ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
27.07.2024 08:33:01
Czyli to nie była moja wina.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodanie submenu w skórce Arise
amadeusz94
Witam. Nie jestem użytkownikiem, który z każdym problemem lata po forach. To moje pierwsza i mam nadzieję ostatnia prośba o pomoc, bo już naprawdę sobie nie radzę. Chodzi o tą skórkę http://www.php-fu...don_id=414 . Nie potrafię w niej zrobić tego panelu menu (na niebieskim tle). W pliku instrukcji skórki wyczytałem
To add a dropdown link in header, add or edit existing link and add %submenu% before the Link Name and select sub-header only.
All links after this will appear in this dropdown menu. To end just add %endmenu% in the last Link Name in the list.
Mój angielski nie jest słaby, wręcz przeciwnie, ale w tym wypadku nie rozumiem dokładnie co zrobić,, mimo że próbowałem już kilku sposobów. Chciałbym oczywiście osiągnąć efekt taki jak tutaj: http://www.php-fu...k/news.php . Czy ktoś mógłby pomóc? I od razu druga prośba/pytanie - czy ktoś wie jak poszerzyć prawy panel w tej skórce? Bo ja w css nie umiem tego znaleźć, a to dość dziwne, bo zazwyczaj spokojnie sam to robiłem. W załączniku wrzucam oryginalny plik .css. Z góry dziękuję za pomoc.
amadeusz94 dodał/a następującą plik:
styles_3.zip [4kB / 819 Pobrane]
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 11:14:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bogdan
Cześć.
Edytuj plik functions.php i linię 13:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zmień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Powinno pomóc.
Edytowane przez bogdan dnia 16.10.2014 15:48:50
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Apis
Prawe panele poszerzasz w pliku styles.css

Odszukaj:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
i w ostatniej linii zmień wartość w pikselach na większą - np. 200px czy ile tam chcesz mieć.

Jeśli chodzi o rozwijalne menu w tej skórce - sądzę, że opis jest prosty choć mój angielski nie jest dobry - wręcz przeciwnie:
Wchodzisz w PA w Zarządzanie stroną/nawigacja i linki menu edytujesz (lub dodajesz nowe) zgodnie z podpowiedzią - czyli pierwszemu linkowi, który ma być w danym submenu dodajesz przed jego nazwą %submenu% i koniecznie zaznaczasz, że ma się wyświetlać wyłącznie w górnej poziomej belce. Wszystkie linki po nim będą wyświetlane w tym submenu. Ostatni link danego submenu musi mieć z kolei dodane przed nazwą %endmenu%
Edytowane przez Apis dnia 17.12.2012 10:35:01
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
amadeusz94
Wszystkie Wasze porady pomogły, dziękuję bardzo za pomoc. W poprzedniej skórce bez problemów edytowałem .css-y, ale tu się jakoś nie mogłem odnaleźć. Dziękuję serdecznie Smile
 
omikron20
A czy można tą skórkę uruchomić na wersji 7.01.05 ? Pokazują mi się takie błędy

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Apis
1. Wersja PHP Fusion 7.01.xx nie obsługuje opcji dodawania obrazka kategorii (lub wgranego wprost z kompa) do treści newsa. Stąd komunikat błędu. Wejdź w "theme.php" i w sekcji "render news" odszukaj linię:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zmień na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


2. Wejdź w PA --> Ustawienia --> Różne i sprawdź (na końcu) czy masz włączony czas renderowania strony. Jeśli tak to wyłącz. Jeśli w PA tej wersji nie ma takiej opcji - poszukaj w "theme.php" skórki "Arise" w sekcji "Footer" czegoś takiego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
i skasuj to.
Edytowane przez Apis dnia 26.01.2013 23:34:09
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
omikron20
Super wszystko działa. Dzięki wielkie.

Połączony z 29 styczeń 2013 20:57:
Mam jeszcze jedno pytanko co do tej skórki. A pro po pierwszego postu. Jak dodać lub zmienić linki submenu. Nie chciał bym mieć takich samych jak te pod ikonkami, nad nim.



Czy ktoś mógł by coś w końcu poradzić ? chociaż napisać że się nie da, bo troszkę już mam dosyć zaglądania w ten temat i braku odpowiedzi.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 29.01.2013 21:01

Edytowane przez omikron20 dnia 06.02.2013 16:19:22
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl