ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
IP Poll Panel v7 ISO/UTF-8 - Ankieta dla gości
Chemikpil
Znajdź w pliku i usuń to
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 14.01.2009 14:12:18
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 18:45:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kolok
Gdyby to było takie proste i kończyło się na wycięciu tego kodu to pytania by nie było. Ale dzięki za chęci.

Po wycięciu wskazanego przez Ciebie fragmentu, strona się całkowicie rozwala tzn. nie wyświetla się środkowa zawartość strony (logo, sopka, newsy), nie wyświetla się ankieta. Jedynie co się wyświetla to wycentrowany panel nawigacji z prawej strony.

Jakieś inne propozycje?
Edytowane przez kolok dnia 14.01.2009 11:39:16
 
http://www.helenka.net
ciunaj
Zamieściłem ankietę w oparciu o tą wtyczkę, ale jest problem z oddaniem głosu. Kilku osobom udało się zagłosować, później użytkownicy, którzy nie oddali jeszcze głosu zwrócili mi uwagę,że nie pojawia się u nich opcja głosuj a tylko wyniki głosowania. Sprawdziłem to na komputerze kolegi, który nigdy nie był gościem na mojej stronie i rzeczywiście pojawia się ankieta z wynikami a nie z opcjami do głosowania. Co może być przyczyną? Mam stronę na netarterii.
 
Pieka
Jak sama nazwa wskazuje, jest to IP Poll Panel, czyli ankieta dla gosci z ograniczeniem do IP. Jesli Twoi uzytkownicy maja to samo IP, przykro mi, ale nie zaglosuja wiecej razy w tej konkretnej ankiecie. Zastosuj ankiete dla uzytkownikow, ktora masz w standardzie, a ktora ogranicza mozliwosc glosowania do konta na Twojej stronie, wiec kazdy zarejestrowany bez wzgledu na IP bedzie mogl w niej wziac udzial..
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ciunaj
Dzięki
 
virusxd
Jeśli ktoś chce to wykonałem modyfikację Ankiety Smile
Jeśli ktoś jest wylogowany/nie ma konta to jest ankieta na IP, jeśli jest zalogowany to na konto.
Oficjalna strona grupy programistycznej Deeveris www.deeveris.com
Pomagamy w najdziwniejszych problemach komputerowych.
Oceń ją Pfft
 
www.deeveris.com
spider1987
Da sie zrobic tak, zeby mozna bylo glosowac z tego samego IP tylko np z ograniczeniem czasowym? Bo robie mała stronke o mojej wiosce, bez panelu logowania i chce zeby wszyscy mogli głosowac
 
www.pawlowice24.pl
xnoname
Nie wiedziałem czy zakładać osobny temat...

Prowadzę stronę na której nie mogę zezwolić na rejestracje użytkowników. Niestety strona też jest skierowana do małej społeczności i większość osób posiada ten sam zewnętrzny adres IP (kochany internet radiowy...) Pod php-fusiona v6 istniała ankieta opierająca się na głosowaniu z wykorzystaniem ciasteczek zamiast adresów IP.

Mógł by ktoś dostosować modyfikację IP Poll Panel v7 żeby opierała się na ciasteczkach zamiast adresów ip lub przytoczyć inne rozwiązanie. Na pewno nie tylko ja bym na tym skorzystał.
Powtarzam nie mogę zezwolić na rejestracje użytkowników.

ps: widziałem kiedyś zewnętrzne ankiety, ale z możliwością głosowania tylko tak / nie
Niestety potrzebuje czegoś z większą liczba wyborów do zdefiniowania przynajmniej 5.
 
4r73k
W ankiecie jest błąd, nie można dodać znaku apostrofu ('), wyskakuje błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

Proszę o pomoc w naprawieniu błędu.
 
dudeck
Witam,
nie wiem co jest z moim php-fusion v7.01, ale nie mogę dodać żadnej wtyczki! Zależy mi na ankiecie dla niezalogowanych, więc wgrywam wtyczkę z tego tematu do folderu infusions, ale dalej mam przekreślone Wtyczki w PA... Próbowałem wgrać guest book, ale efekt ten sam... Czy ktoś mi może pomóc?
Z góry dziękuję
 
Adam Stalica
@dudeck

A zainstalowałeś te wtyczki w PA->Zarządzanie stroną->Wtyczki?
Każdą wtyczkę trzeba instalować, bo inaczej Ci się nie pojawi w wtyczkach w PA ;-]

Pozdrawiam ;-]
Witam Grin
 
dudeck
Dzięki wielkie!!!! Myślałem że w zakładce Wtyczki(infusions) się je instalujeWink Jeszcze raz dzięki!!!
 
puszczykos
Moje pytanie jest takie. Po zagłosowaniu na daną opcję wyskakują wyniki, lecz wszystkie opcje występują dwukrotnie... Dlaczego?
Edytowane przez Chemikpil dnia 24.11.2010 15:01:08
 
quake3000
Witam, mam pytanie w sprawie IP Ankiety, chciałbym w tej wtyczce wyłączyć blokowanie IP, ponieważ posiadam internet radiowy i inni nie mogą zagłosować ;/ Próbowałem z ankietą member_poll_panel, ale jako gość pokazuję mi tylko wyniki, a ankietę dopiero jako użytkownik, jak można to zmienić? Zaznaczam że panel mam ustawiony na gość.
Edytowane przez Pieka dnia 13.01.2011 12:36:03
 
piotrek199214
No jeżeli zagłosujesz w ankiecie to zapamiętuje twój nr IP i pokazuje że głosowałeś. Można wyłączyć IP tylko wtedy będziesz mógł oddawać milion razy głos w ankiecie. Można zrobić też na cookies - lepsze rozwiązanie.

Pozdrawiam
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
quake3000
Dobrze ktoś ma gotowe rozwiązanie, autoryzacja na cookies? Albo jak wyłączyć w Ankiecie autoryzację IP, żeby miliony głosów głosowało w ankiecie??

Wiadomość doklejona:
Problem rozwiązany z autoryzacją cookies, instalacja skryptu IM Sonda v1.5 polecam wszystkim ten skrypt.
Edytowane przez quake3000 dnia 20.01.2011 13:55:47
 
grzechx
Wie ktoś może jak zrobić żeby na liście wyboru było więcej niż 10 pozycji ?
Nie wiem dlaczego jest tak że http://validator....
Pokazuje przy kodzie ankiety tyle błędów.
Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
fyssas
Czy jest możliwość dodania do sondy określony czas jej zakończenia?
Na przykład, jak mam na swojej stronie sondę dot. meczu i chciałbym aby się ona zakończyła automatycznie tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego?
Czasami niestety zapomnę jej wyłączyć przed meczem - jak wracam po meczu to jest już duuuuużo głosów więcej z wynikiem jaki padł w spotkaniu.
Edytowane przez fyssas dnia 10.10.2011 14:18:32
 
www.ligaokregowa.pl
grackon
Mam problem z zainstalowaniem tej wtyczki. Wrzuciłem pliki na serwer, wybieram w PA z listy tą wtyczkę, klikam i zero reakcji. W bazie danych nic się nie instaluje i nie mam pomysłu jak mam wgrać ankiete?!

Połączony z 03 styczeń 2012 21:45:
Poradziłem sobie już sam. Wyczyściłem wszystkie wpisy ip_poll w bazie danych i zainstalowałem od nowa i poszło Smile
Edytowane przez grackon dnia 03.01.2012 21:45:12
 
globalny
Potrzebuje pomocy, jak przerobić te ankietę lub czy istnieje jakaś inna dla niezarejestrowanych opierająca się nie na ip, lecz na ciasteczkach lub innych zabezpieczeniach? W ankietach na ip niestety ludzie zmieniają specjalnie ip by oddać kilkanaście głosów
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl