ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Ważne pytanie!
pawelek91
Siemka! Mam pytanie - mam stronkę o CMS-ach. Zamieszczam na niej artykuły oraz download. Czy mógłbym (nie zmieniając żadnych plików) dać na stronie kilka modułów z tej strony? Proszę o odpowiedź!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 03:24:23
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Riklaunim
1. Używasz standardowego PHP-Fusion, który nie nadaje się na...
2. serwisy zawierajace dużą ilość artykułów i danych. U ciebie brak jakichkolwiek sensownych danych. Otworzyłeś stronę z "recenzjami", które są niewiele warte. Opisy instalacji, np. w przypadku postnuke są skrócone i niepełne.
3. jPortal obecnie jest w wersji 2.2.2 a nie 2.2.1, do ściągnięcia z jPortal Power Project.
4. Po co udostępniasz PHP-Fusion 4.00, która zawiera kilka błędów i jest częściowo niekompatybilna z 4.01.
5. Nawaliłeś na forum kategorii dla poszczególnych cmsów a wątpię czy masz o nich pojęcie przekraczające zainstalowanie i podstawową zabawę w panelu admina, jeżeli wogóle. Czy wiesz jak zrobić dodatkowy obszar AREA w skórce AT, czy wiesz jak konfiguruje się skórki Xanthia, czy wiesz jak w Mambo stworzyć nowe menu o dowolnej treści HTML?
6. Dodałeś stare dodatki do jPortala... sprawdzałeś czy działają z najnowszą wersją. Czy wiesz że moduły do jPortala autorstwa redaktorów danych supportów nie można rozprowadzać bez ich wyraźnej zgody?
7. Logo i skórka mają się do siebie jak pierdnięcie bizona. Nie masz pomysłu ani koncepcji na serwis.

Taki serwis o wszystkim już istnieje niejeden: www.cms.scripts.pl/ jak widać strona mało popularna, mało odwiedzających, podobny układ.. wymarłego forum.
 
http://www.cms.rk.edu.pl
pawelek91
Kurde...co masz do mojego forum? Tamta stronka powstała już dawno, a moja wczoraj, więc nie dziw się, że ma mało odwiedzających!
 
Riklaunim
Podana strona powstała dawno i też ma mało odwiedzających gdyż autor strony nie zajmuje się praktycznie wymienionymi na jego stronie i forum cmsami.
 
http://www.cms.rk.edu.pl
Xen
Dlaczego go tak pojechales - nie doluj chlopaka na poczatku przygody z cms'ami Wink
 
Nevethir
po co robić stronę o czymś w czym tylko ci się wydaje że jesteś dobry...
 
http://pblang.prv.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl