ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
fusionBoard 4.x PL
stachi
1. Potwierdzam, że znaleziony przez Pieka sposób nie działa. Czy znacie jakiś inny?

2. Mam problem z wyświetlaniem opentable. Wszędzie mi się wyświetla oprócz viewthread.php. Szukałem w plikach, lecz wszędzie gdzie to powinno być tam jest(przynajmniej mi się tak wydaje). Możecie mi powiedzieć co trzeba by podmienić lub sprawdzić, zeby wszystko dobrze działało? Przez to, ze nie mam opentable tam stronka mi się psuje wizualnie. Gdyby tylko niebyło tego obrazka, to jeszcze bym wytrzymał, ale psują mi się tabelki itd. Dodam dwa zdjęcia dla porównania.

http://img265.ima...blem1o.jpg

1. obrazek popsuty, a drugi działający. Pozdrawiam.

P.S. Poprawione. Ale i tak chodziło mi o to, że Ty to znalazłeś, a nie napisałeś. Mogłem równie dobrze napisać "przytoczony". Lecz z powodu wielu możliwych interpretacji zmieniłem na "znalezione". Pozdrawiam.
Edytowane przez stachi dnia 11.11.2009 16:06:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 15.05.2024 05:19:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
sakul
Mam dwa pytanka
- pierwsze, czy da się zrobić w fusionBoard4 odnośnik z kategori forum do galerii zdjęć?
Np. mam kategorie Galerie i forum Zdjęcia, chciałbym by Zdjęcia prowadziły do Galerii zdjęć,
- drugie pytanko wyświetla mi fb4 godzinę obok nicku 05:59 a jest 17:59 jak zmienić bo jestem ślepy i nie mogę tego znaleźć?

Z góry dzięki za pomoc.
Edytowane przez Pieka dnia 11.11.2009 18:50:40
 
stachi
Na twoje drugie pytanie jest odpowiedź w temacie, a na moje nie ma. Wysil się trochę i poszukaj(proponuje przeczytać 3 razy cały temat).
Edytowane przez stachi dnia 11.11.2009 22:18:30
 
sakul
Dzięki za naprowadzenie wczoraj widocznie byłem zbyt zmęczony.
Aczkolwiek najbardziej zależy mi na naprowadzeniu gdzie można by było zmienić forum Zdjęcia na galerie zdjęć?
 
stachi
Nie mam już problemu z wyświetlaniem opentable(), lecz nadal jest problem z tymi datami. Wymyślił już ktoś jak to naprawić?
Mam jeszcze inne pytanko. Czy da się wyłączyć całkowicie tamto sprawdzanie pisowni lub przełączyć to na sprawdzanie po polsku? Bo tak trochę mi to przeszkadza, gdy mam stronkę po polsku, a sprawdza po angielsku. :P Pozdrawiam.

Dobra. Ułatwię wam sprawę i poproszę tylko, żeby wyświetlało mi normalną datę i godzinę bez tego minutę temu, dwa dni temu, albo wczoraj i dziś. Moim zdaniem będzie to o wiele prostsze. Moim zdaniem wystarczy znaleźć i podmienić pod poniższy kod normalną fusionowską funkcje renderowania daty, tylko nie mam pojęcia gdzie ją znaleźć.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Edytowane przez stachi dnia 14.11.2009 17:33:56
 
Sony
Kolejny bug wykryty w fB... Mianowicie po dodaniu tematu/fora do obserwowanych w Panelu użytkownika w zakładce "Obserwowane" są dodawane obserwowane tematy/fora ale w tytule "Wszystkie obserwowane fora (0)" oraz "Wszystkie obserwowane fora (0)" w nawiasie niezależnie od liczby dodanych for/tematów pokazuje zero. ;-/
Coś jest do poprawy w tej linijce:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

tjaa Smile
 
MrMatthew
Witam Smile
Mam taki problem: zainstalowałem fusionBoard 4.2, wszystko pięknie chodzi, tylko nie można przeglądać profili użytkowników, ponieważ wywala się taki błąd Sad :
img196.imageshack.us/img196/7383/beztytuuwe.th.jpg
Bardzo proszę o pomoc, a jestem początkujący w tych sprawach.
Pozdrawiam.
 
Bochen
Nie pamiętam dokładnie nazwy, ale w PA w polach profilu musisz włączyć chyba "tytuł użytkownika". Po wgraniu wszystkich plików przeczytaj dokładnie instrukcje co zainstalować i co włączyć Smile
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
MrMatthew
Bochen napisał/a:musisz włączyć chyba "tytuł użytkownika".

No i właśnie tu jest problem: jak jest włączone to pole to tak się dzieje... jak wyłączam to problem ustępuje, no ale nie ma tego tytułu jest Sad. OK to dzięki za odp, czekam może ktoś inny mi pomoże Wink
Edytowane przez MrMatthew dnia 15.11.2009 10:04:09
 
Bochen
W ustawieniach fusionboarda musisz też odpowiednio ustawić sobie te tytuły. Wiem, że tam też coś z tym było Smile
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
MrMatthew
Bochen napisał/a:
W ustawieniach fusionboarda musisz też odpowiednio ustawić sobie te tytuły. Wiem, że tam też coś z tym było Smile

Działa w ustawieniach zrobiłem, aby nie pokazywano w profilu i jest wszytko ok Smile. Dzięki Smile
 
rafi5451
Witam,
Ja mam natomiast pytanie na temat punktacji.Gdzie mogę znaleźć za ile postów jest jaka gwiazdka?Szukałem w plikach w mysql i nigdzie nie mogę tego znaleźć.Proszę o pomoc Smile
 
stachi
Udało mi się zmienić te wszystkie badziewne "wczoraj", "dziś", "2 dni temu", itd. na normalną legalną datę. Dobry kod macie poniżej. Wklejacie w odpowiednie miejsce w pliku func.php, który znajduje się w php-files\infusions\fusionboard4\includes\

Tylko teraz mam problem z wyświetlaniem w odpowiedniej kolejności. Jest ( "%d-%m-%Y", $time ) a chciałbym, zeby było odwrotnie, lecz jak zamieniam to miejscami to się wszystko psuje. Jakieś pomysły drodzy fusionowcy? :)


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Wiadomość doklejona:
rafi5451
To jest w http://twojastron..._ranks.php o ile o to ci chodzi.
Edytowane przez stachi dnia 15.11.2009 21:22:24
 
weogrim
Witam.
Z początku napaliłem się na tą modyfikacje, ale jak przeczytałem cały temat trochę mnie odrzuciło Sad

Czy dokonał już ktoś jakiejś porządnej oceny tego forum? Czy jest optymalne? Jak z przeciążeniem serwera (dla np 2500 osób online)? Czy jest funkcjonalne, czy może jest to kombajn jak PhpBB by Przemo ? Czy zawiera dużo błędów, które trzeba poprawić ? O ile jest lepsze od standardowego forum, a może nie jest?
Edytowane przez weogrim dnia 25.11.2009 17:13:21
 
http://weogrim.pl
konkli5
Gdy zainstalowałem fb4 to w edytuj profil na samym początku wyskoczył mi błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

A nad "Maks. rozmiar pliku: 300Kb / Maks. wymiary: 125x125 pikseli" to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Taki sam napis jest na samej górze strony gdy wejdę w obojętnie w jaki temat na forum. Więc odistalowałem fb4, ale te napisy nie znikły.
Proszę o szybką odpowiedź.
Edytowane przez Pieka dnia 04.01.2010 23:55:23
 
dezmontnikus
Wiecie może jak uruchomić status żeby pokazywało stronę www. użytkownika w poście? Tak samo jak jest w oryginalnym forum. Zaglądałem w kod i jest funkcja
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Z starego forum, ale nie wiem gdzie to wkleić w viewthread.php od fb4. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Wiadomość doklejona:
Dobra poradziłem sobie... kod ten trzeba dodać do pliku fusion.php (w zależności też jakiego układu fb4 się używa"
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez dezmontnikus dnia 22.12.2009 16:29:22
www.e-cs.pl
fun1.jpg
 
e-cs.pl
Statys
Czesc,
nie pisze w sprawie zadnego problemu z fb itp.
Chciałbym zapytać tych co używają tego forum - jak z wydajnością? Kilka stron wstecz czytałem, że forum wykonuje ~1000 zapytan do bazy.

Jak teraz?
 
paramore.pl
konto usuniete
Mam takie pytanie: w FB4 jest coś takiego jak etykiety użytkownika. Jest tam font-weight:bold;,font-style:italic;, text-decoration:underline; a czy jest możliwe żeby też iny kolor dać każdej z grup ? Dziękuje za opowiedz.
 
Bochen
Skoro to, co wymieniłeś jest możliwe by nadać userow i grupom to i w kolorze nie widzę problemu. Wystarczy np.:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 07.01.2010 21:57:45
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
konto usuniete
@Bochen dziękuję o to chodziło.
Mam nowy problem, nie wiem dla czego nie mogę dodać ocen ?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl