ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Działanie serwera Supportu (serwer dedykowany)
Pieka
Mam do Was prośbę, napiszcie mi w tym temacie jak według Was działa obecny serwer i czy w ostatnim czasie zauważyliście jakieś zmiany na lepsze lub na gorsze?
Z góry bardzo dziękuję Wszystkim biorącym udział w dyskusji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 08:30:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
dex
Ja osobiście od 2 miesięcy nie zauważyłem żadnych zmian, wcześniej dłużej mi się strona ładowała, ale za to miałem tylko 2mbit łącze, teraz mam 4 i wszystko ładnie działa, na plus jest to, że od dłuższego czasu nie widziałem żadnego zwisu serwera [białe strony itp]

MOJE STRONY W PHP-FUSION
| ARMAGEDDON CORP | PUG Bielany | W3C-PHPFUSION.ORG |
 
http://armageddoncorp.eu
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja wchodzę w każdy temat otwierając go w nowym oknie. Od paru dni otwieranie tego okna trwa dość długo przeważnie robię coś innego w tym czasie mam zrzucone na belkę i dopiero później otwieram. Mówię w prawdzie o IE bo w innych jest zdecydowanie lepiej. Dzisiaj np w temacie o szybkości działania strony IE w ogóle nie znajdował strony.
Ogólnie ostatnimi czasy internet jakby wolniej chodził i mówię o łączach w granicach 10M-nie na papierze ale sprawdzonych przy przesyle ftp-gdzie te wartości są prawdziwe.
W prawdzie zarówno w pracy jak i w domu mam łącza od tego samego providera ale nie sądzę by tu się muliło-bo siedzę ostatnio na najnowszym systemie simen-routery racowe pierwsze tak duże wdrożenie tego systemu w europie-dokonane przez fachowców z simensa. Niewiele miedzi prawie do użytkownika światłowody jednomodowe-bez odbić.
MULI SIĘ WSZĘDZIE-ja tak to widzę na chwilę obecną
 
wlodekp.europa.pl
czarny_
Wszystko chodzi jak należy choć forum trochę zamula :/
Nie wiem dokładnie co jest tego przyczyna więc napisze co widzę.

Otwieram temat. Na pasku stanu się otwiera jest już 99% i stoi dopiero za sekundę, dwie odpala się wszystko. Wątpię, że to sprawa zewnętrznych.

Korzystam z ognistego jakby co Smile

edit: a przed chwilą jak dodawałem odpowiedź wywaliło 'Firefox nie może odnaleźć serwera php-fusion.pl.'

co się nigdy nie zdążało mi.
Edytowane przez czarny_ dnia 08.08.2007 09:09:27
Nie chcesz, to nie odpowiadaj!
 
JazOOn
tematy z większą ilością grafik lubią się nie włączyć (wyskakuje Nie odnaleziono serwera)
 
Piotrek
u mnie działa bez zarzutów, występują ale baaardzo sporadyczne przypadki zamulania forum, ale to rzadkość. Nigdy nie wyświetlił mi się żaden błąd Wink

Aha, działa o kilka razy szybciej niż oficjalny, choć tam jest więcej użytkowników i gości on-line.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A ja w tej chwili w ten temat czekam 5-8s na wejście.
Praca.
DOPISANE W EDYCJI
Opróżniłem cashe zmieniłem wstawkę rączki wedle instrukcji Grzesia i niby teraz jest ok.
Sprawdzam jeszczę przez swoją stronę gdzie mam rss-ajax i oba supporty na liście teraz wchodzą błyskawicznie ale wczoraj wieczorem trwało to długo komunikat ładowanie i oczekiwanie.
Edytowane przez wlodekp dnia 08.08.2007 11:14:16
 
wlodekp.europa.pl
polven26
Mialem taki dzien ze nie moglem wejsc na strone supportu, ale to wina łącza pewnie. Niektóre tematy otwierają się czasami wolno (lub w ogóle). Czasem klikam na temat, wyswietla sie tylko Wscibski gosc i pierwszy post, trzeba czekac kilka(nascie) sekund. Serwer działa szybko, prawdę mówiąc nic się nie zmieniło. Myslę ze hosting obrazkow w profilu to dobre rozwiazanie. A jakie sa parametry serwera?
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
Milka
polven26 napisał/a:
[...] A jakie sa parametry serwera?

Zapraszam do news dotyczącego zmiany serwera Smile
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
holohause
hmm Zważając na to, że jest coraz więcej userów, coraz więcej grafiki i coraz więcej plików, myślę, że ten serwer jest bardzo dobry. Wink Nie przymula i w ogóle jest super. Wink
 
Pieka
Po zgloszeniu problemow z serwerem, zostalo "cos" zrobione.
Nie otrzymalem informacji co to bylo, ale mysle, ze najwazniejsze, ze wszystko wrocilo do normy.
Mam nadzieje, ze tak zostanie.
Jesli zauwazycie jakies problemy, to bardzo prosze o informacje w tym temacie.
Dziekuje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
marpar
Więc tak: Support sam w sobie chodzi szybko i bez zarzutu, ale czesto gdy chce otworzyć jakiś temat to nie da rady... niektóre tematy ok. 7 minut sie ładują.
Choć myśle, że to jest spowodowane tym, że wielu userów ma jeszcze swoje grafiki w podpisach, co uniemożliwia wejscie do tematu.Chyba zbyt radykalne by było zrezygnowanie z podpisów, aż wszyscy swoje obrazki zamieszczą na serwerze Supportu, lecz może przyśpieszyło by to działanie forum. Lecz raczej to jest niemożliwe ponieważ wielu użytkowników od dawna sie nie logowało..wiec nie zmienią obrazków w podpisie...
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
markes01
u mnie działa rewelacyjnie, jak inne strony wolno do pf szybko, jest ok Wink
 
http://www.damtox.pl
Pieka
marpar napisał/a:
..Chyba zbyt radykalne by było zrezygnowanie z podpisów, aż wszyscy swoje obrazki zamieszczą na serwerze Supportu, lecz może przyśpieszyło by to działanie forum. Lecz raczej to jest niemożliwe ponieważ wielu użytkowników od dawna sie nie logowało..wiec nie zmienią obrazków w podpisie...

Z sygnatur graficznych nie, bo az tak zli nie jestesmy Wink
Jednak dzisiaj, najpozniej jutro wylaczymy tag IMG w podpisie, wiec mysle, ze czas najwyzszy przejsc na hostowane grafiki Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zimi27
Taki serwer to spory co miesięczny wydatek, nie wiem jak wy to robicie że macie dochody wieksze niż koszty Wink
 
Pieka
zimi27 napisał/a:
Taki serwer to spory co miesięczny wydatek, nie wiem jak wy to robicie że macie dochody wieksze niż koszty Wink

Ten Support prowadza entuzjasci, ktorzy nigdy nie liczyli na jakiekolwiek zyski.
Wielokrotnie mimo sponsoringu z wlasnych kieszeni doplacalismy do tego "interesu", o czym zapewne nikt nigdy nie pomyslal.
W przeciwnym razie juz dawno nie byloby tej strony...
Edytowane przez Pieka dnia 21.10.2007 18:12:59
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Marcus Fenix
Na początku też tak myslałem ale...

Link pozycjonujący na 1 miech PR=6 to ok. 50 zł a sami widzicie że stopka jest pełnaSmile

Kupcie swój a dacie supportowi zarobić i podniesiecie pr swojej stronyGrin

Link w podpisie Pieki

PozdrawiamWink


//Aha i jeszcze jest tysiące reklam wyświetlanych po pierwszym poście na forum. Może mało kto klika ale zawsze coś do kieszeni wpadnieGrin
Edytowane przez Pieka dnia 21.10.2007 20:33:35
Marc!us
 
ix360.pl
Pieka
Marcus Fenix napisał/a:
..Link pozycjonujący na 1 miech PR=6 to ok. 50 zł..

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chcial, zeby to byla prawda, oj bardzo.
Niestety, cena ktora podajesz jest wyssana z palca.


Marcus Fenix napisał/a:
..Aha i jeszcze jest tysiące reklam wyświetlanych po pierwszym poście na forum. Może mało kto klika ale zawsze coś do kieszeni wpadnieGrin

I znowu nie trafiles, poniewaz "zarobek" jest uzalezniony od klikniec, a nie odslon.
Nikt nie klika, wiec.... Nie ma nic.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Marcus Fenix
Wiem o tym że zarobek jest uzależniony od kliknięć.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Myślałem że się równie wysoko cenicie co inne supporty np. extreme-fusion.pl
Gdzie za linka POzycjonującego chcą 50 zł i wystarczy spojrzec na ich ostatnią aukcję http://www.allegr...=221893881 gdzie sprzedano 30 x 50 = :o1500zł

Pozdrawiam
Marc!us
 
ix360.pl
Brutal24
Ogółem stronka chodzi u mnie wspaniale. Nieraz na forum troszkę zamuli, ale to chwilka Smile

___
Hmmm... Czy mi się wydaje, czy dopiero teraz przy pisaniu posta zaznacza błędy na czerwono?Shock
counter.png
lost.gif
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl