ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
Statys
Czy ma ktos poprawnie przetlumaczone locale?

W tej paczce co jest w zalaczniku jest np zamiast "Edytuj kategorie" - "Sposób wyświetlenia kodu weryfikującego:" itp.

POzdrawiam
 
paramore.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 07:40:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Sniper512
Witam serdecznie. Po zainstalowaniu forum, rozjeżdża mi się cały theme:
http://www.allods.../index.php

Proszę o pomoc. Jak to naprawić ?
 
http://farcry.gry-online.pl/
rxt14
Nie działa mi ta wtyczka, instauję na główna na serwerze ,wlączam link a tam pojawia się błąd i napisy że takiej strony nie ma

I nic nie moge zrobi,c pomożcie
 
Angius
Bo nie masz całej zawartości wrzucać do głównego katalogu, a zawartość /forum do katalogu /forum, zawartość /includes do /includes, etc Smile

Ja jednak zostaję przy phpBB3, zrobię jakiś ładny mostek może... FB jest dla mnie za mało intuicyjnę i nie mogę znaleźć mnóstwa funkcji Frown
//Angius
 
http://www.incantator.cba.pl
Chosen
Witam!
Ja mam pytanie które już bylo tu na początkowych stronach zadane ale niestety nie znalazłem odpowiedzi...
Czy jest możliwość by posty w podkategori były widoczne na głównej stronie?

Z góry dziękuje za odpowiedż Smile
Edytowane przez Pieka dnia 26.04.2010 18:59:23
 
outchorn1
Takie pytanko do użytkowników.

Jak włączyć by pokazywał mi gwiazdki fusionBoard (poziomu użytkownika).

Grzebałem w ustawieniach i nic nie znalazłem.
 
www.naruto-kensei.pl
Chosen
Panel administratora-> wtyczki-> fusionborad 4-> ustawienia-> ustawienia fusionboard 4 -> "pokazywać poziom użytkownika w temacie" wybierasz na "tak"

A ustawienie po ilu postach ma się zmienić obrazek tzn zwiększac ilość gwiazdek ustawiasz w:
Panel administratora-> zarządzanie użytkowniakmi-> ranki na forum.

Mam nadzieje że to jest to o co prosisz.
Pozdrawiam
 
Pietras1987
Jak zrobić żeby przenieść range i statystyki z forum pod avatar w panelu użytkownika?
Edytowane przez Pieka dnia 03.05.2010 15:46:33
 
www.zastraszacze.w8w.pl
outchorn1
Dziękuje bardzo za pomoc. Twoja rada bardzo się przydała. Nie utworzyłem Rang wcale;/
 
www.naruto-kensei.pl
Pietras1987
A czy można założyć kategorie na forum tylko dla adminów, bo patrze i nie mogę nic takiego znaleźć.

Już znalazłem Smile

Wiadomość doklejona:
Witam mam taki problem z datą mianowicie chciałbym mieć 24 godzinny format na forum. Mam również taki błąd, przy datowaniu wczorajszy post z godziny 15 podaje jako 3 dzisiaj co wprowadza w błąd nie ma ktoś pomysłu jak to naprawić.
Edytowane przez Pietras1987 dnia 27.05.2010 14:36:15
 
www.zastraszacze.w8w.pl
krokiet19
A ja mam takie pytanko. Gdy wchodzę w Edytuj Profil pojawia mi się suwak który zmienia szerokość. Dało by się go usunąć i poszerzyć fusion board?
 
Pietras1987
Jak chcesz poszerzyć to wywal boczne panele z forum.
 
www.zastraszacze.w8w.pl
Morix
A czy byłaby możliwość połączenie FB 4.02 z wtyczką pd_warning (czyli zamiast tego systemu ostrzeżeń w FB zamienić na pd_warning ;D) bo z tego co sprawdzałem to marny system tych ostrzeżeń jest. Jeśli ktoś mógłby tak złączyć to razem to będę bardzo wdzięczny Wink

Pozdrawiam Pfft
"W życiu piękne są tylko chwile." Wink
Pomogłem? Wciśnij pomogl.jpg ;P
 
piterus
Tu albo w temacie PD_Warning ktoś się już pytał o to i uzyskał odpowiedź ja kto to zrobić. Wystarczy tylko przeszukać te tematy.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Morix
piterus napisał/a:
Tu albo w temacie PD_Warning ktoś się już pytał o to i uzyskał odpowiedź ja kto to zrobić. Wystarczy tylko przeszukać te tematy.

Niestety dokładnie przekartkowałem te tematy i nic nie znalazłem ;(
"W życiu piękne są tylko chwile." Wink
Pomogłem? Wciśnij pomogl.jpg ;P
 
Pietras1987
Pietras1987 napisał/a:
A czy można założyć kategorie na forum tylko dla adminów, bo patrze i nie mogę nic takiego znaleźć.

Już znalazłem Smile

Wiadomość doklejona:
Witam mam taki problem z datą mianowicie chciałbym mieć 24 godzinny format na forum. Mam również taki błąd, przy datowaniu wczorajszy post z godziny 15 podaje jako 3 dzisiaj co wprowadza w błąd nie ma ktoś pomysłu jak to naprawić.


Zna ktoś już na to odp. ??
 
www.zastraszacze.w8w.pl
dezmontnikus
Przeczytaj cały ten temat. Odpowiedz jest.
www.e-cs.pl
fun1.jpg
 
e-cs.pl
Pietras1987
Racja mój błąd. Przepraszam.

Zauważyłem jeszcze jeden błąd mianowicie opcja szybkiej odpowiedzi nie przekierowuję do ostatniego posta tylko do pierwszej strony.
Edytowane przez Pietras1987 dnia 02.06.2010 01:08:48
 
www.zastraszacze.w8w.pl
lowermann
Morix napisał/a:
A czy byłaby możliwość połączenie FB 4.02 z wtyczką pd_warning (czyli zamiast tego systemu ostrzeżeń w FB zamienić na pd_warning ;D) bo z tego co sprawdzałem to marny system tych ostrzeżeń jest. Jeśli ktoś mógłby tak złączyć to razem to będę bardzo wdzięczny Wink

Pozdrawiam Pfft


Przyłączam się do pytania, pdwarning jest lepszy, poza|tym, nie działa mi ten system ostrzeżeń, gdy kliknę edytuj np. poziom 1 to cały czas tak jakby się ładowało i nie łąduje, jest ta ikonka ,szary kwadrat z przesuwajacymi się liniami i koniec.
Edytowane przez Pieka dnia 04.06.2010 01:17:15
 
Sony
Czy ktoś może dostosował FB v4.02 pod PHP-Fusion v7.00.07 ? Albo PF v7.01 RC2 ? ;-)
tjaa Smile
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl