ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wooya Web Stats Panel
Pieka
xela napisał/a:
...Proszę o poradę

Zmien serwer lub zrezygnuj z tych statystyk.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 09:08:02
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
xela
Pieka napisał/a:
xela napisał/a:
...Proszę o poradę

Zmien serwer lub zrezygnuj z tych statystyk.


Hehe , dziękuję za poradę. Inne sugestie ??Smile
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.03.2009 20:34:20
 
Pieka
xela napisał/a:
...Hehe , dziękuję za poradę. Inne sugestie ??Smile

Nie widze tu nic smiesznego, ale co ja wiem... Przeczytaj stary temat dotyczacy tych statystyk: http://www.php-fu...post_55289 z akcentem tylko na przeczytaj, bo to dzial v6. Ale z racji, ze nie ma sensu dublowac informacji, ktore sa identyczne, wyjatkowo podalem temat w tym dziale.
Edytowane przez Pieka dnia 11.03.2009 20:43:25
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
xela
Czytałem, nadal czekam na odp od BOK, odnośnie serwera, bo wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów, W każdym razie dzięki za pomoc Smile, jak dalej tak pójdzie to chyba zrezygnuje z nich.
Edytowane przez xela dnia 11.03.2009 22:24:59
 
Hos
Mam pytanko odnośnie tych statystyk, jak ustawić żeby zliczały mi one wszystkie odwiedziny łącznie z gośćmi a nie tylko jak zaloguje się na swój portal jako główny admin? Proszę o pomoc
Edytowane przez Hos dnia 22.03.2009 22:19:50
 
piterus
Te statystyki właśnie zliczają wszystkie odwiedziny. No chyba, że jak wstawiałeś panel i ustawiłeś widoczność tylko dla admina to będzie zliczać tylko wejścia admina.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Hos
Dzięki za pomoc statystyki działają już jak należy.
Edytowane przez Chemikpil dnia 02.04.2009 00:24:11
 
Gide0n
Ja niestety jestem chyba za zielony lub nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo w moim pliku maincore.php w głównym katalogu nie ma funkcji pomiędzy liniami 22-25 register_globals:

Wtyczkę wgrałem do Infusions, następnie zainstalowałem wtyczke w panelu sterowania strony i dodałem panel - który włączyłem i pokazuje mi się tylko w panelu statystyk info że statystyki strony nie są uruchomione.

Już drugi dzień z tym walczę - czy ktoś mógł by mi pomóc?
---------------------------------------------------------

Już jest ok. Nie wiedziałem że muszę wejść w PA>Wtyczki>wooya stats aby uruchomić je w ustawieniach. Teraz już działają wyśmienicie! Dzięki!
Edytowane przez Gide0n dnia 07.04.2009 03:23:56
 
www.asgwroclaw.pl
piterus
Czytać, czytasz ale nie do końca...

Pod koniec pierwszego postu jest coś takiego:
Edit: Poprawione oraz uzupełnione przez kolegę zezol pliki, znajdują się w załączniku.
Spis poprawek:
- przystosowano do register_globals off,


Tak więc nie ma potrzeby gmerania w maincore.php
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
zuraw_ksw
Witam
nie mam pojęcia co się dzieje;/ zgrywam wtyczne na serwer, instaluje dodaje do panelu włączam panel i wystkuje coś takiego na panelem i pod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

a w panelu pisze że statystyki nie są uruchomione
A wchodząćdo PA>Wtyczki nie pokazuje mi tej wtyczki tak jak by jej w ogóle nie było;/ Pomóżcie.
Edytowane przez khaman dnia 02.06.2009 13:56:51
 
piterus
Komunikat mówi, że jest brak tabeli generowanej przez instalator. Mam nadzieję, że instalujesz wersję przeznaczoną pod swoją wersję PHP-Fusiona, bo jak na moje krzywe oko jest to objaw instalacji WWSP v6 na PF v7 lub WWSP v7 na PF v6.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
zuraw_ksw
Rzecz w tym że instaluje WWSP v7. A dokładniej v7-wooya_web_stats_panel_fix_zezol_3 na PF v7.00.05. Dopiero zaczynam się bawić PF a na moje oko to chyba dobrze dobrałem wtyczke, aczkolwiek mogę się mylić;/ więc jak ktoś ma jakieś pomysły jak temu zaradzić to proszę o pomoc.
Edytowane przez khaman dnia 02.06.2009 14:02:50
 
piterus
A inne wtyczki się instalują bez problemu? Być może wystąpił jakiś błąd serwera podczas próby instalacji i nie zrobiło tabeli. Spróbuj jeszcze raz zainstalować.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
zuraw_ksw
Inne działają bez problemów, tylko z tą mam problem a instalowałem ją już kilka już ze 3-4 razy zawsze to samo. ;/
Edytowane przez hoopak dnia 02.06.2009 19:11:06
 
Gismo_PL
@zuraw_ksw - sprawdź poprzez panel w phpmyadmin czy podczas instalacji moda utworzone zostały tabele:
DB_WWSP_CONFIG oraz DB_WWSP_STATS.
 
http://fsong.pl
zuraw_ksw
Teraz zadam bardzo głupie pyatnie ale gdzie tego mam szukać tak dokładniej bo na obsłudze phpmyadmin to ja się zabardzo nieznam;/
Ale jeśli dobrze zrozumiałem to po zalogowaniu się na phpmyadmin i wyświetleniu wszystkich table bazy danych na dole pownina być tabela fusion_wwsp albo coś w tym stylu to jej nie ma;/
Edytowane przez zuraw_ksw dnia 03.06.2009 09:32:44
 
Krzysiek1312
Ja mam natomiast trochę inny problem.

Ja GA [Założyciel] mogę zobaczyć statystyki, ale już Drugi SA tego zrobić nie może. Kiedy kliknie na skrót do statystyk pojawia mu się białe tło i wyrzuca go do infusions/index.php. Wcześniej problem nie występował..

Nie mam aktualnej wtyczki ze wszystkimi fixami, ale mogę ją zainstalować. Pozostaje tylko jedno pytanie. Czy jeśli wyrzucę obecną, zainstalują tą najnowszą to czy historia pozostanie ? Mam tam ważne dane z pewnego dnia, który właśnie ten drugi GA musi zobaczyć.

W czym leży problem i czy możecie mi pomóc ?

I jeszcze coś. Istnieje jakaś wtyczka lub czy jest możliwe przerobienie tej, aby po kliknięciu na użytkownika, button czy cokolwiek pokazywało wszystkie strony, które odwiedzał ?

Pozdrawiam
Edytowane przez Krzysiek1312 dnia 20.10.2009 17:01:13
 
fast
Witam,
zainstalowałem panel - wszystko działa poprawnie, problem pojawia się przy wchodzeniu na moją stronę poprzez sbs 2003 R2 serwer, wywala komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Cała strona się rozjeżdża, jakby serwer blokował coś.
Jakieś sugestie?

Wiadomość doklejona:
Z góry przepraszam, że post pod postem, ale bardzo mi zależy na moim problemie dotyczącym wyświetlania strony poprzez serwer: SBS 2003 R2 edycja jesień 2007 - wiosna 2008.
W poprzedniej edycji fusiona 6.0 wszystko działało, natomiast przy 7 niestety nie działa.
fast dodał/a następującą grafikę:
plik.png

Edytowane przez fast dnia 28.11.2009 18:56:07
 
k33l
Mam problem z tą wtyczką, po uruchomieniu dostaję tylko lewe menu rozciągnięte na całą stronę oraz taki tekst:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
piotru
Pięknie, świetna robota. Dzięki za staty Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl