ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Działanie serwera Supportu
as
Strona Supportu otwiera mi się bardzo szybko... jakoś nie mogę się do niczego przyczepić.
as
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 19:25:49
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marpar
Dziś naprawde można powiedzieć, że śMIGA Smile Nie zawsze tak było ale miejmy nadzieje, że idzie wszystko w dobrym kierunku Smile
userbar_marpar_20.jpg
 
www.judo.czechowice.pl
kraski1
może i strona chodzi szybko, lecz forum jest już zapchane tematami itp. choć powinno świeże chodzić szybko to te zapchane chodzi strasznie wolno.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kolego ten temat był aktualny przed zmianą serwera i wywaleniu kasy na nowy-chodzi nieżle-i głównie to zasługa rosądnej polityki administracji.
Bo nie ma nawoływań o kasę-ale czy Ty naprzykład i wielu innych zrobiliście cokolwiek by pomóc w jego utrzymaniu.
Temat zamknięty ale poczytaj-może da do myślenia 4000 jak zdobyć by móc utrzymać w takiej kondycji i pomagać-wszystkim.
http://www.php-fu...d_id=11265
Edytowane przez Pieka dnia 08.06.2007 21:03:30
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
kraski1 napisał/a:
..chodzi strasznie wolno.

Nie, forum chodzi jak blyskawica, a ze niektore tematy otwieraja sie wolniej lub wcale, to zasluga userow takich jak Ty, ktorzy maja grafiki w podpisie pobierane z innych serwerow i przez to trzeba czekac na ich zaladowanie, bo dopiero wtedy moze zostac wczytany temat.
Jesli ktos musi miec swoja grafike, to niech ja umiesci u nas.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Pieka -> a to nie jest tak ze przegladarka najpierw wyswietla pobrany juz dokument html a potem laduje grafike? Przynajmniej u mnie tak jest Smile i z tego co sie orientuje kazda przegladarka tak dziala (przynjamniej te najbardziej popularne).

wlodekp -> Twoje wypowiedzi sa utrzymane w tonacji takiej jakoby to support robil nam laske ze jest darmowy... Ja doceniam wklad kazdej osoby ktora go prowadzi ale takie wypowiedzi po prostu zalatuja mi juz zarozumialstwem :\ Moze lepiej wprowadzic obowiazkowa oplate co? ale obawiam sie ze wtedy ilosc userow spadla by do niemal zerowego poziomu. Wiec to nie jest tak ze support tylko robi cos dla ludzi.. bo bez nich nie mial by on po co istniec. I tego typu teksty (jak i ten caly podlinkowany topic) to jest niemal jak szantaż... albo macie dotacje, ale oplaty, a nie dotacje ale taka ze: "jak nie dasz to zle na ciebie patrzymy i lepiej sie nie odzywaj". Albo rybki albo akwarium Smile

I wiem o czym mowie, sam robie aplikacje na licencji freeware od 7 lat (w tym 2 wtyczki do fusiona)... wiec wiem jakie to jest poswiecenie i wklad pracy.
Edytowane przez m_i_n dnia 08.06.2007 22:17:46
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
Pieka -> a to nie jest tak ze przegladarka najpierw wyswietla pobrany juz dokument html a potem laduje grafike? Przynajmniej u mnie tak jest Smile i z tego co sie orientuje kazda przegladarka tak dziala (przynjamniej te najbardziej popularne)...

Nie wiem jak jest u Ciebie i nawet nie wiem jak dziala przegladarka.
Nie musze tego wiedziec, zeby widziec, ze temat zawierajacy obce i do tego ciezko ladowane grafiki otwiera sie zdecydowanie wolniej od innych lub nawet wcale.
To widac bez znajomosci dzialania czegokolwiek.

Poza tym, czy Ty sie juz taki urodziles, czy cos Cie przekrecilo?
Zawsze musisz klasc innym klody pod nogi?
Zawsze musisz byc na nie? To Twoje byc, albo nie byc?
Nie podoba Ci sie ton wypowiedzi Wlodka? Nie czytaj, to przeciez takie proste.
Kazdy z Was ma prawo wyrazac sie jak chce, o ile nie lamie tym ogolnie przyjetych zasad.

To juz dzisiaj drugi temat, w ktorym wyrazasz swoja niechec do Supportu.
Tak, niechec, tak to odbieram w Twoim wykonaniu i biore to do siebie, osobiscie.
I dlatego nie jest to ani mile, ani konstruktywne.

Jak dlugo Cie znam, to nie widzialem tematu/postu, w ktorym wyrazilbys sie o nas pozytywnie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Kod HTML danej strony forum jest generowany przez wasz server i zapewno pobiera sie blyskawicznie, a potem browser analizuje co tam jest i dociaga reszte grafik. Fakt, faktem ze juz tez zauwazylem tu takie przypadki ze grafika blokowala pojawienie sie strony. Moze kwestia priorytetu pobierania grafik? trudno mi to teraz okreslic. Ale na pewno nie jest to normlane. Sam u sibie mam przypadki gafik zew. i mialem nie raz ze ich server padl a mimo to sama strona sie zaladuje tylko bez tej jednej grafy Smile

Jak dlugo Cie znam, to nie widzialem tematu/postu, w ktorym wyrazilbys sie o nas pozytywnie.

Ja doceniam wklad kazdej osoby ktora go prowadzi

No jak to nie? a to zdanie to niby co :\

Dla mnie wymuszanie dotacji jest wlasnie tym co nazwales "o ile nie lamie tym ogolnie przyjetych zasad". Ot co. I nie chodzi o to ze mnie sie to nie podoba, wg. mnie to zle swiadczy o supporcie skoro ktos takie praktyki stosuje. A to wlasnie oznacza ze jestem na tak a nie ze na nie.
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
Kod HTML danej strony forum jest generowany przez wasz server i zapewno pobiera sie blyskawicznie, a potem browser analizuje co tam jest i dociaga reszte grafik. Fakt, faktem ze juz tez zauwazylem tu takie przypadki ze grafika blokowala pojawienie sie strony. Moze kwestia priorytetu pobierania grafik? trudno mi to teraz okreslic. Ale na pewno nie jest to normlane. Sam u sibie mam przypadki gafik zew. i mialem nie raz ze ich server padl a mimo to sama strona sie zaladuje tylko bez tej jednej grafy Smile

Tu jest dokladnie tak samo. Problemem sa grafiki, ktore maja zbyt dlugi czas ladowania/dostepu.



m_i_n napisał/a:Dla mnie wymuszanie dotacji jest wlasnie tym co nazwales "o ile nie lamie tym ogolnie przyjetych zasad". Ot co. I nie chodzi o to ze mnie sie to nie podoba, wg. mnie to zle swiadczy o supporcie skoro ktos takie praktyki stosuje. A to wlasnie oznacza ze jestem na tak a nie ze na nie.

Gdzie Ty widzisz wymuszanie, gdzie?? Pomysl nim cos napiszesz, bo zaczynasz nas szkalowac, a tego nie bede tolerowal!
Nikt nikogo do niczego nie zmusza i nie zmuszal!
Ty nie dales na serwer nawet zlamanego grosza, wiec nie rozumiem dlaczego zabierasz glos w tej kwestii?
Temat nie dotyczy dotacji, wiec jesli masz ochote o niech sobie popisac, to prosze o zalozenie wlasnego, nowego tematu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Z ta grafa to mialem na mysli inny problem ktory kiedys sie pojawil, ze strona sie wogole zaladowac nie chciala.

Ty nie dales na serwer nawet zlamanego grosza, wiec nie rozumiem dlaczego zabierasz glos w tej kwestii?

Wlasnie o takich tekstach mowie!!! Ty chyba interpretujesz moje posty na swoj wlasny negatywny sposob.

Wyluzuj nieco, przekazuje swoje zdanie w kulturalny sposob... jesli nie potrafisz prowadzic normlanej dyskusji to trudno.
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
..Wyluzuj nieco, przekazuje swoje zdanie w kulturalny sposob... jesli nie potrafisz prowadzic normlanej dyskusji to trudno.

Mam wyluzowac przy zarzutach, ktore nam czynisz? Wolne zarty!
Prowadze z Toba az nazbyt kulturalna dyskusje i wyrazam w niej swoje zdanie na temat Twoich praktyk.
Jesli Ci sie nie podoba, to trudno, nie zabiegam o poklask.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Ja wogole nie rozumiem co ty odemnie chcesz... ja zwrocilem uwage na wypowiedz wlodekp'a... bo o nia mi chodzilo, a Ty traktujesz to jak atak na siebie :\
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
..a Ty traktujesz to jak atak na siebie :\

Bo to jest atak w czystej postaci. Nie widzisz tego?
Przeczytaj swoje wypowiedzi, zwroc uwage na zarzuty, ktore kierujesz w strone Supportu.
PW, ktore kiedys poszlo, bylo swego rodzaju testem, moim testem.
Bylem ciekawy jaki bedzie mialo odzew i z jednej strony jestem usatysfakcjonowany, a drugiej jest mi przykro.
Nie bede tlumaczyc dlaczego.
Nigdy nie kierowalismy do Was nic poza prosbami, a w zasadzie jedno prosba.
Nigdy warunkiem usyskania pomocy na forum nie byly wlaty, czy inne gratyfikacje.
Nigdy nikomu nie stawialismy ultimatum.
Dlatego nie moge pozwolic na wysuwanie wzgledem administracji tego typu zarzutow, ktore sa nieprawdziwe, wrecz oszczercze.
Dajemy wam wszystko i nie zadamy w zamian nic. Taka jest prawda.

Od siebie dodam, ze posty Wlodka byly i sa apelem i niczym wiecej, tak ja to widze.
Edytowane przez Pieka dnia 08.06.2007 23:20:28
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Niech Ci będzie ze to jest apel Wink To ja nie chce widziec jak by wygladala persfazja Grin

Chociaz naklanienie do klikania w bannery sponsorow tez jest nie teges ale przemilcze to Pfft bo juz raz kiedys to poruszalem ale efekt ten sam.
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
..Chociaz naklanienie do klikania w bannery sponsorow tez jest nie teges ale przemilcze to Pfft bo juz raz kiedys to poruszalem ale efekt ten sam.

To mnie nie interesuje, Wlodek nie jest w zaden sposob zwiazany z Supportem.
Jest userem jak kazdy z Was, wiec to jego sprawa do czego Was naklania.
Na tym mysle, ze zakonczymy temat, ktory z racji zmiany serwer z lekka sie zdezaktualizowal.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl