ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 15

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Tworzenie skórek- div
Harvi
Witam,
przeczytałem artykuł na tym portalu dot tworzenia szablonów php fusion, oglądałem film by [strona łamiąca licencję!] o szablonach, przewertowałem również forum w poszukiwaniu odpowiedzi. Był jeden wątek, ale nie usyskałem tego, co chciałem.
Otóż chcę sobie przygotować theme do php fusion, wszelkie komendy i polecenia znam. Chciałem podpatrzeć trochę innych, jak to robią, ale wszystkie theme były generowane na tabelach. No a ja chciałbym zrobić wszystko na divach. Powiedzcie mi, czy da się zrobić theme php fusion tylko na divach?

http://www.php-fu...post_94656 o ten wątek mi chodziło, ale problem usera nie został tam rozwiązany. Ja nie mam jeszcze pociętego laya, więc nie wiem jak ciąc, jesli nie da sie na divach, to z bolem serca zrobię na tabeli, no ale wiadomo jakie są plusy divów..

Jeśli ktoś mógłby pomoc, bylbym wdzieczny.
Edytowane przez Pieka dnia 17.10.2009 15:09:47
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 08:57:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jack1920
Ściągnij sobie PFv7 tak masz same theme na divach! Tworzenie themów na divach niczym się nie różni od tworzenia na tabelkach wystarczy że opanujesz divy i będzie git Grin

//Edit
Znowu ten napis po lewej ;] nie usunęłem tylko musiałem coś sprawdzić. Pozdrawiam!
Edytowane przez Pieka dnia 22.08.2008 23:09:14
 
[strona łamiąca licencję!]
jantom
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Prawie, ale to już czepialstwo z mojej strony ;)

W PHP-Fusion 6 bez modyfikowania innych plików napisanie skórki opartej tylko i wylacznie na Div było niemożliwe - winna była struktura skórek. Jednakże pojawiały się skórki, które korzystały z tej jednej tylko tabelki, którą fundował system, np. DIV, Nature czy SO.

Jeśli jednak chcesz zrobić skórkę opartą o same DIV-y, potrzebujesz zmodyfikować 2 pliki - side_left.php i side_right.php.

Od PHP-Fusion7 poprawiony system skórowania pozbył się tego ograniczenia. Napisanie skórki opartej tylko i wyłącznie o DIV nie jest trudne.
Edytowane przez Pieka dnia 22.08.2008 23:09:23
 
http://jantom.info
Harvi
Ooo, to może przejdę z php fusion 6 na 7? Ta wersja jest już jak rozumiem skończona i bezpieczna? Istnieje możliwość migracji z 6 na 7mkę? Widzę , że wtyczek dość mało, no ale porozglądam się co i jak, głównie chodzi mi o seo friendly strone, co mimo dodatkw w 6stce było dość trudne do osiągnięcia, czyli: czy jest możliwość edycji description , keywords dla każdej strony ? ew zastosowanie schematu, ze tytuł strony=opis=słowa kluczowe porozdzielane itp?
Edytowane przez Harvi dnia 23.08.2008 10:42:34
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl