ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Błędy i korekty
 Drukuj temat
Dodawanie plików przez userów w Pro Dwonload Panel 1.6.3
gaga
Wrzucilam wszystkie pliki jak podano w instrukcji do katalogu infusion, wiec stronka z zawartoscia jest pod adresem: http://www.s3m.pl...wnload.php . Jak mozecie sami zauwazyc nie wystwetla sie gorna belka, prawdopodobnie cos jest nei tak ze sciezka, zerknelam do download.php, ale nei moge znalezc fragmentu oidpowiedzialnego za wysiwetlenie gornej belki.. co powinnam zmienic?
pozatym, uzytkowcy nei moga wrzucic zadnych plikow.. administrator owszem bez problemu ale uzytkownicy nie.. sprawdzilam to zakladajac testowe konto i faktycznie, po przejsciu pierwszego kroku przerzuca mnie do glownej strony dowanloadu nie umozliwiajac wogole wstawienia pliku..??
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:19:09
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 06:58:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Kolezanko droga, zakladasz temat, zamiast kontynuowac w istniejacym.
Gorna belka jest, co doskonale widac na Twojej stronie, a brakuje loga, ktore jest blednie zdefiniowane w ustawieniach strony:
Jest:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ma byc:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Standardowo pliki moga dodawac TYLKO uzytkownicy i administratorzy i jest to konfigurowalne w Panelu Admina, a dokladniej w ustawieniach tej wtyczki.
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:19:27
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gaga
kolezanko, jesli juz :)

a jesli chodzi o logo to wlasnie o to mi chodzi ze jest zla sciezka, w zrodle moze tak to wyglada owszem, jakbym podala zla, ale w pliku download.php nie podaje jej przeciez sama, tylko skrypt zaciaga ja na zasadzie requierow a ja nie moge znalezc ktoy plik jest odpowiedzialny za gorny baner. Chyba ze jest wprost tylko, ze ja nei moge znalezc, w takim razie wskaz mi prosze to miejsce, dorzuce "../../" i bedzie wszystko ok.
Kod pliku download.php wyglada tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


lecac iod gory subheader konczy sie na <body..> a pozniej jest side_left, ktory odpowiada za lewa, nizsza czesc strony.. nie bardzo wiec wiem, gdzie jest fragment odpowiedzialny za sciezke gornego baneru.. dziwi mnie to ze skoro inne requiery dobrze dzialaja, czyli wszystko jest ok ze sciazkami, bo przeciez cala strona sie dobrze wysiwtela dlaczego tylko logo nie..?? dlaczego szuka go w /infusions/pro_download_panel/themes/PFT-Blue/images/gora-lewybok.gif a nie w /themes/PFT-Blue/images/gora-lewybok.gif..?

--
Pieka napisał/a:Standardowo pliki moga dodawac TYLKO uzytkownicy i administratorzy i jest to konfigurowalne w Panelu Admina, a dokladniej w ustawieniach tej wtyczki.

wlasnie o to chodzi z enei moga, bo dzieje sie to co napisalam wczesniej.. i w tym jest problem, a nie w tym gdzie ustawiam uprawnienia, bo ze w ustawieniach wtyczki to wiem.. mam ustawione ze moga dodawac uzytkownicy , ale gdy probuja to robic to dzieje sie to co napisalam we wczesniejszym poscie.. ???
zreszta gdyby ni emogli to chyba wogole nei widzieliby przeciez linku "Dodaj plik"

ps. przepraszam, ze zalozylam nowy watek, nie moglam znalezc istneijacego juz dotycxacego pdoobnego problemu
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:19:45
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Pieka
Przejrzyj pliki: subheader.php oraz theme.php, to zobaczysz gdzie jest Twoj banner zdefiniowany.
W skorce, ktora widze na podanej stronie sama dokonywalas zmian w pliku theme.php .
Zle podalas adresy i dlatego wszedzie, poza strona glowna, jest widoczny brak loga ;)
Musisz uzywac w adresie grafik ".BASEDIR." lub ".THEME.", czyli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

lub
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Sprawdzilem download i faktycznie ma blad.
Zalaczam na szybko poprawione pliki - wykonaj kopie swoich!
Zaznaczam, ze plik dodany przez usera lub goscia musi zostac zaakceptowany przez admina.
Pieka dodał/a następującą plik:
poprawiony_prodownload.zip [9.46kB / 588 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:20:12
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gaga
Pieka napisał/a:
Przejrzyj pliki: subheader.php oraz theme.php, to zobaczysz gdzie jest Twoj banner zdefiniowany.

a mi sie wydaje ze rpblem tkwi w tym ze plik download.php jest w infusions/pro_download_panel a nie w glownym katalogu i to nei ejst kwestia zlego zdefiniowania w subheader.php tylko wlasnie powyzszego. A nie moge zmienic subheadera, bo jest on przeciez wspolny dla calej strony, wiec jesli dam tam sciezke ../../ to przy innych podstronach nei bede miala loga.. ??

Pieka napisał/a:
Sprawdzilem download i faktycznie ma blad.
Zalaczam na szybko poprawione pliki - wykonaj kopie swoich!
Zaznaczam, ze plik dodany przez usera lub goscia musi zostac zaakceptowany przez admina.


super, dzieki, wrzucilam pliki, zaraz sprawdze czy dziala Smile
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:20:29
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Pieka
gaga napisał/a:
Pieka napisał/a:
Przejrzyj pliki: subheader.php oraz theme.php, to zobaczysz gdzie jest Twoj banner zdefiniowany.

a mi sie wydaje ze rpblem tkwi w tym ze plik download.php jest w infusions/pro_download_panel a nie w glownym katalogu i to nei ejst kwestia zlego zdefiniowania w subheader.php tylko wlasnie powyzszego. A nie moge zmienic subheadera, bo jest on przeciez wspolny dla calej strony, wiec jesli dam tam sciezke ../../ to przy innych podstronach nei bede miala loga.. ??

Napisalem post wyzej, co i jak.
Widze, ze jajko madrzejsze od kury.. Skoro tak, to trzymaj sie cieplo.
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:20:47
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gaga
Nie, nie, sorki :)

ale..
znalazlam fragment odpowiedzialny za wyswietlanie gornego loga w theme.php i wyglada on nastepujaco:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


czyli jest prawidlowy.. dlaczego wiec szuka go w infusions/pro_download_panel/themes/PFT-Blue/images/ a nie w themes/PFT-Blue/images/ ??? juz nei sugeruje niczego :P tylko pytam :))
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:21:07
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Pieka
gaga napisał/a:
nie, nie, sorki :)

ale..
znalazlam fragment odpowiedzialny za wyswietlanie gornego loga w theme.php i wyglada on nastepujaco:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


czyli jest prawidlowy.. dlaczego wiec szuka go w infusions/pro_download_panel/themes/PFT-Blue/images/ a nie w themes/PFT-Blue/images/ ??? juz nei sugeruje niczego :P tylko pytam :))

Slonko, przeczytaj prosze co napisalem kilka postow wyzej, bo zaczynasz delikatnie przesadzac.
Podalem tam dwa przyklady poprawnych sciezek nie po to, zeby poklikac w klawiature.
Pogniewamy sie, a po co..
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:21:26
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gaga
Ups, przeporaszam Smile edytowales posta a ja to przeoczylam, sorki Smile fakt sama zmienialam, ok, to wyjasnia sprawe, dzieki za pomocSmile

a swoja droga sprawdzilam upload dla uzytkownikow i mi nadal nei dziala.. po wybraniu przejdz do kroku 2 wysiwetla sie od razu jakbym skonczyla procedure dodawania pliku, czyli to c w zalaczniku, ale juz sie boje o tym mowic glosno Smile
gaga dodał/a następującą grafikę:
schowek01.jpg

Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:21:45
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Pieka
Te same pliki: http://www.pieka.... - sprawdz, czy dziala dla gosci (mi dziala dla gosci i userow).
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:22:01
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
gaga
U Ciebie dziala u mnie juz tez Smile sciagnelam jeszcze raz Twoje pliki, ponownie nadpisalam, poodswiezalam, wylogowalam sie itd i jest ok Smile

bardzo, bardzo bardzo dziekuje Ci za pomoc Smile)
dobranoc Smile
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:22:18
 
www.s3m.pl, www.advenduro.pl
Pieka
gaga napisał/a:
U Ciebie dziala u mnie juz tez Smile sciagnelam jeszcze raz Twoje pliki, ponownie nadpisalam, poodswiezalam, wylogowalam sie itd i jest ok Smile

bardzo, bardzo bardzo dziekuje Ci za pomoc Smile)
dobranoc Smile

Widzisz, wystarczylo dokladnie przeczytac moje wypociny Wink
Prosze bardzo.
Przenosze i przyklejam.
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:22:40
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukjan
Witam, zamienilem pliki, ktore pieka dal na forum, ale nadal nie chce nie chce wyslac raportu do mnie, ze plik uszkodzony.
lukjan dodał/a następującą grafikę:
ustawienia.jpg

Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:23:02
Łukasz Janik
 
Pieka
lukjan napisał/a:
Witam, zamienilem pliki, ktore pieka dal na forum, ale nadal nie chce nie chce wyslac raportu do mnie, ze plik uszkodzony.

Czy ja napisalem, ze to jest poprawione? Nie.
Nie mam zamiaru poprawiac calej wtyczki, od tego jest autor i byc moze w nowszej wersji jest lub bedzie to poprawione.

Poza tym:
Features:
- Sub-Categories with no depth limit, with access rights, name and description.
- Assistents for adding a new download and deleting one.
- Members can edit their downloads. All changes made are logged and can be viewed by an admin.
- Multiple files per download possible.
- Add and edit a screenshot.
- Broken downloads can be reported.
- And much more...

Czyli wszystko przed nami Wink

Zainteresowani moga sprawdzic:
Orginally from pirdani

http://pirdani.de/

Updated for PHP-Fusion Version 6 by EdEdster
Stefan Noss
http://edsteratho...

This version by Artur Wiebe
Artur Wiebe

http://wibix.de/

Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:23:25
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukjan
Dobra.
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:23:47
Łukasz Janik
 
Kamil089
Witam nie chce zakładać nowego tematu bo dotyczy ej samej wtyczki ale mój błąd jest inny, gdy zainstaluje i włącze tego Downloada mam takie coś
"
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
" czemu nie tworzy sam tabel ?
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:24:08
 
lukjan
Witam

cos zauwazylem, ze jest juz wersja 1.70, szczegoly http://wibix.de/i.../ChangeLog, nie wiem gdzie to pobrac?
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:24:29
Łukasz Janik
 
Pieka
lukjan napisał/a:
witam

cos zauwazylem, ze jest juz wersja 1.70, szczegoly http://wibix.de/i.../ChangeLog, nie wiem gdzie to pobrac?

Nigdzie, udostepniona jest tylko ta wersja.
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:24:48
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
lukjan
Pieka napisał/a:
lukjan napisał/a:
witam

cos zauwazylem, ze jest juz wersja 1.70, szczegoly http://wibix.de/i.../ChangeLog, nie wiem gdzie to pobrac?

Nigdzie, udostepniona jest tylko ta wersja.

w takim razie, po co napisal ten changelog?
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:25:07
Łukasz Janik
 
Pieka
lukjan napisał/a:
..w takim razie, po co napisal ten changelog?

To juz tylko on wie Wink

Edit: Jest juz ogolnodostepna nowa wersja tego downloadu 1.7.3: http://wibix.de/i...php?did=19
Edytowane przez Pieka dnia 27.11.2007 13:25:23
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl