ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Instalacja
 Drukuj temat
Jak wejść do panelu admina?
Skorpion1980
Witam Smile
Mój problem jest następujący, po zainstalowaniu poprawnym php-fusion ver. 6-01-6 loguje sie jako super admin ale nie mogę i tak wejść do panelu admina Sad
adres mojej stronki:
http://skorpion19.../index.php

Do panelu próbuje wejść ręcznie gdyż nie mam żadnego odnośnika jeszcze, więc wpisuje tak http://adres.../p.../index.php
Oczywiście wcześniej sie loguje ale i tak po próbie wejścia do panelu poprostu wracam na strone główna php-fusion Sad

Przewertowałem spory kawałek tego forum ale nie znalazłem nic co pomogło by mi to rozwiązać zdecydowanie.

P.S:
Używałem do tego FF oraz IE i w obu przypadkach to samo było
I jeśli taki temat juz jest to proszę o wybaczenie ale niektórzy tak opisują swoje tematy że głowa boli a w szukajce nic nie znalazłem konkretnego Frown a do tego ostatnio mój net szaleje i połowa rzeczy mi sie nie otwiera Frown tak o jest z tymi dostawcami Angry

Pozdrawiam i za pomoc dziekuje
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 19:30:50
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Na twojej stronie nie widzę żadnego panelu. Za logowanie i wejście do panelu administracyjnego odpowiedzialny jest panel użytkownika. Jeśli go wyłączyłeś to do PA nie wejdziesz-można go ukryć dając widoczność dla admina ALE NIE WYŁĄCZAĆ i wtedy wchodzić ręcznie przez login.php.
Jeśli tych paneli nie ma bez Twojej ingerencji należy powtórzyć instalację. Katalog php-files jest katalogiem serwera czy Ty tak wrzuciłeś pliki Fusion razem z podkatalogiem? Wrzucamy bezpośrednio zawartość tego katalogu na serwer do swojego konta.
Tyle i klik reklama google-bo dalej nie odpowiadam.

 
wlodekp.europa.pl
Skorpion1980
Wrzuciłem cały katalog php-fusion ver. 6.01.6 na serwer razem z podkatalogami i tak zainstalowałem Smile ale może podczas zrzucania coś sie walneło bo mam ostatnio problemy z netem SadAngry no ale trudno spróbuje jeszcze raz.

Sam sie właśnie dziwiłem czemu nie mam żadnego panela użytkownika i jako że pierwszy raz tego fusion'a używa to myślełem że trzeba to za pierwszym razem jakoś specjalnie uruchomić Wink
Ale dzieki za rade będę próbował instalke aż do skutu Grin

Edit:
Oki za drugim razem poszło elegancko Grin gdyż załadowałem nowszą wersje i poszło bez problemów Smile teraz mam dostęp do panelu admina.
Wielkie dzieki Cool
Edytowane przez Skorpion1980 dnia 13.03.2007 17:56:18
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl