ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Zlot supportu PHP-Fusion.pl
pawkow
Proponuję zorganizować zlot (no, może zlocik) tych którzy byli by zainteresowani. Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy (proponuję wakacje nad jakąś rzeczką) - co wy na to ?
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 00:29:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JazOOn
pawkow napisał/a:
Proponuję zorganizować zlot (no, może zlocik) tych którzy byli by zainteresowani. Nie wiem gdzie, nie wiem kiedy (proponuję wakacje nad jakąś rzeczką) - co wy na to ?

jestem za
jeśli chodzi o moj czas to mogą byc tylko wakacje - wtedy bywam w Polsce - najlepiej lipiec
 
m_i_n
Jeśli było by to blisko gdzies to czemu nie Smile

Nad rzeczka? :\ a nie lepiej jakis internet cafe czy cos? mozna by sie pochwalic swoimi stronami, podyskutowac, na zywca przejzec jakies rozwiazania, no nie wiem... mozliwosci jest sporo, ale to trzeba jakkolwiek zaplanowac.
 
http://www.bbproject.net
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jestem za, termin nie gra roli-lepiej, żeby było ciepło-wakacje-luz dla wielu młodych kolegów-jeśli ich to zainteresuje?

 
wlodekp.europa.pl
szer
Bardzo ciekawy pomysł Wink. Jeśli tylko by było to rzucam wszystko i jade Grin
 
Piotrroger
Pomysł ciekawySmile Niestety ja się tam nie wybiorę Sad
Po pierwsze: oszczędzam kasę na wakacje Grin
Po drugie primo - mam by mnie nie pościła Pfft
 
http://spartabks.boo.pl
Gander
dobry pomysł. może gdzieś w centralnej polsce? trzeba to tylko rzetelnie zorganizować.
 
gander.solutions
SebaZ
A ja proponuje jakies jeziorko, jakis camping - namiociki, ewentualnie domki?

Kompy to mamy w domu na co dzień, a na zlocie chodzi o poznanie community (ludzi ze społeczności) a nie o siedzenie przed kompem ;P Jakieś ognicho, piwko (nieletni soczek only Wink ), kiełbaski, pogaduchy, pieprzenie głupot. Ogółem blues, luz i ZaBawa!!!
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Kamils2
nad białym są domki tanie ale tam to nie załadnie Smile gdzieś w centrum polski trzeba by sie bylo spotkac zeby nikt nie byl poszkodowany
 
JazOOn
SebaZ napisał/a:
A ja proponuje jakies jeziorko, jakis camping - namiociki, ewentualnie domki?

Kompy to mamy w domu na co dzień, a na zlocie chodzi o poznanie community (ludzi ze społeczności) a nie o siedzenie przed kompem ;P Jakieś ognicho, piwko (nieletni soczek only Wink ), kiełbaski, pogaduchy, pieprzenie głupot. Ogółem blues, luz i ZaBawa!!!

a wszyscy przy wejściu otrzymają t-shirty z napisem User/Admin/SuperAdmin PHP-Fusion Grin
 
m_i_n
SebaZ -> ja do takich rzeczy to mam najblizszych przyjaciol, nie musze specialnie sie wbijac na zlot tej czy innej spolecznosci Pfft
 
http://www.bbproject.net
pawkow
no to jedziemy Wink Proponuję w wakacje w okolice Piotrkowa Trybunalskiego, dogodny dojazd pociągiem, ja z Warszawy jadę 4 godzinki Smile Co do soczku - jak nmi nie dacie bro to możecie o mnie zapomnieć Wink
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
JazOOn
pawkow napisał/a:
no to jedziemy Wink Proponuję w wakacje w okolice Piotrkowa Trybunalskiego, dogodny dojazd pociągiem, ja z Warszawy jadę 4 godzinki Smile Co do soczku - jak nmi nie dacie bro to możecie o mnie zapomnieć Wink

a ja proponuje miejscowość Piątek - geograficzny środek polski - chyba nikt nie bedzie pokrzywdzony
 
Pieka
Nie ma sprawy, moge przyjechac Smile
Bede mial na przelomie czerwca i lipca 2 tygodnie wolne Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
m_i_n napisał/a:
SebaZ -> ja do takich rzeczy to mam najblizszych przyjaciol, nie musze specialnie sie wbijac na zlot tej czy innej spolecznosci Pfft
nikt nie każe Ci przyjeżdżać ;P

Nie widze nic ciekawego w zlocie CAFE, przed kompem :/ It's boring !!! Cool
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
SebaZ napisał/a:
Nie widze nic ciekawego w zlocie CAFE, przed kompem :/ It's boring !!! Cool


Zgadzam sie, nie widze zadnej przyjemnosci w siedzeniu przy kompie na takiej imprezie...
Tego mam w domu az nazbyt wiele.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
SebaZ
dlatego zaproponowałem łono natury :] bez elektroniki (w sensie komputera Wink ) Jakis telefon i moze GPS wskazane ;P
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
cezary
hehehe,dobrze wy sie czujecie?zlot jakiegoś supportu PHP-Fusion?,dawno się tak nie śmiałem,usiądziecie i bedziecie gadać o modyfikacjach fusiona pewnie albo o innych pierdołach,już widze waszą super impreze hehehhehe
 
JazOOn
cezary napisał/a:
hehehe,dobrze wy sie czujecie?zlot jakiegoś supportu PHP-Fusion?,dawno się tak nie śmiałem,usiądziecie i bedziecie gadać o modyfikacjach fusiona pewnie albo o innych pierdołach,już widze waszą super impreze hehehhehe


sądząc po twoim tekscie powinniśmy sie zalać browarem?
 
SebaZ
hehe, cezary wątpię żebym miał o czymkolwiek z Tobą rozmawiać, więc stul dziób!!! Wsadź sobie go w kubeł, zawyj, walnij w kubeł i zamilcz!

Zlot nie znaczy pieprzenie o PF, upadłeś na swój kacap?

Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl