ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Wymagania pod duży serwis
eres
Witam !
Fusionem zajmuje się od niedawna i do tej pory zrobiłem tylko jeden serwis w tym cmsie. Dlatego kieruje ten topic do bardziej zaawansowanych fusionmenów Wink
Ostatnio zaczołem się zastanawiać nad przerobieniem jednego z naszych wcześniejszych (a zarazem pierwszych) serwisów (www.eres.alpha.pl) na fusiona. Mam jednak pewne obawy. Wszystkie skrypty, bazy i pliki w dotychczasowym serwisie są naszego autorstwa i w pełni nad nimi możemy panować.
Fusion jest jeszcze dla mnie trochę pokręcony i czasem trudno mi się w nim odnaleźć. Zastanawia mnie jak dużej bazy danych będę potrzebował dla naszego serwisu - eres. Zakładając ponad 300 artykółów i forum z odwiedzalnością 100-200 tyś odsłon miesięcznie, obawiam się, że bazy sql będą bardzo szybko rosły.
Doradzcie mi coś - jak sprawa wygląda z bardziej rozbudowanymi serwisami. Czy Fusion nadaje się na takie serwisy ?
Pozdrawiam gorąco
Roman S Wink
 
www.eres.alpha.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 09.05.2024 01:28:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zszywak
witam,
Oczywiście, że PHP Fusion się nadaje, odwiedziłem wymieniony przez Ciebie serwis - i nie widzę żadnego problemu z przejściem na fusion. Jesli chodzi o odwiedziny - to wasz licznik zwiększa się po odświeżeniu strony i dlatego macie taką liczbę odwiedziń. licznik w PHP Fusion nie zwiększa się po kazdym odświeżeniu, bazuje na ciasteczkach.
Co do bazy - polecam wykupienie pakietu na Netlook - taki w miare przyzwoity nie ma ograniczeń co do rozmiaru bazy danych.(przynajmniej teoretycznie). Przy dużej ilości artów oczywistą jest rzeczą, że baza się powiększa.
Sądzę, że nie powinniście mieć problemów z funkcjonowaniem tego serwisu w ramach PHP Fusion. Licznik na naszej stronie nie wskazuje liczby odświeżeń strony - tylko liczbę odwiedzin, gdyby wskazywał liczbę odświeżeń, to nie wiem ile cyfr byśmy widzieli na dole w stopce...Wink
 
http://z-themes.pl
eres
Witam witam Smile
Ciesze sie z odpowiedzi Smile
Co do liczników sprawa jest oczywiście jasna Wink
W Eres-ie mamy dwa liczniki ale z oczywistych względów pokazujemy ten większy Wink
A teraz poważnie.Frown
Martwi mnie fakt tych rosnących baz. Na dzień dzisiejszy dostajemy około 10-20 listów dziennie z zapytaniami (w większości do schematów). Jeżeli schematy byłyby w formie artykółów to wszystkie te listy pojawiały by się w formie komętarzy do danego artykułu (o co nam właśnie chodzi). Dodatkowo pojawiły by się sporych rozmiarów (sądząc po dodtychczasowych korespondentach Wink ) Wielowątkowe tematy na forum.
Serwery Alphy są bardzo dobre lecz na obecnie wykupionym koncie mamy do dyspozycji SQL-a do 100MB.
I teraz kwestia cyferkowa Cool
Ile dla przykładu ważą bazy "www.cms-itseasy.netlook.pl" ?
Ile mogą zaważyć bazy dużego serwisu ?
Jakiego rzędu wielkości takie bazy będą ?
Pozdrawiam Serdecznie Roman S Wink
 
www.eres.alpha.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl