ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
"Tysiąc rejestracji"
rewizor
Zauważyłem jedną głupotę. Mianowicie, żeby ściągnąć fusiona, trzeba się rejestrować na kolejnej stronie. Wydaje mi się to bez sensu. Oto dwie przyczyny takiego myślenia:
1. Mail zwrotny niestety nie przychodzi lotem błyskawicy,
2. skoro zależy wam na promowaniu fusiona, to po co utrudniacie to ludziom?

I jeszcze jedna uwaga:
To jest support? to jest kupa nie support. Wejdźcie sobie na angielskie forum i zobaczcie jak działa support.
Tutaj tylko każecie nowym użytkownikom szukać i szukać, i co z tego że pod różnymi hasłami nie ma tego co szukam? nie obchodzi to nikogo. I tak sukces, jak któryś się zdecyduje napisać to pieprzone szukaj!!! Czekałem tu kilka dni na odpowiedź i nic, a na ...co.uk w ciągu pięciu chyba min. miałem odpowiedź!!
Choć są wyjątki, np.: jantom - Pozdrawiam
 
www.pa-ge.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 17:05:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
rewizor napisał/a:
Zauważyłem jedną głupotę...

Nie obawiaj sie, zobaczysz jeszcze wiele w swoim zyciu Wink


rewizor napisał/a:
..Mianowicie, żeby ściągnąć fusiona, trzeba się rejestrować na kolejnej stronie. Wydaje mi się to bez sensu. Oto dwie przyczyny takiego myślenia:
1. Mail zwrotny niestety nie przychodzi lotem błyskawicy,
2. skoro zależy wam na promowaniu fusiona, to po co utrudniacie to ludziom?..

1. Mail z serwera jest wysylany "lotem blyskawicy", ale to, kiedy znajdzie sie u Was uzaleznione jest od Waszych serwerow pocztowych, wiec wybacz, ale pretensje miej do wlasnych zwiazanych z tym wyborow.
2. Zalezy nam na promowaniu i zalezy nam na statystykach, ktore te promocje w jakis sposob odzwierciedlaja. Jednym z wykladnikow jest rejestracja.
Rejestracja jest darmowa, bezproblemowa i zdecydowanie szybka.


rewizor napisał/a:
Zauważyłem jedną głupotę. Mianowicie, żeby ściągnąć fusiona, trzeba się rejestrować na kolejnej stronie. Wydaje mi się to bez sensu. Oto dwie przyczyny takiego myślenia:
1. Mail zwrotny niestety nie przychodzi lotem błyskawicy,
2. skoro zależy wam na promowaniu fusiona, to po co utrudniacie to ludziom?

I jeszcze jedna uwaga:
To jest support? to jest kupa nie support...

Dziekujemy za wspaniale przyrownanie, godne mistrza prowadzacego strone traktujaca o poezji.. Nic dodaj, nic ujac...


rewizor napisał/a:
..Wejdźcie sobie na angielskie forum i zobaczcie jak działa support...

Wchodzimy codziennie, nie obawiaj sie.
Ten Support jest prowadzony od dawna i zapewniam Cie, ze mamy spora praktyke w tym, co robimy. Ale oczywiscie caly czas jestesmy otwarci na dalsza edukacje, ktora zapemniaja nam, co prawda stosunkowo rzadko, userzy Twojego pokroju.


rewizor napisał/a:
..Tutaj tylko każecie nowym użytkownikom szukać i szukać, i co z tego że pod różnymi hasłami nie ma tego co szukam? nie obchodzi to nikogo. I tak sukces, jak któryś się zdecyduje napisać to pieprzone szukaj!!!..

Szanowny kolega mial nadzieje, ze kazdemu bedziemy pisali setki razy to samo?
Zapomnij o tym!! Nikt nie ma czasu na takie rzeczy, od tego macie search.php oraz wlasny rozum!
Skoro nie masz pojecia jak sie co nazywa i to stanowi trudnosc, to zacznij sie uczyc, zamiast nas molestowac. Nie prowadzimy zlobka.



rewizor napisał/a:
Zauważyłem jedną głupotę. Mianowicie, żeby ściągnąć fusiona, trzeba się rejestrować na kolejnej stronie. Wydaje mi się to bez sensu. Oto dwie przyczyny takiego myślenia:
1. Mail zwrotny niestety nie przychodzi lotem błyskawicy,
2. skoro zależy wam na promowaniu fusiona, to po co utrudniacie to ludziom?

I jeszcze jedna uwaga:
To jest support? to jest kupa nie support. Wejdźcie sobie na angielskie forum i zobaczcie jak działa support.
Tutaj tylko każecie nowym użytkownikom szukać i szukać, i co z tego że pod różnymi hasłami nie ma tego co szukam? nie obchodzi to nikogo. I tak sukces, jak któryś się zdecyduje napisać to pieprzone szukaj!!! Czekałem tu kilka dni na odpowiedź i nic, a na ...co.uk w ciągu pięciu chyba min. miałem odpowiedź!!..

W takim razie proponuje korzystac TYLKO i WYLACZNIE z glownego Supportu, bo jak sam widzisz nie dorastamy im do piet. Jak widzisz, wszystko jeszcze przed nami.


rewizor napisał/a:
..Choć są wyjątki, np.: jantom - Pozdrawiam

Jednak jest jeden maly plusik, dobre i to Wink


Dziekujemy za uwagi i.. Rowniez kolege pozdrawiamy serdecznie Wink
Edytowane przez Pieka dnia 12.05.2007 18:43:16
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
marpar
No nie 5 dni na Supporcie i juz mysli ze pozjadał wszystkie rozumy. Ciebie na tym forum juz nie bedzie a my dalej bedziemy mówili userom, zeby szukali!
Bo bedąc 5 dni na forum niewiesz ze przewaznie jeden temat powtarza sie czesciej niz raz w tygodniu. Ilez mozna leniwym userom to samo powatarzac cooo????

zal.pl

@Pieka, gratuluje stoicyzmu, chyba juz skonczyłes przejmowac sie takimi userami bo po co Smile
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
Johny
Ja tego nie rozumiem... Co za problem się zarejestrować? Bierze to max. 5 minut... A mail po rejestracji dochodzi błyskawicznie (chyba że masz pocztę na onecie to się nie dziwie...). Tak samo co do szukajki, co za problem wpisać odpowiednią frazę? wystarczy tylko trochę ruszyć mózgiem i jest ok... Sam miałem kilka problemów, ale jak wstukałem do szukajki jakieś hasło zawsze mi znalazło. Trzeba M Y Ś L E Ć !
 
www.dobre-filmy.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A ja powiem tak widziałem wczoraj to beznadziejne pytanie na angielskim supporcie, gdzie na Naszym forum ten problem bez pisania postów a jedynie korzystania z szukajki jest załatwiony w mig. A pytanie świadczy jedynie o jego autorze i elokwencji.
Chyba należe do niielicznego grona osób, którzy regularnie czytają trzy podstawowe angielskojęzyczne fora UK główne, mods i beta mods nie wspomnę o kilkunastu innych pomniejszych-mocnych zawodników sytemu Fusion-autorów rozwiązań.
I na tamtych forach 3-ech mam też po kilkadziesiąt postów-dziwne, że żadnego z pytaniem a wszystkie z pomocą ,moimi autorskimi rozwiązaniami, roawiązaniami-kolegów z Tgo Forum-polskimi.
A czytam je by na Naszym Forum odpowiadać jak najlepiej-i o wszystkim co nowe i dostępne.
Promowanie Fusion przez edukację wspólną naukę wzajemną pomoc zrozumienie i poszanowanie TAK ale nie w Twoim wydaniu!

 
wlodekp.europa.pl
rewizor
spoko. Moze mnie ponioslo, ale...
Szukałem pod wszystkimi hasłami jakie mi przyszły do głowy rozwiązania tego :
http://www.php-fu...d_id=12509
Żadna odpowiedź jaką znalazłem nie odpowiadała na moje pytanie, większość podobnych postów była opatrzona hasłem: no? szukaj!! [sic]; napisałem prośbę o pomoc i zobaczcie co mi napisaliście. Jak już ktoś kliknął w temat postu, to chyba po to, że go zainteresował i chce pomóc (albo sam ma podobny problem), więc chociaż podpowiedzieć pod jakim hasłem szukać, bo możliwości czasem jest bez liku.


Co do maila, cóż.... moja wina. ONET hihihih tu rewizor przeprasza najmocniej jak potrafi. Ale należy wziąć pod uwagę, że poczta z onetu jest dość popularna i pewnie wielu obecnych i przyszłych użytkowników jej używa. Ale mi chodziło, że na głównym download jest w ramach portalu i nie trzeba dwa razy się rejestrować. Wciąż uważam, że to głupota.


Co do słownika: hehehe. Pieka, poezja to nie tylko wzdychanie do kwiatków i rączek ukochanej Grin Polecam choćby Pana Charles`a Baudelaire`a. Ale nie o istotę poezji chodzi. Poza tym strona pewnie i tak nie wypali Sad


Co do mojego pięciodniowego stażu, to nie do końca tak jest. Dość dawno temu już tu byłem, ale zapomniało mi się hasło jak i login. Poza tym, nawet jakbym sobie przypomniał login, to tamta poczta, na którą się rejestrowałem nie istniejSad

Tak. Częściej korzystam z supportu głównego.

"Kupa" to nie jest najgorsze słowo jakie znam Grin Tutaj też możliwości było bez liku.

Mimo wszystko i tak pozdrawiamSmile
Edytowane przez rewizor dnia 12.05.2007 20:23:41
 
www.pa-ge.pl
Pieka
rewizor napisał/a:
...Ale mi chodziło, że na głównym download jest w ramach portalu i nie trzeba dwa razy się rejestrować. Wciąż uważam, że to głupota...

Odpowiem maksymalnie prosto, zeby wszyscy czytajacy zrozumieli: na glownym supporcie nie ma typowego downloadu sa tylko podstawowe paczki + pare pomniejszych plikow.
Podstawowa paczka Fusiona jest na naszym MOD's dostepna rowniez bez potrzeby rejestracji!



rewizor napisał/a:
..Co do słownika: hehehe. Pieka, poezja to nie tylko wzdychanie do kwiatków i rączek ukochanej Grin Polecam choćby Pana Charles`a Baudelaire`a. Ale nie o istotę poezji chodzi. Poza tym strona pewnie i tak nie wypali Sad..

Wierz mi, ze znam wiele pojec, a w tym rowniez i to. I nie potrzebuje tworzyc strony na ten temat, zeby tematyke rozumiem i lubic.
Przykre jest to, ze skoro sam autor i pomyslodawca twierdzi, ze strona nie ma przyszlosci, to zapewne tak jest, bo ktoz moze wiedziec lepiej..



rewizor napisał/a:
..Co do mojego pięciodniowego stażu, to nie do końca tak jest. Dość dawno temu już tu byłem, ale zapomniało mi się hasło jak i login. Poza tym, nawet jakbym sobie przypomniał login, to tamta poczta, na którą się rejestrowałem nie istniejSad..

Znowu myslenie sie klania.. W profilu mam podane GG, ICQ, mail, wiec jaki problem w przywroceniu konta do zycia? Zaden.
Nie bylbys pierwszy i zapewne nie ostatni.


rewizor napisał/a:
..Tak. Częściej korzystam z supportu głównego.

"Kupa" to nie jest najgorsze słowo jakie znam Grin Tutaj też możliwości było bez liku...

Co do pierwszego, to zrozumiale i bardzo sie ciesze, ze w koncu ktos nas odciazy Smile
Co do drugiego, to jestem pewny, ze znasz ich wiele, ale na przyszlosc polecam chwile zadumy przed napisaniem tego typu okreslenia w stosunku do calej ekipy Supportu.
Edytowane przez Pieka dnia 12.05.2007 21:37:22
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Ale z tym szukaniem to sie zgodze, tyle razy odpisujecie ze ktos ma szukac ze jesli juz zacznie to znajdzie tylko same posty z odp typu "szukaj"... proponuje albo im zaczac odpowiadac lub nakierowywac albo kasowac tego typu tematy po czasie, bo jesli zalozyc ze mamy 1 odp. i pozniej 50 odp typu szukaj to faktycznie moze byc problem ze znalezieniem tego.
 
http://www.bbproject.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl