ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Pamiętnik zintegrowany z freundschaftsystem
mc_money
Shock a on mi nie dodal do bazy danych danych
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 07.05.2024 07:54:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
Z tabeli pamietnik usuń pola buddy_from i pamietnik_comments
 
mc_money
Usunolem te tabele z bazy i dalej tabela pusta a wpisow tez nie maSad
Moze jakies pomysly?
Edytowane przez Pieka dnia 06.05.2008 09:23:00
 
Elvis92
Dodajcie tego moda do laboratoriumSmile
 
kefirek
W załączniku daje plik z instrukcją istalacji kto chce może ściągnąć i przestawać czy nie ma błędów Błędy można zgłaszać do mnie na pw .Dodatkowo dodałem panel który wyświetla 5 ostatnio dodanych wpisów (kto dodał, data dodania i temat) MOD NIE JEST DO KOŃCA SKOŃCZONY
Piszcie co jest do poprawy albo co wam nie pasuje i co należało by zmienić
kefirek dodał/a następującą plik:
pamietnik.rar [3.87kB / 378 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 06.05.2008 11:14:02
 
mc_money
Kefiker mam pytanie nad uleprzeniem skryptu...
żeby jak dodajac pamietnik to bylo echo: Pamietnik zostal dodany, wejdz tutaj zeby zobaczyc liste swoich pamietnikow (lista) <----- Przechodzi do listy wpisow do pamietnika uzytkownika.
To by wygladalo tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

tylko ze gdzie to dac zeby to sie wyswietlalo to?
A i jak mi powiesz to to odrazu zmien to w skrypcie w downloadzie bo jak dodajesz ten pamietnik to niewiadomo co sie dzieje bo wyskakuje zeby dodawac nowy pamietnik...
Edytowane przez mc_money dnia 06.05.2008 14:03:44
 
kefirek
To proste dziś postaram się to wykonać Grin szukaj błędów i pisz tu oraz co zmienić Grin
Edytowane przez kefirek dnia 06.05.2008 14:06:13
 
mc_money
I zmien to, bo wlasnie to bylo powodem ze wymyslilem zeby zrobic pamietnik ale odwaliles cala robote za mnie i dla uzytkownikow php fusion ale co z tym freundschaftsystem bo znajomi mieli tylko podgladac pamietnik a tu kazdy nawet nie zalogowany moze.
 
kefirek
Zrobiłem tak jak chciałeś

UPDATE
Zmiany
-zmieniłem formularz dodawania wpisów (wygląda ładniej)
-zmieniłem wyświetlanie pamiętnika (wygląda ładniej)
-zintegrowałem z freundschaftsystem pamiętnik wyświetla się tylko wtedy gdy użytkownik przeglądający jest na liście przyjaciół w przeciwnym wypadku wyświetli się Pamiętnik mogą przeglądać tylko osoby którą są na liście przyjaciół użytkownika
-dodałem funkcje sprawdzając czy pola podczas dodawania wpisu są wypełnione jeśli nie to pojawia się komunikat jeśli są wypełnione to wyświetla się Wpis dodany poprawier17;
Na razie to tyle zmian

Plik w załączniku z instrukcją instalacji
kefirek dodał/a następującą plik:
pamietnik_1.rar [4.74kB / 358 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 06.05.2008 22:02:31
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Dawno wspominałem, że jest, konkretny dopracowany, bo projekt Kolegi śledziłem od początku z paroma ścinami wyłącznie technicznymi.
link: http://www.team-i...php?did=15
każdy może pobrać i sprawdzić, oszczędzająć czas użytkownika dodaje z polskimi localami, nazwę pliku zmieniłem bo inaczej by nie weszła jednak podaje link do oryginału, gdzie jest ona widoczna.
I jeśli ktoś skorzysta nie musi wcale klikać pomógł, bo uczciwa pomoc zostawia tą decyzję użytkownikowi, a nie jak co niektórzy swoją uzależniają od tego.
wlodekp dodał/a następującą plik:
ti_blog_system_v1_11.zip [79.43kB / 353 Pobrane]

Edytowane przez wlodekp dnia 07.05.2008 01:45:52
 
wlodekp.europa.pl
mc_money
kefirek jest blad...
wchodze se w
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

wszystko spoko chodzi ale jak dodac siebie na liste znajomych jak tylko znajomi moga to podgladac bo jak ludzie maja wlasny pamietnik otwierac? jakas modyfikacja w skrypcie czeba...

ja nie moge kefirek wiesz co... Nikt nie moze podgladac pamietnika nawet jak jest w znajomych, popraw to bo juz duzo ludzi to sciagnelo a to nie dziala, nie wyswietla swoich wpisow w pamietniku ani nikogo bo to cos nie zintegrowane z tym freundschaftsystem popraw to...
Edytowane przez mc_money dnia 07.05.2008 20:50:10
www.kid.cba.pl
 
kefirek
Działa jak przeglądasz kogoś u kogo jesteś na liście no u mnie było ok

Ja mam freundschaftsystem 1 to chyba datego Grin
Edytowane przez kefirek dnia 07.05.2008 20:58:27
 
mc_money
A nagrac Ci film ze tak nie jest? Pokaze ci liste znajomych na tym filmie i jak wchodze tam... Ale to jutro bo teraz bede gral w tibie i jak brat przyjdzie to wio z kompaGrin

Filmik najlepiej w formacie HighDefinition, zadowoli nas rozdzielczość 3840×2160 Grin//bartek124

Pamietnik kefiker nie doleprzaj juz, tyle wystarczy, ale zalezy mi na tym mp3, prezentacji, avatar w profilu na pomniejszanie itd... Proszze... a tak za pol roku lub mniej mam jeszcze na glowie taka prosbe ale teraz nie bede o niej pisal ale prosze cie napisz skrypt zeby w edycji profilu mozna bylo podac link do piosenki a w jego profilu by leciala muza...
Edytowane przez mc_money dnia 10.05.2008 09:29:48
www.kid.cba.pl
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl