ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Niewidoczne linki w menu "Nawigacja"
ciejkins
Mam dość ciekawy problem - postawiłem bratu php-fusion, i kiedy nikt nie jest zalogowany nie widać linków w Nawigacji. Po zalogowaniu jako super admin pojawiają się. Ustawione jest na widok - "publiczne"
Zupełnie nie mam pojęcia o co chodzi?
Będę wdzięczny za okazaną pomoc.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 21.05.2024 02:15:22
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
a szukac potrafisz?? było

To wina wersji wielojęzycznej
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
myszka
mam trn sam problem, czyli co trzeba zrobić?
 
crasch
najllepiej zmienić na inną wersje PHP-Fusion

Polecam fajny link - szukaj!
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
KobeeR
Nie znacie jakiegos innego rozwiazania ? Mam to samo a dodawalem we wszytkich jezykach pokoleji sprawdzalem za kazdym razem. Rozwiazal ktos ten problem? W inny sposub jak instalacja innej wersji systemu?
 
SebaZ
no kurde wgraj se najnowszy MLS
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Martinez
weś ściągnij navigacjia z Download i już mi to działa choc mniałem ten sam proble ale nie odpowiedzieli SadSadSad
 
crasch
hehehe, ahh jaki swietny pomysl! brawo!
ale nie istotne ze newsów nie widać, bo to w koncu najmniej ważna rzecz!! GrinGrin
Edytowane przez crasch dnia 30.04.2005 23:18:22
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
KobeeR
Nie wiem czym jest MLS wgralem sobie chyba najnowsza wersje PHP-Fusion-501-MLS-RC2 ktora znalazlem w downloadzie i dalej nie dziala, Nawet wywalilem jezyki przed wyslaniem na serwer, zostal mi tylko Polski. Najlepiej by bylo jak byscie sie postarali i dali nam albo mi linka do dobrej wersji fusion'a i bylo by po sprawei. Bo ja albo zle szukalem albo nie wiem czego szukac. Frown to chyba na tyle Cool
 
zszywak
W Laboratorium jest jeszce stara wersja - testowa (RC2 - oznacza wersje do testów nr 2). Nie byłoby żadnych kłopotów gdybyście dokładnie czytali instrukcję do tego packa. W najbliższym czasie wymienimy starą - testową wersję na najnowszą - PHP Fusion MLS Final 1.3. Jest to ostateczna wersja - pozbawiona błedów, przeznaczona dla wszystkich, nie tylko dla zaawansowanych użytkowników.

W najbliższym też czasie zaprezentuję stronę, nad którą teraz pracuję - jest to strona o skórkach do PHP Fusion, i jest oparta własnie na packu MLS, oparta jest tylko na języku polskim i angielskim, ale ilość języków jest nieograniczona.
Wooya - twórca multilanga, wyjechał na 2 miesiące, coś się stało z serwerem, na którym stała oficjalna strona MLS-a. W razie problemów z tym packiem jest kilka osób, które mogą słuzyć pomocą w razie czego: użytkownik: jajaja oraz ja (zszywak), dopóki serwer Wooyi nie powróci, możecie zadawać pytania w temacie: Tylko o Multilangu, przypiąłem ten temat, żeby był dobrze widoczny.
 
http://z-themes.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl