ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
16.05.2024 23:37:03
Z powodu takich zleceniodawców, przerobiłem własne komentarze.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
(full hosting) Gotowy wortal + serwer + mysql
CMSman
Witam!
Otóż, posiadam wortal, który jest całkowicie wykończony i dopracowany. Ponadto znajduje się na serwerze i bazie danych, której parametry to:
- nielimitowany transfer
- nielimitowana ilość kont ftp
- nielimitowana ilość baz danych (mysql) (domyślnie 1, możliwość założenia nowych na życzenie)
- pojemność konta (niby) ~1000MB (w praktyce dużo, dużo większa..) (nie może być wykorzystana jako download!)
- MySQL - 5.0.19 (standard) , phpMyAdmin - 2.8.2.4
- brak reklam, buttonów, bannerów, pop-up'ów itd.,itp.
- brak możliwości podpięcia własnej domeny *.pl , *.com itd. (..tylko aliasy)
- wszystkie inne informacje, uzgodnienie szczegółów itp., są pod kontaktem z adminem (bardzo sympatyczny gość)

Strona widnieje pod adresem www.r3plac3r.xt.pl . Poniżej zamieszczam screen'y jak mniej więcej się prezentuje (postaram się umieścić to co najciekawsze)...

images22.fotosik.pl/30/4af1766e9ad0b96dm.png images20.fotosik.pl/106/6f557f21a47ae714m.png images21.fotosik.pl/57/c28ff53c22333536m.png images21.fotosik.pl/57/dc87905c665a4f1am.png images20.fotosik.pl/106/96018a8e8b980342m.png images22.fotosik.pl/30/6a7b655707dd80f6m.png images21.fotosik.pl/57/aee70c4ca6cfc274m.png images21.fotosik.pl/57/2452f1729ec40672m.png images20.fotosik.pl/106/1df384f6fe2a0120m.png

W zamian za gotowy wortal, serwer i baze danych chcę zlecić komuś wykonanie jednego bądź dwóch theme'ów (jeden - prosta wizytówka, a drugi bardziej rozbudowany). Zależy mi bardziej na tym drugim.


przemu napisał/a:
Odpowiedz mi na jedno pytanie - jaki masz związek z cal.pl ? Jak pamietam nie oferuja pakietow bez ograniczen miejsca ani transferu...

Mogę się mylić, a nawet jeśli są jakieś ograniczenia to jak dotąd nie odczułem różnicy, hosting jest w sam raz dla początkujących jak i zaawansowanych. Odnośnie oferty, jeśli chodzi o konto wydaje mi się, że mam dobry układ, choć również mogę się mylić, gdyż serwer i baze danych otrzymałem w 'dziwny sposób' na okres bardzo długi (załatwiłem wszystko dogadując się z odpowiednią osobą), dlatego jestem gotów wszystko oddać w zamian za wykonanie profesjonalnego theme'a, bo dla mnie jest on priorytetowy i ważniejszy w tej chwili od wszystkiego.
Mam zamiar wykupić drogi, najlepszy serwer i wykonać profesjonalny serwis tematyczny, jednak nie chcę aby moja przyszła witryna była 'kopią' setek innych witryn w internecie i do tego potrzebuję wyjątkowego theme'a.

Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o kontakt na:
r3plac3ratgmaildotcom

Rozważam tylko poważne propozycje.


* Istnieje możliwość usunięcia wszystkich plików i wykorzystanie go na jakiś inny profejk, działanie według uznania :D

Powiem szczerze jak sprawa wygląda.. Jestem młodym, ambitnym i pełnym zapału kolesiem, który masz szansę coś w życiu osiągnąć. Jakimś cudem mam naprawdę dobry hosting, tu nawet nie chodzi już stronę i ilość userów którą posiadam, ale o coś więcej, bo jestem gotów to wszystko poświęcić.. ofiarować hosting za wykonanie theme'a.

Mam już wszystko przygotowane, obmyślałem różnego rodzaju plany jak to miałoby wyglądać, ale nie mogę osiągnąć ładu, a żeby nie kłamać, to przyznam racje, że takiego r3plac3r'a da się zrobić w kilkanaście minut. Zawsze chciałem zrobić i mieć własną stronke, zakładałem darmowe fora, strony na yoyo i innych darmowych hostingach - teraz mam płatny i dam go komuś, strace jedyny porządny serwer i mysql, ale trudno.. bardzo mi zależy.

Widzę, że niektórzy myślą o pomocy za free, a niektórzy za $ ..hęę, ja pieniążków nie mam, bo nie pracuję ;)

Jeśli chodzi o theme'a to jego tematyka nawiązuje do serwisu komputerowego "sklep komputerowy" ;) może się to wydać głupie, ale mam zamiar odnieść jakiś sukces i posiadać własną firmę.. serwis komputerowy ze sklepem, za kilka miechów mam 18 i myśle o tym całkiem poważnie.

Ja rozumiem, że każdy ma własne sprawy i komu by się chciało poświęcić czas na takie pierdoły.. ale jak pierwszy raz w życiu zobaczyłem stronę www.cybergaming.pl , www.security-web.... , www.cserwis.com albo betonline.serwer4u.pl to aż mnie ciarki przeszły, gdy na dole strony zobaczyłem code by EPIV. Nigdy nie widziałem takiej grafy, tak ułożonych paneli i wogóle.. to lepiej wyglądało od onet.pl czy interia.pl . Od ponad tygodnia zaczynam czytać wszystko co może zawierać informacje jak dojść to tak pięknego efektu.. takich stron, wortali wręcz portali. Instalowałem mambo, md-pro, jportal, joomla i inne te bardziej popularniejsze, ale najprostszy w zarządzaniu i w funkcjonalności okazał się EPIV.

ykhm.. cuż, poczekamy, zobaczymy, może ktoś się zainteresuje. Odnośnie projektu jaki chciałbym wykonać, to przygotowałem już mniej więcej layout strony (edytuje, modyfikuje, robie animacje i tra la la la..), bawie się w grafike, dorwałem już kilka fajnych themów do edycji, ale znowu nie umiem edytować animacji flash'a. Tak to wszystko ładnie wygląda, że tylko podziwiać i pogratulować ciężkiej pracy autorom takich theme'ów.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 17.05.2024 03:48:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl