ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Dwa miliony wizyt
laczor
2,000,000 Unikalnych wizyt. Wybiło o godzinie 17:59.

Ładna sumka Smile
Tylko pogratulować zarządowi Supportu i życzyć kolejnych okrągłych milionowych wyników Smile
Edytowane przez laczor dnia 08.05.2007 18:22:12
 
www.linia29.cal.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 16:46:16
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
slawekneo
oto screen

Ps. zostawilem jeszcze pasek z godzina Grin

EDIT: ale sie ten support niesamowice rozwinol w tak szybkim czasie 2 banieczki cos pieknego Grin takich wynikow w odwiedzalnosci nawet ja sie nie spodziewalem Grin

Pozdro!!
slawekneo dodał/a następującą grafikę:
2_banki_by_slawekneo.png

Edytowane przez slawekneo dnia 08.05.2007 18:09:23
 
maq
Ciekawe czy inne supporty mają takie wyniki xD

Gratulacje! Ale zauważcie że to jest wszystkich zasługa.
"Różnica między seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje" // Woody Allen
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Gratulacje.
A Support toż to nie tak dawno Slawek jak pykaliśmy tego pierwszego miliona a tu dwa. Nowy serwer-bardzo dobry i kręci się nieżle widoki na przyszłość optymistyczne- tę trójkę może pykniemy jeszcze w tym?
 
wlodekp.europa.pl
slawekneo
wlodek - jest to bardzo mozliwe zwlaszcza ze ida wakacje Grin podejzewam ze nie tylko liczba wizyt bedzie wzrastac ale i userow supportu :]
php-fusion w polsce stal sie naprawde popularny tylko dzieki supportowi i jego ekipie Grin

Pozdro!!
 
m_i_n
Te licznik z fusiona i tak jest dziwny. Na mojej stronie wskazuje on znacznie wiecej niz stat4u... co jest absurdem gdyz liczy on tylko unikalnych userow (dziala na bazie cookies), a stat4u jednak codzien zlicza jesli wchodzi ten sam user. Zakladajac ze czesc z odwiedzajacycyh od czasu do czasu czysci cookies to i tak ten fusionowy nie powinien wiecej wskazywac, a u mnie jest to bardzo duza rozbierznosc Smile Ot jako ciekawostke to pisze tylko.
 
http://www.bbproject.net
laczor
No u mnie też trochę różnicy jest ale cóż...
 
www.linia29.cal.pl
jantom
Ech... Ale tu chodzi o klimat... o magię cyferek... etc. Już dawno przestałem się przejmować tymi licznikami.
 
http://jantom.info
Pieka
Dziekujemy za zyczenia i dziekujemy, ze jestescie z nami Smile
Wszystkich Was bardzo lubimy, nawet tych, ktorych trzeba czasami zbanowac Wink
Wiemy, ze to zasluga nas wszystkich.
Wiemy, ze ten licznik, to nie stat24.
To wszystko wiemy, ale nie przeszkadza nam to cieszyc sie z tego wyniku Smile
Jeeedzieeeemy do 3 000 000 Grin
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Pewnie, że klimat licznik moj dzisiejszy i normalny nigdy nie współgra, a statystyki można popatrzeć i porównać z innymi supportami tylko Niemcy mają więcej UK wiadomo główny no i co np Szwedzi ich jest dużo mniej jak Nas i tak dalej
Ale ten klimat chociaż TU w tej naszej kochanej Polsce idzie na lepsze powiało ciepłem.
 
wlodekp.europa.pl
laczor
A czy dawno temu stuknął 1 mln? Bo na Supporcie jestem jakoś od połowy lutego i wtedy jakoś nie zwracałem uwagi na licznik. Poza tym w połowie lutego chyba już był ponad 1 mln Wink
 
www.linia29.cal.pl
m_i_n
Alez ja Wam wcale nie chce odbierac radosci tego rekordu Smile tylko przy okazji sobie przypomnialem o tym co napisalem wczesniej bo juz jakis czas temu to zauwazylem. Po prostu dziwne jest ze unikalnych wizyt jest wiecej niz wszystkich Smile
 
http://www.bbproject.net
JazOOn
wlodekp napisał/a:
Gratulacje.
A Support toż to nie tak dawno Slawek jak pykaliśmy tego pierwszego miliona a tu dwa. Nowy serwer-bardzo dobry i kręci się nieżle widoki na przyszłość optymistyczne- tę trójkę może pykniemy jeszcze w tym?


jak ja tu sie 1 raz zjawiłem to nam do miliona było daleko, ba Digiemu teżSmile
 
Pieka
laczor napisał/a:
A czy dawno temu stuknął 1 mln? Bo na Supporcie jestem jakoś od połowy lutego i wtedy jakoś nie zwracałem uwagi na licznik. Poza tym w połowie lutego chyba już był ponad 1 mln Wink

Dokladnie 7 listopada 2006 o godzinie 19:39 Grin
Edytowane przez Pieka dnia 08.05.2007 20:59:33
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Konto ukryte
a tam marudzicie cookis czy ciastka czy batony wazne ze jest 2 000 000 i kupa userow na tym forum
stawly support nie zo zaje...ania i wogole Grin
panowie admini i userki pogajacy odwalili kawal dobrej roboty za to wielkie gratulacje
nie za unikalne wizyty czy za co kolwiek
lecz wielkie uklony za pomoc chec pomocy i za to co robicie dla tepych userow jak ja co nie wiedza wielu rzeczy a chca wiedziec dzieki wam wiem ja i inni co i z czym sie je
za to wielkie dzieki i oby tak zawsze tu bylo miło, przyjaznie, pomocnie i wogole Grin
pozdrowionka dla wszystkich ktorzy napedzaja ten support :*
 
Johny
Gratulacje! Grin No, no widać ogromne postępy Grin Użytkowników też już dużo Wink
 
www.dobre-filmy.pl
Milka
No, no, no Smile
2 milionki Grin
Dobrze nam idzie, oby tak dalej! Smile
To już druga, okrągła sumka za mojej kadencji. @Pieka - Dotrzymam trzeciej? Grin Jak będą truskawki to pewnie tak, tylko gorzej jak wszystkie wymarzły Pfft
Przy okazji, chcę życzyć wszystkim Userom pociechy z Administracji, a wszystkim Administratorom i Moderatorom pociechy z Userów Grin
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
DJPromo
Niop tylko życzyć kolejnych 7 Grin
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl