ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
27.07.2024 08:33:01
Czyli to nie była moja wina.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Instalacja Google Analytics
ELO320
@eldiablo co ty sie uparłeś na modyfikację tego kodu? Ten co podał lukeboss jest poprawny wystarczy zmienić w pierwszej linijce " na ' i działa i wstawićgo w plik.

Fragment kodu należy skopiować i wkleić na stronie internetowej, bezpośrednio przed tagiem zamykającym </head>*. Jeśli strony w witrynie są generowane z szablonów, wstaw kod bezpośrednio przez tagiem zamykającym </head> w pliku zawierającym sekcję <head>. (Większość witryn używa jednego pliku do obsługi wspólnych treści, więc umieszczanie fragmentu kodu na wszystkich stronach najprawdopodobniej nie będzie konieczne).

Jedną z głównych zalet asynchronicznego fragmentu kodu jest możliwość umieszczenia go na górze dokumentu HTML. Zwiększa to szanse na wysłanie sygnału śledzenia przed opuszczeniem strony przez użytkownika. W sekcji <head> zazwyczaj umieszcza się kod JavaScript, a w celu osiągnięcia najlepszych wyników zalecamy umieszczenie kodu na dole sekcji <head>.


Nie wiem może w footer.php też działa, napisali tak to to zrobiłem Smile.
Edytowane przez ELO320 dnia 16.06.2010 12:50:22
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 13:03:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Danielp010
..........
Edytowane przez Danielp010 dnia 22.10.2010 21:24:40
 
Legionista24
Także chciałbym dodać kod Google Analytics do swojej strony PHP-Fusion.

Obecnie kod wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W jakiej postaci należy go wkleić? Próbowałem wkleić na początek dokumentu j/w, ale niestety nie działa.
 
Pieka
Wstaw to w formie podanej przez Gandera w drugim poście bieżącego tematu, z tym, że w pliku footer_includes.php, który znajduje się w katalogu includes. Do tego m.in. służy ten plik.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Legionista24
Wszystko gra! Serdecznie dziękuję za szybką pomoc.
 
kamildnb
Jeden mówi żeby wstawić w footer.php, drugi w head.php, a trzeci w footer_includes.php

.., i kto tu ma racje?Shock
Edytowane przez kamildnb dnia 13.01.2019 23:09:54
 
Apis
Wszyscy. Z tym, że nie ma takiego pliku jak head.php - jest header.php, header_includes.php Smile

Gdybyś podał swoją wersję PHP-Fusion - można byłoby np. zasugerować to: https://www.php-f...ost_144436

Należy ponadto pamiętać, że bardzo istotne są znaki " (cudzysłów) lub ' (apostrof) przy wklejaniu wszelkich kodów do plików .php
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Zainstalowałem seo_friend_panel, zmieniłem MyISAM z TYPE na ENGINE, wkleiłem kod w miejsce z opisem "Kod śledzący:
Google Analytics", ale po 10h google nadal nie nalicza.

Drogi Apisie, czy po dodaniu w panel będzię to chodziło jak trzeba? Czy lepiej bezpośrednio, ręcznie wkleić w plik?
 
Apis
Instrukcja Google przewiduje, że kod powinien byc po tagu <head>. Aby to spełnić - odszukaj w katalogach themes/templates plik header.php. W nim odszukaj linię:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zaraz po niej wstaw Twój kod Google Analytics:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Oczywiście zmień na właściwe (Twoje) id=GA_TRACKING_ID.
Zauważ, że w drugiej linii zmieniłem cudzysłowy na apostrofy. Cudzysłowy w tym przypadku (i niemal w każdym pliku .php) mogą być tylko po echo" i na końcu ciągu.
Kopiowanie i wklejanie kodu bez tej poprawki skutkuje błędami lub całkowitym rozwaleniem strony.

Sprawdź czy moja podpowiedź działa, bo ja jestem na dodatki Google obrażony i ich nie mam B)
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Niestety po wklejeniu kodu w seo_friend_panel nadal nie nalicza statystyk Sad Teraz Apisie przetestuję Twój pomysł, ale na efekty chyba trzeba będzie poczekać do 24h
 
Apis
Czyli wkleiłeś kod w panel? Strasznie zagmatwane są Twoje posty a linka do Twojej strony jak nie było - tak nie ma. JAsnowidze są na feriach zimowych Grin
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kamildnb
Chodziło mi o tą wtyczke Bogdana https://www.php-f...ost_181246

I niestety nie działa, ale wklejałem tam jako oryginalny kod, nie zmieniałem cudzysłowów na apostrofy tak jak Ty.... wkurzyłem się i zrobiłem wg Twojej instrukcji i po wielu męczarniach zadziałało od razu, nie trzeba było czekac X godzin, także WIELKIE dzięki za pomoc!

Teraz pytanie jak dodać pkt za pomoc? Bo jak klikam w "pomógł" to zamiast dać Ci pkt, wyświetlają się tematy za które zostałeś odznaczony
 
khaman
Wszyskto jest napisane w regulaminie.
Autorzy tematów, moderatorzy i administracja witryny mają prawo wyróżniać, w ich opinii przydatne, wiadomości na forum oraz oznaczać je jako przydatne.

Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl