ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Brak naliczania unikalnych wizyt w web stats wooyi
chorazy5
Wtam. Zainstalowłaem u siebie wtyczkę web stats. Wszystko działało aż do przenosin na inny serwer. Teraz kiedy Liczba na dole strony rośnie to w panelu web stats nie. Pojawia się teraz pytanie co działa źle. Wtyczka web stats czy licznik na dole strony?

P.S. Jeżeli usuniecie znowu mój temat to niech mi ktoś napisze na PW czemu, bo ja już naprawde nie mam pojęcia:/
Edytowane przez Pieka dnia 15.06.2007 10:42:18
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 13:57:04
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
zezol
Mi po przeniesieniu stronki na inny serwer wszystko łądnie zlicza ale... nie pokazuje obrazków ze statystyką, tylko rozjeżdża stronę Frown
 
chorazy5
Zauważyłem, że nie tylko staty z wooyi nie naliczają unikalnych wizyt, ale web stats autorstwa Dj_Baby's też.
 
DJPromo
To odinstaluj Smile i zainstaluj jeszcze raz
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
chorazy5
robilem juz tak
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
..Wszystko działało aż do przenosin na inny serwer. Teraz kiedy Liczba na dole strony rośnie to w panelu web stats nie...

Nadal nie zwiekszyla sie nawet o jeden? Masz ustawiona widocznosc panela na "Publiczne"?
Masz w ogole dodany ten panel?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
Zwiększa się ale np jak tam na dole jest juz o 20 więcej to w panelu web stats tylko o 1,2. Tak jakby web stats nie naliczał albo ten licznik na dole aż za dużo.
 
Piotrek
Pewnie ten licznik na dole szwankuje. Mam jedną stronę, na której każde odświeżenie adresu to 2 unikalne (tylko w Exploorerze)
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
Zwiększa się ale np jak tam na dole jest juz o 20 więcej to w panelu web stats tylko o 1,2. Tak jakby web stats nie naliczał albo ten licznik na dole aż za dużo.

To drugie. W takim razie wszystko jest OK.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
czyli co w koncu jest nie tak
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
czyli co w koncu jest nie tak

Licznik na dole strony przeklamuje, a staty podaja realna ilosc wejsc.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
a da sie to jakos naprawic albo wstawic licznik ktory pokazuje TYLKO liczbe unikalnych wejsc?
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
a da sie to jakos naprawic albo wstawic licznik ktory pokazuje TYLKO liczbe unikalnych wejsc?

Na teraz dam Ci unikalne wejscia tych statystyk jako panel, pozniej ewentualnie podpowiem jak wstawic do stopki.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dzialanie: http://pieka.ovh.org - na dole, panel po lewej stronie.
Edytowane przez Pieka dnia 17.06.2007 15:11:29
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
No ok tylko, że to nalicza teraz zupełnie od nowa, a do momentu, w którym to się zepsuło miałem już ponad 7k wejść.
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
No ok tylko, że to nalicza teraz zupełnie od nowa, a do momentu, w którym to się zepsuło miałem już ponad 7k wejść.

Niczego nie nalicza od nowa, to jest tylko kod podajacy Twoje wejscia zapisane w bazie przez te wtyczke.
Jesli ja wyzerowales lub jeszcze raz zainstalowales, to juz Twoja wina, a nie statow.
Zawsze te 7000 wejsc mozesz dodac recznie, ale po co?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
ale web stats chyba tez zle podaja. Od 2 dni nic nie wzrosło...
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
ale web stats chyba tez zle podaja. Od 2 dni nic nie wzrosło...

Nie ma wejsc, wiec nie wzrasta. Przeciez nie beda zliczaly Twoich wejsc..
Mam te staty zainstalowane na OVH i dzialaja.
Edytowane przez Pieka dnia 19.06.2007 11:30:08
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
ale to jest nie możliwe, że nie ma wejść. Moim głównym źródłem wejść są toplisty. Przed zmianą serwera miałem 40-50 unikalnych wejść. Po zmianie serwera na toplistach zmieniłem adres mojej strony. W jeden taki słaby dzień jestem w stanie uwierzyć ale 4 to już przegięcie. A poza tym ostatnio zareklamowałem strona kilku forach. Dużo osób tę stronę ocneiało, a liczba wejść nie rosła.
Edytowane przez chorazy5 dnia 19.06.2007 10:09:55
 
Pieka
chorazy5 napisał/a:
ale to jest nie możliwe, że nie ma wejść. Moim głównym źródłem wejść są toplisty. Przed zmianą serwera miałem 40-50 unikalnych wejść. Po zmianie serwera na toplistach zmieniłem adres mojej strony. W jeden taki słaby dzień jestem w stanie uwierzyć ale 4 to już przegięcie. A poza tym ostatnio zareklamowałem strona kilku forach. Dużo osób tę stronę ocneiało, a liczba wejść nie rosła.

W takim razie masz wylaczone staty.
Panel dodany i widoczny dla "Publiczne"?
Widoczny jest w nim napis o tresci Statystyki strony są uruchomione?
W zarzadzaniu statystykami w Konfiguracja statystyk strony masz zaznaczone Statystyki włączone?
Edytowane przez Pieka dnia 19.06.2007 11:39:06
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
chorazy5
Tak. Wszystko jest tak jak mówisz.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl