ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Edytor Tiny się nie uruchamia
amajk
Teraz nie mam nic, ani tego prostego edytora ani Tiny - tylko puste pola (w artykułach i newsach) do wpisywania tekstu.
Szukajka wyświetliła mi odpowiedzi dotyczące "szóstki", co ja widzę dla Fusion7 nie ma już zastosowania.
A po odhaczeniu przedwczoraj rano korzystania z Tiny - wyświetlił mi się ten edytor wieczorem. Później jeszcze raz wczoraj w południe i do tej pory nic. Nie mam więc do opisania żadnego jakiegoś szczególnego objawu oprócz "nie pojawia się". Sad
Prosze o wskazówkę. Pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 07:13:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Skoro TinyMCE pojawia Ci sie mimo wylaczenia, to szukalbym przyczyny tego na swoim serwerze i zapytal hosting, czy przypadkiem nie maja problemow/awarii. Nie ma mozliowsci, aby sam sie wlaczal i wylaczal.
Na darmowych serwerach dziala bez zadnych problemow, sprawdzilem cba.pl i unl.pl.
Napisz przy okazji co to za serwer, na ktorym masz takie dziwnosci, sprawdzimy..
Edytowane przez Pieka dnia 30.08.2008 18:29:19
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bartek124
Czekaj, czyli nawet jak wyłączysz Tinę, to ona sie pokazuje, tyle, ze nie działa (czyli nic sie nie pokazuje)?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
amajk
Rzeczywiście zagmatwałem...
Wygląda to u mnie tak - włączyłem Tiny i sie wyswietliło, zrobiłem news. Otwieram później Fusion i Tiny juz się nie wyswietla (całkiem) sa tylko pola tekstowe.Wyłaczam Tiny i znowu tylko pola tekstowe, nawet bez tych podstawowych przycisków formatowania tekstu. I tak wkoło Maciek.

Ale przepraszam, bo mi sie komputer zwiesił i cos mnie po tym tknęło. To wszystko co opisywałem działo sie na IE7. Teraz włączyłem Opere i kurczę wszystko chodzi, włącza, przełacza, jest OK. Więc po prostu zbaraniałem i na razie wycofuję moje pytanie. Poczekam i poobserwuję, ale już będę podchodził do Fusiona przez Operę.
Tyle na razie, dziekuję za szybką reakcję. Pozdrawiam.

PS. Tak już dla ścisości strony mam na serwerach netarterii.
Edytowane przez amajk dnia 31.08.2008 00:27:59
 
bartek124
Czysciles pamiec przeglądarki po zmianie?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
amajk
Taak... to znaczy rzeczywiście nie, bo często o tym zapominałem i teraz już ustawiłem czyszczenie automatycznie po zamykaniu przeglądarki.
Dzisiaj rano mi się wszystko otwierało jak nigdy.
Pozdrawiam Grin Dziękuję
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl