
5. Tworzymy katalog private w chat/data/
6. Nadajemy chmody 777 katalogom w chat/data/private

No i co dalej? Co wpisac w edycji dodatkowej strony w PHP-Fusion aby pojawił się ta ten chat?
Próbowałem z czymś takim:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ale to raczej nie to :D
I jeszcze jedno pytanko w pliku chat.php jest taka linijka:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I gdzie mam wpisac tam swój login? W polach gdzie jest isadmin czy tylko tam gdzie jest (iSUPERADMIN).. A moze i tu i tu?

W tym załączniku są jeszcze 2 pliki, jakieś navigation panel ale w instrukcji instalacji nic o tym nie pisze żeby wrzucic na serwer czy coś... Czy to jest potrzebne? :D

I prośba:
Na rynku istnieje coś takiego jak programy p2p ...... I jednym z takich programów jest GoD.
Na owym programie jest czat na którym idzie puszczac muzyke...
Pomyslicie sobie: "pewnie jakieś filmiki youtube czy coś.." Otóż nie!
No więc tak wchodzimy na np. storyfiles i wrzucamy naszą mp3 na serwer, potem naciskamy prawym klawiszem myszki na "DOWNLOAD" i klikamy [Kopiuj adres odnośnika] po czym wchodzimy na naszego czata, wpisujemy "snd:// i tu wklejamy link z odnośnika" klikamy [ENTER] i na czacie pojawia sie że coś wysłaliśmy ale nie ma żadnego tekstu. Jednak po chwili u każdego kto jest na czacie zaczyna grac muzyka którą przed chwileczką wrzuciliśmy na serwer i skopiowaliśmy jej adres :D
Kumacie?
I właśnie o to mi chodzi, a mianowicie o to aby na tym czacie tez sie tak dało.

Dodam ze jestem zielony w temacie (ogólnie:D)


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 03.02 - 01:17

Edytowane przez Pieka dnia 02.02.2011 22:51:14
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl