ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
NEWSLETTER a polskie znaki...
darkol
Jak w temacie, czyli dopiero teraz zwróciłem na to uwagę, bowiem wcześniej tego nie robiłem i nie wysyłałem informacji o aktualizacji i nowościach.

Wszystko pięknie chodzi i działa, z tym tylko, że po zapisaniu takiego newslettera brak jest polskich liter i tam gdzie np. ś lub ą pokazuje tzw. krzaczki to samo jest w w otrzymanym mailu... Co trzeba zrobić, aby tego nie było? Dzięki za odzewSmile
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 21:49:52
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
darkol
No co jest sympatycznil ludkowie?Smile Czy nikt nie wie o co chodzi? Jest na to rozwiązanie czy też nic się z tym nie da zrobić? Chodzi mi tylko o odpowiedź na zadane pytanie. To wszystkoWink

A przy okazji wesołego zająca życzę.Grin
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
badyl
muszisz to przekodować w programie np. EdHTML na iso8859-2 (o ile się nie myle a nie che mi się sprawdzać).
 
www.badyl.pl
darkol
A można trochę jaśniej? Nieco wiecej konkretów, co przekodować dokładnie? Całą zawartość wtyczki?....
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
nic nie musi przekodować, a zmienic kodowanie w wysyłanej treści, najlepiej na ISO-8859-2.


Pozdrawiam
SebaZ

P.S. badyl to już kolejny post w którym piszesz głupoty i bez sensu
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
darkol
No dzięki SebaZ. (Nie po raz pierwszy zresztą.) W końcu czegoś się dowiedziałem jak to rozwiązać, co prawda, nieco pokrętną drogą, bo chyba nie ma na to innego rozwiązania.?

W końcu to jest oficjalny suport Fusiona i jeśli ktoś zadaje pytanie to oczekuje jasnej i konkretnej odpowiedzi, a nie jakiegoś lania wodySmile, lub mało znaczącej wzmianki, która nie wszystkim tutaj przecież wystarcza, bowiem są zupełnymi laikami i początkującymi i takie informacje mało co im mówią.

Jak dla mnie taka informacja w zupełności wystarcza, obeznany już nieco jestem w tym i owym (zwłaszcza w htmlu, choć i php zaczynam powoli kumać Cool). Ale tak dla innych... dajcie sobie ludzie trochę luzu nie wszyscy są tacy mądrzy i niekiedy pewne rzeczy należy tłumaczyć jak małym dzieciom, czyli cierpliwie i jasno, wierzcie mi wiem coś o tym, heh PfftGrin

Pozdrawiam
Imperium Osmańskie - Historia i Dzieje Imperium Tureckiego.

www.osman.livenet.pl
 
www.osman.livenet.pl
SebaZ
SPOX SmileSmileSmile
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Pieka
Pytanie tylko: gdzie zmienic kodowanie? W ktorym pliku?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Pieka
SebaZ napisał(a):
nic nie musi przekodować, a zmienic kodowanie w wysyłanej treści, najlepiej na ISO-8859-2.



Badz tak mily i napisz gdzie konkretnie zmienic kodowanie, ktory plik?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl