ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Total Commander-co z nim jest:|?
gmosik
No właśnie! W opisie instalacji PHP-Fusion'a jest dokładnie opisane, że gdy zaznaczymy plik, wejdziemy w katalog : pliki, a następnie w zmień atrybuty jest jakieś małe okienko w którym zmieniamy wartość CHMOD'ÓW. Tam są jedynie dwa okienka, w jednym ustawiamy dzień, miesiąc i rok, a w drugim godzinę! O co w tym wszystkim chodzi?! Proszę o pomoc.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 14.05.2024 15:53:48
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Człowiek się traci gdy ma do czynienia z gmosikiem. Zakładasz posty. na lewo i prawo zamiast kontynuować już zaczęte (przykład - http://www.php-fu...277#5689). Zdecyduj się roztrzepany gmosiku na coś stałego, trwałego, nienaruszalnego...Frown. Ja proszę...
 
gmosik
OKWink to będzie mój drugi i ostatni postWink obiecuje! ale już mi możecie wytłumaczyć. Proszę tylko o dokładne instrukcjeSmile
 
as
Nie używam TC do celów transferowych. Używam programu SmartFTP v1.0 z własnym spolszczeniem. Proponuję Ci jednak program o nazwie FileZilla np. w wersji 2.2.12a (darmowy i spolszczony). Jest prosty w obsłudze i posiada wiele opcji konfiguracyjnych (przyjaznych dla użytkownika). Po uruchomieniu i skonfigurowaniu programu łączysz się z własnym serwerkiem, klikasz prawym przyciskiem myszy na wybrany plik lub folder i z rozwiniętego menu kontekstowego wybierasz Atrybuty pliku.... No a jak już się otworzy nowe okno to...hulaj dusza - problemu z chmodami nie ma Smile. Jeśli wykożystasz ten właśnie program to mogę ewentualnie udzielić Ci wskazówek odnośnie konfiguracji i użytkowania ale nie na forum, gdyż Admini mogą nam obydwu dokopać...Wink
 
Shaolin
Admini [ani adminki Wink] do nikogo się nie przyczepią bez powodu, ale tutaj powód jest - konkretnie to.

Gmosik - tak jak napisał tam Arox, chyba powinieneś najpierw opanować podstawy obsługi róznych programów i szukania w google, a dopiero potem wziąć się za tworzenie www. Poza tym przyda sie jeszcze umiejętność pisania postów [w żadnym z tematów nie podałeś, jakiego programu do ftp używasz] i przyswojenie sobie faktu, iż nie należy pisać dwóch postów o jednakowej treści na forum. To tylko niepotrzebnie obciąża bazę danych no i nie wiadomo, w którym temacie napisać odpowiedź.

working
 
gmosik
Chodzi o Total Commandera
 
Pieka
Robisz to na serwerze postawionym na linux'ie, czy u siebie na localhoscie pod Windowsem?
Jesli u siebie, to nie masz czegos takiego jak CHMODy, a jak na serwerze zewnetrznym (najprawdopodobnie linux jest jego systemem), to zaznacz prawym myszki plik, ktoremu chcesz zmienic CHMOD'a, a nastepnie wejdz u gory okienka TC w Pliki i na samej gorze masz "Zmien atrybuty".
Otworzy Ci sie okienko w ktorym w lewym dolnym rogu wpisujesz (lub zmieniasz z istniejacej wartosci na) 777.
Udalo sie? Grin
Edytowane przez Pieka dnia 03.05.2005 21:27:01
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl