ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
Drecha
Tak, ta propozycja i mnie się podoba.


Obok wyświetlania w poście załącznika, dodałbym licznik pobrań, taki bajer, który podniesie na duchu autora wtyczki + da znać potrzebującemu pomocy, czy ktoś zajął się jego problemem.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 15:30:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Padington
Proponuje stworzyć nową grupę osób na forum.
Mianowicie osoby odpowiedzialne na wyszukiwanie zdublowanych postów.
Wtedy forum będzie bardziej przejrzyste i miłe w korzystaniu.
No i oczywiście moderatorzy, administratorzy i Główny administrator będą mieli mniej pracy.
Lub poprostu stworzyć system nagród (tak na zachętę) dla osób zgłaszających największą liczbę dublowanych tematów.
Chodzi mi o coś takiego jak jest na stronach z uploadem ( tam jest ranga linktester )tutaj można też coś takiego zrobić tyle że oczywiście pod inną nazwą no i oczywiście dane osoby odpowiedzialne byłyby trochę za inną funkcję.
Poddaję moją propozycję pod rozwagę osób odpowiedzialnych za forum.
Pozdrawiam Smile
Edytowane przez Padington dnia 18.01.2012 08:32:45
 
Drecha
Czuję się w sumie osobą odpowiedzialną za forum, wiec pozwolę sobie skomentować. Otóż moim zdaniem to bez sensu, bo odbierze to połowę pracy moderatorom (czytaj mi) przez co funkcja stanie się z lekka bezużyteczna. Nie róbmy z siebie warezu. Pozdrawiam.
 
Padington
Może i odbierze Ci jak piszesz "połowę pracy" ale i ułatwi szukanie danych tematów.
Nie jednokrotnie napotkałem tutaj ( zanim jeszcze się zarejestrowałem ) na duble które były już "wiekowe" i nie zostały usunięte.Zdaję sobie sprawę że robicie co możecie żeby usunąć takie "nazwijmy to śmieci" ale postów i tematów dziennie jest na tyle dużo że utrzymanie ładu jest raczej mało możliwe i stąd moja propozycja.
Co za tym idzie dane tematy/posty zaśmiecają forum i utrudniają szukanie.
Nie wiem co na to Pieka ale sądzę że warto spróbować (zawsze tą rangę można usunąć. Prawda?)
Pozdrowionka Smile
 
Drecha
Podaj mi na priv takie tematy, to z pewnością się nimi zajmę, nie zawsze byłem moderatorem, więc stare tematy to wina ówczesnych moderatorów, nie moja.
 
Padington
Ale kolega jest uparty.Nie chodzi o zganianie winy na innych moderatorów bo to nie jest ich praca i wszystko co robią na tym supporcie to nic więcej jak tylko czyn społeczny o czym wszyscy doskonale wiemy.
Nie zmienia to faktu że takowe tematy pojawiają się i jeszcze długo będą się pojawiały.Tak więc szanowny kolego nie musisz się bać o to że może ktoś "wygryzie Cię ze stołka" bo zupełnie nie o to chodzi.
No ale jeśli uważasz że dobrze będzie zostawić sprawę tak jak jest no to OK.
Pozdrawiam i uważam temat za zamknięty Smile
 
hoopak
Kwestia do przemyślenia w długoplanowym rozwoju Supportu, dziękujemy. Smile
 
www.hoopak.pl
Drecha
Ja nie mam prawa nic uważać ani o niczym decydować, jestem tylko moderatorem, po prostu wyrażam swoją opinię.
 
PomPom
Osobiście zmienił bym Głównego Administratora.
Wszystko i nic ;p
 
Padington
Dlaczego? Nie jest taki zły a z resztą Szanuj administratora swojego - zawsze możesz dostać bana dożywotniego...A tak serio to też bym się wkurzał na jego miejscu gdybym tyle razy monitował żeby najpierw szukać a póżniej pytać.No i tak na magrinesie Pieka w podpisie sam napisał:
Jestem jaki jestem.

Pozdrawiam Sad
 
kosel07
Ja chcę tylko, żeby moje posty nie były usuwane za każdym razem... Dostałem ostrzeżenie za brak stopki i od wtedy nic nie mogę pisać... Stopka dawno już została zmieniona, później straciłem stronę, na której (nieświadomie) złamałem licencję (przetłumaczyłem ją na j. polski), a na forum nie mogę pisać do dziś, bo moje posty są usuwane, a co za tym idzie nie mogę otrzymać pomocy z Waszego tzw. "supportu".
Jeśli ktoś to usuwa ręcznie, niech może najpierw zaglądnie w link strony, za którą dostałem warna czy aby przypadkiem błąd nie został naprawiony, a jeśli to się usuwa automatycznie, to ten post też będzie usunięty i nici z mojego pisania...
 
mateusz880
W downloadzie dodał bym linki do tematów na forum. Pomogło by to innym osobom mającym problem z daną modyfikacją.
niepale4.jpg
 
Padington
Masz usuwane posty bo zapewne łamią regulamin (jak się domyślam). Natomiast co do złamanej licencji to sam powinieneś powiadomić osobę od której dostałeś ostrzeżenie że stopka została przywrócona jak i o innej zaistniałej sytuacji. Wszystko szanowny kolego jest w regulaminie.
Poczytaj bo warto http://www.php-fu...pl/coc.php.Dodam jeszcze żebyś szczególną uwagę zwrócił na punkt
6.1. Aktywność na forum

Pozdrawiam Smile
 
kosel07
Pisałem z tym do Pieki, zaraz, jak zmieniłem stopkę. Wątpię, żeby moje posty były niezgodne z regulaminem... Nie było w nich nic co by mogło wzbudzać takie podejrzenia... Jak mogę być aktywny, kiedy moje tematy są usuwane?
 
hoopak
Proponuję wyjaśnić to z osobą, która usunęła Twoje posty. Powinieneś mieć od niej PW.
 
www.hoopak.pl
kosel07
No właśnie niekoniecznie. Pieka mi nałożył to ostrzeżenie... Mam od Niego stare wiadomości, za zakładanie tematów w złych działach, za ban i odbanowanie za temat niezgodny z regulaminem, wiadomość o złamaniu licencji i nic poza tym...
 
Midori
Pasowałby styl strony trochę unowocześnić, może jakieś ciepłe kolory, zielony itd. dodalibyście trochę kodu w css3 w końcu idziemy do przodu, a strona wizualnie się cofa, olać ie i zaoszczędziłby na transferze, wywalić grafiki, idziemy z postępem co nie. A co administracji to trochę zbyt ostro jadą po userach, ale jak to ktoś kiedyś mówił
twarde prawo, ale prawo
więc trzeba to przeboleć, albo szukać pomocy gdzie indziej.

Trochę jestem upierdliwy ale :
Co do barw narodowych, to zgodnie z uchwałą z 1980r odcień czerwieni w Polskiej fladze ma taki kod #D4213D więc niema tu oficjalnych barw narodowych. http://pl.wikiped...j_Polskiej
Edytowane przez Midori dnia 02.02.2012 15:12:46
 
djdandi
Ja dodał bym kasowanie ostrzeżeń po jakimś czasie. Bo w jaki sposób można pozbyć się kilku ostrzeżeń? Jeśli ktoś tak jak ja ma już 3 ostrzeżenia.
Pierwsze i drugie za to samo za zły tytuł tematu.
Trzecie za brak licencji na stronie (która już od dawna nie istnieje a licencję zaraz po otrzymaniu ostrzeżenia posiadała).

W tej chwili nie mam co liczyć na jakąkolwiek pomoc. Bo każdy kto wchodzi na moje tematy tylko czyta a nie odpowiada chociaż zna problem i potrafi pomóc.
Myślę że nie tak powinien działać oficjalny polski support CMS PHP-Fusion.
Przez to nie zachęcacie ludzi do korzystania z tego CMS'a a wręcz przeciwnie.

Zdaję sobie sprawę że nie łatwe jest życie moderatora czy też administracji na takiej stronie od groma ludzi wchodzi i pyta o coś jak to zrobić, jak to zmienić, jak to dodać ale przecież od tego jest forum aby sobie pomagać. Szukając tego co chcemy zrobić nie zawsze wiemy jak tego szukać jak coś się nazywa itp. Nie można dawać od razu ostrzeżeń za byle co.
Sprawa ostrzeżenia za Licencję sprawa jasna jak najbardziej jestem za tym aby je dawać.

Nie wiem co o tym sądzicie ale moim skromnym zdaniem powinniście to przemyśleć i zmienić coś w tej kwestii.
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
khaman
Ja dodał bym kasowanie ostrzeżeń po jakimś czasie.

Widzisz, po prostu witki opadają. Nawet nie masz pojęcia o czym piszesz. Widać jak przeczytałeś Regulamin. Pozostawiam bez komentarza...
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Adam Stalica
@djdandi tu masz punkt dotyczący usuwania ostrzeżeń:
15.2. Ostrzeżenia:
"[...] Po czasie 5 miesięcy od daty otrzymania ostrzeżenia, użytkownik ma prawo ubiegać się o jego usunięcie. W tym celu należy wysłać Prywatną Wiadomość z prośbą o usunięcie ostrzeżenia do jednego z administratorów witryny. [...]"

Ale pomysł uważam za słuszny i jestem za, aby ostrzeżenia same się kasowały po określonym terminie Wink
Witam Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl