ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Oficjalny Support Utrzymanie
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ta strona plus laboratorium to serwer dedykowany-obecna umowa do maja.
Nie spełnia wymogów technicznych-gwarantowanych przez hostingodawce.
Zmiana czy nawet przedłużenie tej to koszt 300zł w skali miesiąca-trzeba podpisać rok.
Support jest samoutrzymującym się bez SPONSORA.
Jest więc naszpikowany wynalazkami klikalnymi przynoszącymi dochód-i co z tego jak na kilnaście tysięcy wejść tych klików jest też kilkanaście.
Są aukcje banerów, dotacja-ALE NIKT OFICJALNIE NIE ZBIERA NA TACĘ.
Liczyliśmy że kliki użytkowników-wypełnią dziurę finansową-za co macie pomoc niemal online-w wielu przypadkach Waszych żądań-typowo komercyjnych.
NIE KLIKACIE A CHCECIE-nie ma.
ZA CHWILĘ nie będziecie musieli klikać bo Support zamilknie i nie będzie gdzie klikać.
Nikt nie prosi o kasę ALE KLIKI???-chcecie go utrzymać?
NIE CHCE W TYM TEMACIE ŻADNEJ ODPOWIEDZI i NIE JEST TO ŻADEN APEL TYLKO STWIERDZENIE RZECZYWISTOŚCI-ku uwadze Użytkowników Naszego Forum oczekujących na pomoc.
KLIKNIJ ZANIM POPROSISZ!!!
Edytowane przez wlodekp dnia 12.03.2007 11:21:32
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 19:02:40
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
cezary
myślę ze są chyba tansze serwery i bardzo dobre,300zł w skali miesiąca? to juz chyba przesada,nie wiem jakie parametry ma serwer,ale jak widze cene 300zł,to chyba ogromnie,pytanie trzeba sobie zadac,czy potrzebny taki serwer?
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Człowieku masz zerowe pojęcie o prowadzeniu PRAWDZIWEGO PORTALU i jego wymogach technicznych oraz cenach te o których mówie to już promocyjne.
My już ten temat przerabiamy od 3lat i wiemy co trzeba.
I napisałem że nie chcę odpowiedzi.
A Ty załóż swój tańszy a ja już za darmo testowo uderzę w niego symulacją swoich własnych serwerów firmowych zapytań jednoczesnych kilkuset-może tysięcy i zablokuję cię całkowicie! Dla Twojej świadomości
A Nasz ma wytrzymać więcej i pracować normalnie i robi to dla Takich nieświadomych!
Opowiadaj bzdury gdzie indziej albo najlepiej daj nam serwer komputer obsługujący wyłącznie ten jeden portal z przyłączem do szkieletu nask bez żadnych ograniczeń.
Nie serwer sami kupimy i postawimy-tylko łącze symetryczne do szkieletu sieci.

 
wlodekp.europa.pl
MeTeo
A może taki serwerek - http://www.host1....ualne.html ... choć widząc support limit może zostać przekroczony... Ja bym proponował znaleźć sponsora Wink Z taką oglądalnością... Ja załatwiłem serwer, domenę i inne rzeczy właściwie z UO mniej niż 100 dziennie... więc tu... Wsparcie finansowe nie byłoby trudne do znalezienia...
 
m_i_n
wlodekp -> a kim ty jestes ze wypowiadasz sie w takiej kwestii???

KLIKNIJ ZANIM POPROSISZ!!!


Poza tym, namawianie kogos do sztucznego klikania moze conajzwyej odstraszyc potencjalnych reklamodawcow. Po co komus wejscie na strone osoby ktora wogole nie jest tym zainteresowana??? z takimi praktykami sie walczy a nie je propaguje.
 
http://www.bbproject.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
MeTeo w tej chwili to: http://www.host1...._maxi.html to co Ty proponujesz tylko w wersji maxi
@m_i_n takim samym użytkownikiem jak Ty z tą różnicą że mnie zależy na tym suporcie.
Praktyki-może znajdziesz lepsze rozwiązanie i one nie będą potrzebne.
Dużo ryczy a mało...
A mnie wolno nawoływać do inwazji na marsa jak znajde zwolenników-nie wliczając w to kolegi .

 
wlodekp.europa.pl
m_i_n
@m_i_n takim samym użytkownikiem jak Ty z tą różnicą że mnie zależy na tym suporcie.

Takimi tekstami jak w pierwszym poscie tylko mu szkodzisz.
 
http://www.bbproject.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To jest twoje zdanie bo do klikania owszem nie może nawoływać admnistracja ale nie ja.
I jeśli mu jak twierdzisz zaszkodzę to jestem gotów ponieść konsekwencje i wywalę swoją prywatną kasę na opłaty.
A czy ty zgłaszasz jakąś konkretną propozycję rozwiązania problemu egzystencji supportu.
KONKRETY TYLKO NIE JAK WYŻEJ
 
wlodekp.europa.pl
cezary
Człowieku masz zerowe pojęcie o prowadzeniu PRAWDZIWEGO PORTALU i jego wymogach technicznych oraz cenach te o których mówie to już promocyjne.
My już ten temat przerabiamy od 3lat i wiemy co trzeba.
I napisałem że nie chcę odpowiedzi.


to było zamknąć temat,i nie było by odpowiedzi,jak nie masz uprawnien,to popros admina aby to zrobił.

na stronie są bardzo małe pliki,transwer nie jest az taki duży,wykupienie serwera za 300zł m/ś TO JEST PRZESADA,widocznie ty nie masz pojecia z prowadzeniem portali,człowieku,za taką cenie to ty wiesz co możesz mieć?

taki serwer spokojnie wystarczy na ten portal a,znalazłem na szybkiego http://www.ovh.pl...imsufi.xml

MeTeo w tej chwili to: http://www.host1.... to co Ty proponujesz tylko w wersji maxi


Pojemność Konta 60 GB
Miesięczny limit ruchu
z/do sieci Internet 750 GB
Ilość adresów IP 1
Gwarantowany RAM 1024 MB
Maksymalny RAM do wykorzystania 3072 MB
Gwarantowany CPU 2500 MHz
Maksymalny CPU do wykorzystania 3500 MHz

a po jaką cholere ci tyle transweru? 750 GB
pojemnośc konta 60 GB?

co ty chcesz na stej stronie trzymać systemy operacyjne? albo sp2 dla windows.
to są jakieś jajaSmile
Edytowane przez cezary dnia 13.03.2007 16:54:17
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Panie superadminie proszę o zamknięcie tematu.
Bo ignoracntwo niektórych nie zna granic.
Tak teraz chodzi i limit transferu ma niewielki zapas.
PROSZĘ ZAMKNĄĆ DEFINITYWNIE
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl