ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Z eXtreme-Fusion do Php Fusion
Konto ukryte
witam serdecznie mam prosbe a raczej pytanie czy da sie jakos szybko i bez wiekszych problemow nie naruszajac bazy danych lub w niewielkim stopniu ja zmieniajac zamienic cmsy ??
mam aktualnie eXtreme-Fusion i to jest taki szajs jakiego swiat nie widzial trafednia i do tego na stronce ich nie da sie nic zrobic ani poprosic o pomoc a tutaj masa ludzi pomaga i pisze nie znosze tego eXtreme-Fusion
i tutaj moje pytanie czy da sie jakos zmienic na php fusion tak aby nie zawalic bazy ani jej nie uszkodzic czy da sie cos takiego zrobic ??
na jednym serverze ??
istnieje taka mozliwosc jesli tak to prosil bym o pomoc lub opis co i jak z gory dziekuje pozdrawiam
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 08:54:52
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
SebaZ
też Cię lubię - zwłaszcza jak jesteś... Nie szukasz informacji które masz pod nosem. Na Twoje AŻ jedno pytanie nie odstałeś odpowiedzi, bo wpisując Twój błąd w szukajke znaleźć można kilkanaście odpowiedzi. Tak samo zostaniesz odesłany tutaj, bo nie dalej jak 2 tyg. temu ktoś pytał i wyjaśniał jak sie przenieść z EF na PF
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Konto ukryte
hmm czyli lubicie mnie ?>
hehe milo milo mi chociaz to tylko sugestia odwrotna hhe
dzieki SebaZ polukam na to dokladniej Grin

z przykroscia stwierdzam ze albo jestem slepy albo po za tym tematem nie znalazlem nic innego Sad
chyba jestem slepy jakus czy cos Sad
Edytowane przez Konto ukryte dnia 23.04.2007 20:19:06
 
Duchu1337
przylaczam sie do pytania czy mozna usunac extreme pack a jesli mozna to jak. Szukalem ale nic nie znalazlem.
 
Pieka
Duchu1337 napisał/a:
przylaczam sie do pytania czy mozna usunac extreme pack a jesli mozna to jak. Szukalem ale nic nie znalazlem.

Mozna, jest z tym troszke zabawy, ale nie jest to jakos wybitnie utrudnione.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl