ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Bracie siostro, pomóż!!!
bastared
W najbliższych dniach planuję wystartować z serwisem o tematyce kulturalnej. Problem w tym, że nikt z nas nie ma pojęcia od strony technicznej jak tworzy się taki serwis. Pragnę nawiązać współpracę z osobą, która zechce nam pomóc. W zamian ofertuję reklamę ( baner, stworzony przez naszego grafika lub konkretny, wysłany przez zleceniodwacę ) oraz w niedalekiej przyszłości reklamę radiową w "przesłuchalni", która znajdzie miejsce w serwisie.

Tymczasowy adres strony wyślę zainteresowanym a tych proszę o kontakt emailowy

najlepiej z dopiskiem współpraca

pozdrawiam serdecznie


To dość pilna sprawa, proszę o poważne oferty współpracy

Prośba do adminów, nie usuwajcie tego tematu. Proszę o wyrozumiałość.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 02:46:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Ale co to jest serwer, baza danych, wartość CHMOD to chyba rzecz wiadoma. Jeśli nie to za stówę pomogę Wam synowie tacy a tacy uruchomić waszą stonkę... dogadamy się (mam troje dzieci i jeszcze wmiarę młodą połowicę, która ma duże potrzeby materialne... ot, lubi się stroić).
as
 
Arox
No i jeszcze dochodzi sprawa serwera, bo z tresci postu wnioskuje ze chyba nie macie takowego, - jesli mialo by byc profesjonalnie to takze wydatek kilkunastu zlotych za wykupienie konta.
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
bastared
Mamy konto. Na razie musi wystarczyć takie jakie jest. Tymczasowy adres strony www.odnowa.iserwe... konto na www.resnet.pl

Czy może ktoś nam pomóc ? Kilka osób już napisało ale widać, że chyba niezbyt poważnie podchodeszły do tematu bo zarzekali się pomóc na sto procent a szybko zniknęli i nie odzywają się.

Sprawa jest pilna bo tuż po 16 sierpnia chcęmy wkleić nową szatę graficzną, sami sobie nie poradzimy a chcemy aby ktoś to pożądnie zrobił
gg 4201670
 
Arox
A czy chcielibyście używać do swoich potrzeb CMSA, może właśnie php-fusion? Jesli tak to mogę wam pomóc za symboliczne "parę" złotych w postawieniu CMSa, ale późniejszą administracją i dodawaniem materiałów na stronę musielibyście już zająć się sami.
Jestem poza zasięgiem ...
 
http://www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl