ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
NUKED KLAN!
Shil
Witam wszystkich mam pytanko, czy ktoś wie jak usunąć te reklamy lycosa w nuked klanie ?? Mam ten skrypt, ale nie wiem gdzie go mam wstawić please helpe me ;D
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 15:30:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
HasH1
Obejście reklamy na lycos.co.uk

Jeżeli masz swoje konto WWW na serwerze Lycos, możesz zastosować pewną sztuczkę,
aby obejść reklamę pojawiającą się przy wchodzeniu na Twoją stronę.
Wpadłem na ciekawy sposób:

wystarczy na każdej swojej stronie wkleić następujący kod:


1. Aby pozbyć się reklamy z boku strony (ramka):
Między znacznikami <BODY> wklej: (jeśli masz nuked-klan to wchodzisz w panel admina -> fotter messange -> <body>(tu wklejasz kod podany ponizej)</body> ) POWODZENIA ! ;)



Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy





2. Aby pozbyć się reklamy na górze strony musimy:
Na koniec każdej strony (po znaczniku <BODY>, znacznik </HTML> musimy usunąć) wklejamy natomiast kod:




Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy





I wszystko powinno działać(oczywiście oprócz reklamy).
Zalety skryptu to 100% skuteczność, niewykrywalność przez roboty Lycos'u i możliwość
wykorzystania w dokumencie HTML. Możemy usprawnić jeszcze obie funkcję:


1. Jeżeli używamy PHP - wystarczy zastosować funkcję include() (skrypt zapisać do pliku i dołączać go dynamicznie w czasie generowania strony),
np. reklamę usuwania ramki z boku zapisać w pliku 'reklama.txt', a potem dołączać ją do dokumentu funkcją


2. Jeżeli używamy tylko HTML - skrypt usuwający reklamę z boku, umieścić w pliku np. reklama.js i dołączać poprzez kod:
Co prawda skrypt nie powinnien być wykrywany przez jakieś roboty Lycos(a już napewno nie gdy skrypt zapiszemy w pliku.js), jednak trzeba się liczyć, że ktoś może zgłosić do obsługi serwerów fakt łamania przez nas regulaminu(bo usuwanie reklamy jest jego łamaniem),
co spowoduje zablokowanie naszego konta (gdy tak się stanie po wejściu na naszą witrynę ujrzymy napis w stylu 'No Access').


opis zapożyczony ze strony BlueMan'a


Wstawianie kodu w code lub quote mile widziane.../Pieka
Edytowane przez HasH1 dnia 15.02.2006 16:04:30
 
jantom
Proszę Cie, jak podajesz kod to odhacz opcję wyłącz emoty w tym poście
 
http://jantom.info
HasH1
///jantom/// ! BEZ KOMENTARZA !
 
jantom
...ale o co chodzi?
 
http://jantom.info
as
Powiem tak... Za czasów kiedy Digi jeszcze nie pozwalał na usuwanie stopki, czynność jej usunięcia była na tym Supporcie napiętnowana (i to jak...). Różniłem się z Adminami (w większości) co do sposobu postępowania w sytuacji wykrycia przez Support takiej kontrabandy (ale tylko co do sposobu). Co do zasady, że prawa autorskie mają być zachowywane zgadzałem się zawsze. Reasumując... proszę o wytłumaczenie mi przez Adminów Supportu - czym się różni drugi (od góry patrząc) post od usunięcia stopki z PF'a za czasów Digi I. Będę wdzięczny za przekonujące mnie wyjaśnienie...
as
 
MeTeo
hmm... ale jak sa reklamy to sa one wliczone w darmoche serwera... i na czysty rozum jest to nie legalne... nawet gdy tego nie wykrywa to jakis uzytkownik moze doniesc i usuna ci konto... po co tyle trudu?? zaloz konto na 60free.ovh.org/pl/ dobry polski serwer 60 mb, php, mysql, brak reklam, szybki serwer,... Pozdro Smile

P.S Co to jest ten Nuked Klan??
 
HasH1
Jantom... wyluzuj ziom Pfft
Edytowane przez HasH1 dnia 07.02.2006 20:34:54
 
HasH1
TO sie porobilo....
Edytowane przez HasH1 dnia 07.02.2006 20:34:10
 
HasH1
Nuked-Klan to jeden z rodzai CMS'a Pfft został zaprojektowany po to by cieszyc oraz po to by ulatwiac prowadzenie wlasnej strony klanowej ( przeważnie )... bardzo latwo tym CMS'em jest sie poslugiwac.. pozdówka Wink
Edytowane przez HasH1 dnia 07.02.2006 13:16:48
 
jantom
Może jeszcze raz o tym napiszesz? Bo trzy posty jeden pod drugim to tak jakoś za mało...
//EDIT - ty mi z ziomalstwem nie wyjeżdżaj, tylko korzystaj z możliwości edycji posta.
Edytowane przez jantom dnia 08.02.2006 08:02:19
 
http://jantom.info
kor_jaw
Witam
Jak zainstalowac Nuked 1.6.6 ??
Wiem ze trzeba wgrac na ftp, ale co dalej ? jak wpisze adres stronki + install.php w adresie to wyswietla mi sie stronka instalacyjna ale nie moge wybrac jezyka ;/ co zrobic ?
 
HasH1
napisz konkretnie jeszcze na jakim serwerze masz strone ???
 
kor_jaw
Freehost - http://www.freeho...
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl