ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
Kinimodek
Moim zdaniem stronie przydałoby się trochę więcej "interaktywności online" - Ajax'a. A konkretnie chętnie widziałbym na stronie samoaktualizującego się shoutboxa w języku Ajax... Jest już kilka gotowych wtyczek na tym forum, także nie sądzę, że ze sprawami technicznymi byłyby jakieś większe problemy... Pozdrawiam!
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|
 
http://www.stronghold.unl.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 16:32:00
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wicherson
Ja mam małą propozycje, chodzi mi o dodanie licznika ile znaków w ShoutBoksie można jeszcze napisać lub w momencie kiedy limit się skończy nie można dodać więcej znaków "w okienku".
Kontakt przez PW GG (w profilu podane) lub XMPP(Jabber) rocik@rocik.pl
 
Nie zdradze nicka
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
Kilku adminów. A tak na poważnie:
Nazwa kategorii forum "Modyfikacje skryptów" powinna brzmieć "twoje modyfikacje skryptów" lub po prostu "Twoje modyfikacje". Zmniejszyłoby to zapewne liczbę pomyłek, gdyż większość użytkowników myli ten dział z kategorią "Propozycje użytkowników". A co do "Propozycji użytkowników"... Nazwę tej kategorii również można by zmienić, ale jakoś nie mam pomysłów.

Zmienił bym też RGB #F4F4F4 na jakiś inny. Na jednym moim monitorze, oraz na jednym laptopie ten kolor jest wyświetlany jako biały. Na jednym, bardzo starym monitorze miał on odcień zgniłego jajka. Na laptopie z którego teraz pisze jest dość jasny, powiedziałbym nawet za jasny. Jeżeli to ma być szare to proponowałbym: #E3E5E5 albo #EAEAEA.
Edytowane przez Nie zdradze nicka dnia 31.07.2009 21:45:43
 
khaman
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
Kilku adminów.

Zapomniałeś o moderatorach Wink

"Modyfikacje skryptów" powinna brzmieć "twoje modyfikacje skryptów" lub po prostu "Twoje modyfikacje". Zmniejszyłoby to zapewne liczbę pomyłek

Te osoby i tak nie czytają opisu działu, który brzmi:

Modyfikacje skryptów
Baza wiedzy - wykonane modyfikacje istniejących skryptów. Wykonałeś coś? Pochwal się innym.


"Twoje" by tu nic nie zmieniło. Niektórzy nagminnie dają tematy gdzie popadnie.
Edytowane przez khaman dnia 31.07.2009 22:57:22
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
eldiablo
Ja chciałbym, aby sposób logowania był bardziej funkcjonalny Grin => powrót po zalogowaniu do przeglądanego tematu na forum.

Lub przycisk dodaj post/odpowiedź dla gości, po którego kliknięciu przenosi nas do formularza logowania, a następnie po poprawnym zalogowaniu do formularza odpowiedzi - taki bajer jak w np: skrypcie fora phpBB.
 
http://dropdire.pl
Drecha
Ja dodałbym ranking pomocników kreowany poprzez liczbę "Pomógł". Pomocne.
Edytowane przez Drecha dnia 28.12.2010 20:50:49
 
Konto ukryte
Witam!
Mi brakuje jednej, drobnej funkcji, a mianowicie możliwości wpisania w swoim profilu swojego JID (identyfikatora w sieci XMPP/Jabber) w sposób taki, jak numer GG. Wprowadzenie tego chyba nie było by zbyt trudne Wink

JID`y wyglądają tak: urzytkownik@serwer , np. mój wygląda tak:

Odnośniki w tym protokole to xmpp:jid np. xmpp:

Bardzo proszę o dodanie tego pola do profilu Grin To coraz popularniejszy protokół używany przez komunikatory, i praktycznie jedyny używany przeze mnie Wink
 
jantom
Jest to jakaś idea, przy okazji możny by było wyłączyć Gizmo, z którego mało sie korzysta.
Może parę rzeczy bym jeszcze zmienił, ale to już zależy od moich paluszków i chęci do pracy Wink

Wiadomość doklejona:
Pytanie pozakonkursowe - długo jeszcze Support (jako strona) będzie odgrywać rolę oficjalnego żałobnika? W mojej opinii już wystarczy.
Edytowane przez jantom dnia 11.03.2011 19:24:30
 
http://jantom.info
Adam Stalica
Witam,

ja chciałbym, aby wiadomości doklejone były także odznaczane na stronie głównej jako ostatnio poruszane tematy <Albo zrobić osobny panel z ostatnimi modyfikowanymi postami>, gdyż teraz jeśli komuś pojawi się nowy problem np. z daną wtyczką, a jego post był ostatni w temacie, to po napisaniu nowego postu, wiadomość się dokleja do poprzedniego postu i temat się nie pojawi na stronie głównej, dlatego nikt tej osobie nie pomoże dopóki ktoś nie wejdzie do tematu z tą wtyczką poprzez forum Wink

Uważam, że taka modyfikacja się przyda, bo osoby, które dokleją swój post z problemem, szybciej otrzymają pomoc...

Pozdrawiam Wink
Edytowane przez Adam Stalica dnia 30.04.2011 20:44:39
Witam Grin
 
Juby
Regulamin i tak tego zabrania. Jest napisane żeby do moderatorów napisać PW o odświeżenie.
 
konto usuniete
gdyż teraz jeśli komuś pojawi się nowy problem np. z daną wtyczką, a jego post był ostatni w temacie, to po napisaniu nowego postu,

Perełce nie chodzi o odświeżanie problemu gdy ten nie został rozwiązany ale o to, że po podaniu problemu może pojawić się kolejny z daną prośbą pojawić.
Popieram pomysł Perełki...
 
hoopak
Wtedy wystarczy wysłać PW do moderatora, aby odświeżył.
 
www.hoopak.pl
konto usuniete
Tak, ale gdyby wprowadzić propozycję Perełki, to było by z automatu. A tak, trzeba wysyłać PW do moderatora, który nie wiadomo kiedy będzie online... A wyśle się do więcej niż jednego, to będzie uznane za nękanie..
 
Chemikpil
foxi89 napisał/a:
Tak, ale gdyby wprowadzić propozycję Perełki, to było by z automatu. A tak, trzeba wysyłać PW do moderatora, który nie wiadomo kiedy będzie online... A wyśle się do więcej niż jednego, to będzie uznane za nękanie..


Posty są odświeżane często, i nie trzeba na nie czekać wieczności Smile. Ale jeżeli mówimy już o nękaniu, to lepszą propozycją był by przycisk z prośbą o odświeżenie tematu, w tedy dostał by każdy i nie było by problemu.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
konto usuniete
Masz Michale racje, to znacznie ułatwiłoby wysyłającemu i otrzymującemu.Oczywiście wewnętrznie między moderatorami by ten sam tema nie był kilka razy odświeżany Pfft
 
jantom
Można to rozwiązać przy pomocy kolejnego panelu, o wdziecznym tytule "Tematy do odświeżenia", żeby uniknąć nękania wiadomościami, przy zachowaniu pełnej informacji.
 
http://jantom.info
Adam Stalica
@foxi89 dziękuję za poparcie Wink
@Chemikpil wczoraj pod wieczór myślałem jeszcze jak inaczej to rozwiązać i także przyszedł mi na myśl przycisk, który wysyłałby wiadomość do moderatorów Wink
@hoopak no wysłać PW do moderatora zawsze można, ale na pisanie PW tracimy daremnie czas, bo można to szybciej zrobić np. automatycznie odświeżane lub przez przycisk jak to już padło Wink
@jantom myślę, że to jest dobry pomysł Grin

Pozdrawiam Pfft
Edytowane przez Adam Stalica dnia 01.05.2011 21:20:19
Witam Grin
 
jantom
To udało nam się ustalić, jak byśmy cały system widzieli. Jednak pamiętam, w jaki sposób wiele funkcji na Suppie działa i cała koncepcja, w mojej opinii, jest do realizacji dopiero po planowanej aktualizacji Suppu do którejś z nowszych wersji PHP-Fusion.
Pozostaje nam spokojnie poczekać. Bez poganiania i marudzenia.
Edytowane przez jantom dnia 01.05.2011 21:43:22
 
http://jantom.info
eldiablo
Mniej czerwieni Grin
 
http://dropdire.pl
Pieka
eldiablo napisał/a:
Mniej czerwieni Grin

No wiesz? Wszedzie trabili, ze brakuje barw narodowych w internecie, a to przeciez swieta narodowe. A u nas caly czas swieto Wink I nawet sensu nie bylo wstawiac flagi, bo nasz Support to jedna wielka flaga narodowa Cool
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl