ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
MOD filmów online by rafek71
qba88
qba88 kategorii nie widac w dodawaniu filmikow bo musisz dodac podkategorie i dopiero do niej dodac filmik

A jak nie chce podkategori? Pfft Nie pomyślałeś o tym Pfft
Już wywaliłem Twój mod i przerobiłem inny, ale Twój też ma ciekawe niektóre elementy, które pozwoliłem sobie zapożyczyć. Smile
Edytowane przez qba88 dnia 13.08.2008 16:02:13
 
http://kubabu.pl/
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 23:38:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
rafek71
Jesli ktos chce dodawac filmy nie tylko do podkategorii ale rowniez do glownych kategorii to w zalaczniku sa pliki, wystarczy je tylko podmienic.
rafek71 dodał/a następującą plik:
plik.rar [4.91kB / 514 Pobrane]

Edytowane przez rafek71 dnia 13.08.2008 17:58:55
Zanim do mnie napiszesz przeczytaj TO
 
praca666
Zainstalowałem pięknie i łatwo tą modyfikację, wykonałem zapytania i mam problem, a mianowicie gdy kliknę w PA "Filmy" to wraca mnie na główną stronę portalu. Pytanie czy z tą modyfikacją działa standardowy mod Movies Online czy muszę tamtego wpierw usunąć?

Chciałem jeszcze dodać, że robie to na PHP-Fusion 6.01 || eXtreme fusion by eXtreme Crew v4.11
Edytowane przez praca666 dnia 17.08.2008 10:49:28
 
rafek71
Nie testowalem moda na extreme-fusion, zrobilem to przed chwila i dziala normalnie. Byc moze zle wykonales zapytanie do bazy, wykonaj ponizszy kod jeszcze raz i sprawdz czy w katalogu "administration" znajduje sie plik "filmy.php".

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez rafek71 dnia 17.08.2008 11:37:57
Zanim do mnie napiszesz przeczytaj TO
 
praca666
Dalej nie bardzo. Mam pytanie, bo czy tą modyfikację mogę mieć z oryginalną pierwotną wersją tych Movies Online czy muszę ją usunąć?. Jeżeli usunąć to jak to zrobić?
Plik film.php znajduje się w administration. Też się dziwię dlaczego się tak dzieje i nie mogę tego dojść.

Z pomocą rafek71 problem został rozwiązany. Chciałbym jeszcze zapytać, czy jest możliwość przerobienia tego MOD'a tak, aby dodawać jednocześnie po max 10 filmów za jednym raze, tak aby były jeden pod drugim jak to ma miejsce tutaj ---> http://www.milano...=1&id=8003

Chodzi mi aby jak wejdę na stronę z kategoriami to mam tytuł: Świat według Kiepskich - W pale się nie mieści, a gdy wejdę w ten film to mam kolejno: W pale sie nie mieści część 1 i poniżej film, poniżej znów tytuł i znów film.
Jest to wykonalne?
Edytowane przez praca666 dnia 17.08.2008 16:12:28
 
justine95
Zrobiłam wszystko według instrukcji ale gdy wchodze PA do filmów to pisze mi że strona nie istnieje. Nie wiem dlaczego. Wszystko zrobiłam według instrukcji.
 
qba88
Nie skopiowałaś plików administracyjnych Pfft
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
praca666
Witam, Może mi ktoś pomóc z przerobieniem tego skryptu, tak aby pokazaywał 12 najnowszych filmów ale po 4 w jednej linii. To jest skrypt który napisał rafek71. Wiem gdzie zmienić liczbę wyświetlanych filmów ale nie wiem jak zrobić aby się wyświetlały w 3 liniach po 4 filmy w jednej linii.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
h4lski
Cześć mam pytanie co do tego skryptu. Czy jest taka możliwość by w tym skrypcie nie dodawać oddzielnie miniaturki i linku do YouTube tylko odrazu, bezposrednio cały skrypt z YouTube?
 
Snatch
Dobry skrypt, chyba zgłoszę się do Ciebie po kilka modyfikacji do niego. Ale jak narazie to się nim pobawię Smile

Pozdrawiam,
Snatch.
 
DORBITB
Jak dodać akceptacje Admina, czyli żeby film trafiał do submissions.php
 
Snatch
Tak więc ja mam pierwsze pytanie, może na poczatek jedno z prostszych Smile

Jak zmienić wielkość okna wyświetlanego filmiku? ma on chyba z 550 na 400 a chciał bym mniejsze bo mi strone rozwala Smile

Ewentualnie jak ustawic aby na stronie wyświetlania filmu nie pokazywały sie panele boczne?


I tutaj jeszcze jedno pytanko, wcześniej znajduje się kod "najnowsze filmiki, i wyświetla on najnowsze filmiki jeden pod drugim, ja mam wystarczająco szeroki panel boczny, że zmieszcza się tam 2 kolumny miniatur, tak więc jak zrobić aby wyswietlało się to mniej więcej w ten sposób:

1 2
3 4
5 6

A także jak przerobić, aby w ten sam sposób wyświetlane były losowe filmiki?
Edytowane przez Snatch dnia 05.12.2008 20:56:06
 
KYLUkylu
Dałoby się zrobić żeby użytkownicy dodawali do kategorii, a nie do podkategorii?
I jeszcze jedno pytanko czy dałoby się zrobić zeby zamiast linka do filmika dawać cały kod?

Z pierwszym sobie poradziłem.
Zostaje to drugie.
Edytowane przez Pieka dnia 22.12.2008 19:34:32
 
praca666
Ja mam pytanie z innej beczki. Przeniosłem stronę z domeny .biz na .pl
Miałem w serwisie już 92 filmy, więc przy nowym powinno mi dodawać 93,94,95 a zaczyna dodawać od 0 a potem 1,2,3 już nie dodaje, bo takie są. Jak to poprawić?
 
Pieka
praca666 napisał/a:
Ja mam pytanie z innej beczki. Przeniosłem stronę z domeny .biz na .pl
Miałem w serwisie już 92 filmy, więc przy nowym powinno mi dodawać 93,94,95 a zaczyna dodawać od 0 a potem 1,2,3 już nie dodaje, bo takie są. Jak to poprawić?

W tabeli filmow, a doklanie w polu z _id (nie wiem jak sie nazywa game_id etc.) dodac AUTO_INCREMENT, a nastepnie usunac filmy dodane po przeniesieniu (maja zapewne id=0) oraz usunac zdublowany ostatni wpis (zdublowane id).
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
praca666
Jak zawsze można liczyć na Piekę Działa bardzo dobrze. Dzięki
Edytowane przez praca666 dnia 03.01.2009 00:00:40
 
mysza
Takie pytanie mam, a raczej prośbę. Jak przerobić ten skrypt (ewentualnie przerobić jakąś modyfikację) aby zamiast newsów na stronie dodawało zawsze filmy, tak jak to ma miejsce na stronach ze śmiesznymi filmami itp. Coś podobnego jak na www.milanos.pl.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

To jest kod źródłowy pliku film.php Może z niego da sie wyciągnąć to co trzeba aby wkleić w news.php i wyświetlało filmy?

Obecnie jak wejdę w jakąś kategorie, to mi wyświetla to tak:
img2.vpx.pl/up/20090103/a71.jpg
I tak chciałbym aby wyświetlało na stronie głównej. Tylko z każdej kategorii i od najnowszego do najstarszego sortowanie.
Edytowane przez Pieka dnia 03.01.2009 12:57:46
 
praca666
Przerobiłem sobie ten skrypt pod gry online. Pozmieniałem tabele z film/filmy na gra/gry i działa dobrze, ale jest jedno ALE z którym nie mogę sobie poradzić. Każdy tytuł/opis dodany w tej modyfikacji nie wyświetla mi polskich znaków, tylko zamiast tego pokazują się znaki zapytania (?). Dodam, że cała strona działa prawidłowo.
Pytanie, czy da się wkleić jakoś w modyfikację aby ustawiało poprawne kodowanie?

Wiadomość doklejona:
Nikt nie ma pomysłu, jak by to rozwiązać?
Edytowane przez praca666 dnia 05.01.2009 19:06:45
 
Zawiej
Witam was Smile
Pozwoliłem sobie troszkę poprawić estetykę w tym skrypcieSmile
Testowałem to na EF IV. Obejrzeć można na:
http://www.rebell...l/film.php
http://www.rebell...p?cat_id=5
http://www.rebell...?film_id=7
Zawiej dodał/a następującą plik:

Edytowane przez Pieka dnia 03.02.2009 22:38:42
 
bili23
Mam mały problem z "instalacją" tego moda. Nie wiem czy to czasem nie jest problem serwera. PHP-Fusion wersja 6.0.1.18 (robiony po kolei update od 6.01.13). Wgrywam pliki na serwer, przechodzę do PA -> Strony Informacyjne -> po wklejeniu kodu z instrukcji instalacji i zatwierdzeniu przyciskiem "Podgląd" wyskakuje białe tło z błędem 403:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zalogowany jestem oczywiście jako SUPER Administrator. Poradźcie coś, przeczesałem już google, nawet angielskie strony i nie znalazłem nic o podobnej sprawie.
Edytowane przez Pieka dnia 11.02.2009 18:54:43
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl