ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
[MOD] Galeria + Highslide&Lightbox
bogus
u mnie działa wszystko ładnie ...jest tylko jeden błędzik... po kliknięciu w otworzonej fotce w link "komentarze" otwiera się fotka jak we wcześniejszej galerii. Można dodać komentarz, ale można też kliknąć ponownie w zdjęcie i strona ładnie, efektownie przygasa a fotka sie pięknie wyświetla ...i tu jest błąd ..nie poprawnie wyświetla się grafika >zamknij okno< i nie ma możliwości przejścia >next< czy można to gdzieś poprawić? Jeśli tak, to gdzie? Generalnie modzik jest odjazdowySmile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 19:30:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Lukiqq
Nie łapie...jak chcesz przejść dalej(Next) oglądając fotkę w podglądzie jednego ocenianego zdjęcia, jeśli na otwartej stronie jest tylko ta jedna fotka? Drugiego problemu też niezauważyłem, przycisk zamknięcia "Close" w Lightboxie(białej ramce na przyciemnianym tle) działa i wyświetla się normalnie.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Arecki
@ bogus - miałem to samo, ale wystarczy kliknąć na szarą komórkę Smile Musisz wejść w folder z obrazkami, które są wykorzystanw do tego moda i skopiować/przenieść obrazek "closelabel.gif" do folderu z Twoimi plikami graficznymi - /images i śmiga Grin Pod IE też Wink A 2 galerię jakoś "przyzwyczaję" w wolnej chwili do nowego wyświetlania Smile


Zresztą do sprawdzenia:

http://kruklanki....allery.php

... a zaznaczę, że fachowiec ze mnie żaden Smile


@ Luki - nie wiem czy w skrypcie nie jest podana ścieżka closelabel.gif do folderu "images" w katalogu głównym strony. U mnie adres jest: "http://kruklanki.net.pl/images/closelabel.gif" z tego więc wnioskuję Smile ale po wrzuceniu tam tego gifa, wszystko się świeci.
Edytowane przez Arecki dnia 09.07.2007 00:33:19
 
www.kruklanki.net.pl
Lukiqq
Aaaa to już za bałagan w lokalizacjach plików u Was na stronie to ja nie odpowiadam Smile Co do działania moda, jestem pewien w 99%, że wszystko działa poprawnie, nawet w Safari wszystko się otwiera Smile

EDIT:

Pewnie w lightbox.css jest błędna scieżka(lub stara, przed rewolucją, która swego czasu miała u mnie miejsce) Smile
Edytowane przez Lukiqq dnia 09.07.2007 00:34:05
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
bogus
już wszystko śmiga jak należy...Smile
 
michal89
Pozostaje jeden szczegół. Otóż gdy kliknę w zdjęcie i cała strona "ściemnia się" elementy we flashy pozostają niezmienione tzn "nieściemnione". Przyznam, że strasznie głupio to wygląda. Da się coś z tym zrobić? Modzik jest najlepszy jaki widziałemGrin ale ten błąd jest denerwujący.
Pozdrawiam
 
www.3gmobile.pl
Lukiqq
Jasne, że się da :)

Oto kod do wstawiania objektów flasha, zastąp nim swój:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Parametry objektu flash, takie jak szerokość i wysokość regulujemy zmieniając wartości zaznaczone na zielono, wartości zaznaczone na czerwono są opisane w kodzie. Pozdro!
Edytowane przez Lukiqq dnia 12.07.2007 09:05:25
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
michal89
Dzieki, wszystko gra
 
www.3gmobile.pl
kosa351
mod rewelacja Smile dzięki
mam tylko mały problem. Jak ustawić kolor linku "komentarze" (obecnie biały kolor na białym tle). Gdy zmieniam w style.css kolor na inny niż biały to działa, ale oczywiście zmienia się kolor linków na całej stronie.
 
http://www.deepsounds.pl
Lukiqq
A highslide.css istnieje? Cos mi sie wydaje, ze tak Wink
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
kosa351
ajjj, ale ze mnie gapa Wink dzięki
 
http://www.deepsounds.pl
brzoza_
Super scrypt, brawo! Mam jednak pytanie, co należy zrobić aby także zdjęcia, na które klikamy w panelach losowej fotografii i ostatnio dodanych otwierały się w ten sam sposób co w zmodyfikowanej galerii. Liczę na waszą pomocSmile
 
Lukiqq
Ja wiem, że nie da się każdemu dogodzić, ale niektóre pytania mnie dziwią Frown Jeśli chodzi o użycie efektu w losowej fotografii, to rozwiązałem to w ten sposób, że po kliknięciu na losowe foto otwiera się ono normalnie, w podglądzie jednego zdjęcia, można tam dodać komentarz/ocenić fotkę, a gdy klikniemy na zdjęcie to otworzy się ono przy użyciu efektu Lightbox. Jaki sens otwierać jedno zdjęcie z panelu "losowe foto" wykorzystując Highslide? Co do ostatnio dodanych to nie wiem, bo nie mam tego u siebie.
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
point
Wszystko ladnie pieknie ale gdzie Highslide pobiera informacje w ktorej czesci strony ma sie otworzyc. Czytalem ze mozna zastosowac "id" ale nie wiem jak tym sie posluzyc. Mam galerie umieszczona w plywajacej ramce i wlasnie w niej otwiera sie nowe okno ze zdjeciem. Chcialbym zeby otwieralo sie na cale okno przegladarki. Widze Lukiqq ze sobie z tym poradziles.
 
Feniks
Mod świetny! Jednak mam dwa kłopoty.

Gdzie w highslide.css mogę zmienić kolor linku "Komentarze"?

No i jest taki problem, że prawie zawsze jak klikam na obraz w oknie z jego komentarzami to efekt rozjaśniania się często w pewnym momencie zatrzymuje, a w tedy na obrazie albo jest półprzeźroczysty albo w ogóle nie przeźroczysty BIAŁY kolor i z tego co widzę cały mod się nie ładuje gdyż nie wyświetla się w tedy nawet link CLOSE do zamknięcia okna, zaczyna się wyświetlać poprawnie dopiero po pewnym czasie jak odczekam coś ok. 5-10sek.

Jak to naprawić albo w ostatecznym wypadku jak wyłączyć to co przeszkadza czyli ten efekt rozjaśniania?
Edytowane przez Feniks dnia 18.08.2007 15:12:39
 
ultimatum
Jak dla mnie bomba . Wszystko gra. Ocena 5+/6 Smile

Pozdro.
 
kulawy_waldek
6/5 Smile
 
www.kasa.ddl2.pl
polven26
Właśnie sobie instaluję. Naprawdę bardzo dobry mod. Zdjęcia bardzo ładnie się prezentuja. GIT!
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
Lukiqq
No to nie pozostaje mi nic innego jak się cieszyć Wink
strzelec.png
itvortal.avx.pl - A taka sobie moja strona :]
Pomoc na GG wyłącznie dla nieco wtajemniczonych, podstawowe HowTo znajduje się na forum.
 
itvortal.avx.pl
Feniks
Przeczytał ktoś mojego posta? Czekam na odpowiedz już parę dni!

Tak to u mnie wygląda, nie wiem od czego jest to zatrzymanie wyświetlania na kilka sekund i jest biała czcionka na białym a nie wiem gdzie te kolor zmienić bo już próbowałem! Proszę o POMOC bo tak to nie może zostać...
img442.imageshack.us/img442/9972/beztytuu1gi9.th.jpg
Edytowane przez Feniks dnia 19.08.2007 11:48:18
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl