ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
ELO320
A ja wyjdę z innym pytaniem. Jakiś czas temu była mowa o v5, ktoś coś o tym wie? Z tego co się zoriętowałem to jest już w trakcie produkcji v6 TU
Wciśnij pomógł! To nie gryzie!
 
www.imperium-gier.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 03:26:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Sqeverek
Ktoś się tam pytał jak na v7.00.07.
Właśnie sprawdziłem i na razie bez błędów.
Przed chwilą napisałem co prawda, że błędy, ale to moja wina... po prostu dzisiaj tyle tego testuje, że tylko "zainstaluj wtyczkę" a pliku install.php nie raczyłem otworzyć.
Edytowane przez Sqeverek dnia 11.06.2010 21:47:34
 
krokiet19
A ja zwracam się z pytaniem, jak zrobic aby dział o nazwie "jakaś tam" był dostępny oraz widoczny tylko dla pewnej grupy użytkowników, w tym wypadku tylko dla administratorów, głównych administratorów.



Wiadomość doklejona:
krokiet19 napisał/a:
A ja zwracam się z pytaniem, jak zrobic aby dział o nazwie "jakaś tam" był dostępny oraz widoczny tylko dla pewnej grupy użytkowników, w tym wypadku tylko dla administratorów, głównych administratorów.




Sprawę już załatwiłem, nieaktualne.
Edytowane przez krokiet19 dnia 15.06.2010 18:40:41
 
Royal116
Mam pytanie zrobiłem wszystko tak jak jest napisane w pierwszym poście ale gdy chcę zainstalować po wejściu w link http://mojastrona...nstall.php wchodzi normalnie na stronę nic się innego nie dzieje, a gdy wchodzę na forum wychodzi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Troszkę zielony jestem i nie wiem o co chodzi...
 
GosciuOdKanapek
Czy zechciałby ktoś napisać wyczkę/moda, dzięki której byłaby możliwość zablokowania możliwości pisania na forum fusionboard na określony czas.

Z góry dziękuję
Pozdrawiam Wink

P.S. Mogę zrobić za przysługę pyszną kanapeczkę ;D
 
krzychu14
Wiecie może jak się pozbyć tej ikonki?
images35.fotosik.pl/176/cf64702110b90604m.jpg
 
Tomooo
Panel administracyjny>> Wtyczki>> Fusionboard>> Ustawienia>> Ikony for albo postów nie pamiętam dokładnie i obok masz tak/nie.

Pozdrawiam.
Edytowane przez krystian1988 dnia 04.08.2010 11:45:04
 
krzychu14
Można tylko wyłączyć tą co ja chcę zostawić. Chcę wyłączyć tą co jest w kółku (może ktoś się pomylić). Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Wink
Edytowane przez krzychu14 dnia 04.08.2010 12:24:03
 
Tomooo
Witam. Czy na Fusionboard jest coś takiego jak ,,Forum Bot Agent,,? Lub coś w tym stylu aby można było wstawić reklamę np pod każdym 1-szym postem na forum?
Edytowane przez Tomooo dnia 05.08.2010 14:53:27
 
konto usuniete
@Tomooo- Jakbyś przeczytał cały temat, to wiedziałbyś, że Forum Bot Agent działa na standardowym forum. Nie słyszałem o czymś podobnym do FB. Musiałbyś zajrzeć na stronę autorów fusionBoard, którzy coś nowego szykują (nowa wersja).
 
Pietras1987
Mam takie pytanie mianowicie włączyłem sobie opcję oceniania postów, ustawiłem rodzaje ocen no i chce ocenić a tu wyskakuje mi "Config file not found" wiecie może o co chodzi ?
 
www.zastraszacze.w8w.pl
Spaik
Tomooo napisał/a:
Witam. Czy na Fusionboard jest coś takiego jak ,,Forum Bot Agent,,? Lub coś w tym stylu aby można było wstawić reklamę np pod każdym 1-szym postem na forum?


Jezeli masz najnowszą wersję php-fusion to daruj sobie tą wtyczkę gdyż fb02 nie dziala poprawnie z PHP-Fusion 7.01.
 
generaluploads
Warto by było to naprawić aby w v7.01 działał tak jak powinien.
 
www.generaluploads.pl
Spaik
generaluploads napisał/a:
Warto by było to naprawić aby w v7.01 działał tak jak powinien.


Z pewnością warto lecz pewnie nikt sie tego nie podejmie a strona autorów tej wtyczki juz nie istnieje bądz istnieje pod innym adresem.
 
krzaczor93
Z racji, że ktoś rzucił temat, ale nie został on rozwiązany - skrypt forum jest beznadziejny pod względem zarówno optymalizacji jak i działania, a tworzący go team rozsypał się.
W związku z tym mam pytanie - jak ten twór bezpiecznie i w całości odinstalować?
 
Sony
krzaczor93 napisał/a:
W związku z tym mam pytanie - jak ten twór bezpiecznie i w całości odinstalować?

Przyłączam się do pytania.
Niestety samo kliknięcie w PA - odinstaluj nie pomaga. Ponoć zostają śmieci w Bazie Danych....
tjaa Smile
 
croole
Przy ustawianiu opcji ostrzeżeń nie działają polskie znaki w powodzie ostrzeżenia i innych.
 
SQ5NWR
Zainstalowane:
PHP-Fusion 7.00.07
fusionBoard 4.2

Jak zablokować możliwość podglądu profili userów przez osoby nie zarejestrowane na forum ?
 
croole
O co chodzi z tymi ocenami w profilu Shock?
//Kolega to chyba potrzebuje więcej czasu na przeczytanie i przyswojenie regulaminu//foxi89

No to gdzie twoim zdaniem te pytanie zadać jak nie tutaj?! Tutaj nic nie można robić!
Edytowane przez croole dnia 13.08.2010 19:01:35
 
Foley
Witam!
Mam PHP-Fusion v7 i wtyczkę fusionboard.
Chciałbym, aby przy pisaniu posta na forum, użytkownikowi wyświetlał się krótki wyciąg z regulaminu (podobnie jak tutaj, na PHP-Fusion.pl)
Domyślam się, że trzeba będzie edytować pliki php.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl