ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Includowanie panela w theme
Grinczar
Aby uprzedzić wszelkie pytania:
1. Skórka jest własna - nie da się znaleźć jej na żadnej stronie, ani nawet podobnej.
2. Wiem o istnieniu górnego panelu z ostatnimi tematami, ale nie chcę, żeby to tak wyglądało.
3. Adresu nie udostępnię, bo strona znajduje się na moim lokalnym (na moim komputerze) serwerze.

W czym tkwi problem?
Posiadam w swojej skórce górne menu zaraz pod nawigacją. Wygląda, to mniej więcej tak, jak na http://www.e-nfs.... lub http://dbpolska.net/ (chodzi o te menu, gdzie znajdują się "Najnowsze posty", "Najnowsze pliki" itd.). Tak samo również, jak na powyższych stronach chciałbym i na swojej umieścić skrypt wyświetlający ostatnie tematy/posty na forum właśnie w tym górnym menu.

Kod, który mam w theme.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jaki kod trzeba wstawić, aby lista się wyświetliła?

Lub przynajmniej proszę o skórkę do PHP-Fusion, która coś takiego zawiera w sobie ;)
Edytowane przez Pieka dnia 18.04.2010 18:05:22
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 21:34:05
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Jestes az tak ograniczony, ze nie potrafisz nawet sensownie nazwac tego, co chcesz osiagnac? Poprawilem temat i radze na przyszlosc trzymac sie zasad. Poza tym, umieszczenie tematu o nazwie typu "Ostatnie tematy na forum we wlasnym panelu" w dziale skorek jest idiotyzmem. Dlatego wlasnie tak wazne sa nazwa tematu i wybor dzialu. Pojmijcie to w koncu lub liczcie sie z usuwaniem tematow.
Edytowane przez Pieka dnia 18.04.2010 18:12:42
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Grinczar
Jesteś aż tak ograniczony, że musisz się chwalić w bezsensownym poście tym, że zmieniłeś temat? W końcu od tego jesteś - nie musisz wszystkich wokół powiadamiać. Czy po prostu nie masz się do czego doczepić? Nazwałem temat tak, jak nazwałaby większość użytkowników i również dla nich to zrobiłem - gdyby ktoś szukał w przyszłości w Google, ale na to nie wpadłeś.

Poza tym zwykłego includowania próbowałem i niestety, ale nie działa. Możliwe, że robiłem coś źle, ale żaden błąd nie wyskoczył - właściwie nic nie wyskoczyło.
Edytowane przez Grinczar dnia 18.04.2010 18:13:11
 
Pieka
Nie szukasz, nie czytasz nawet opisow dzialow. Nie reagujesz na polecenia i smiesz mi mowic, ze ja jestem ograniczony? Skoro nie potrafisz nawet podstawowych zasad przestrzegac, to wracaj skad przyszedles.

Na forum jest wiele opisow includowania:
  1. http://www.php-fu...p;chars=50
  2. http://www.php-fu...p;chars=50

Wystarczy chciec!

Nie mam zamiaru denerwowac sie z powodu ludzi Twojego pokroju.
Edytowane przez Pieka dnia 18.04.2010 18:22:22
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Grinczar
Przeczytałem i nadal nic - we wszystkich tematach przewijają się błędy ze zmiennymi, a mi po prostu nic się nie wyświetla...

Tak kod wygląda (pewnie tu coś źle zrobiłem):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
piterus
A co robi to "<?php" i to "?>" w środku funkcji echo? Podstawy programowania się kłaniają...
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Reyn
Spróbuj tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Grinczar
piterus napisał/a:
A co robi to "<?php" i to "?>" w środku funkcji echo? Podstawy programowania się kłaniają...

Dlatego też napisałem, że pewnie coś ja źle wpisuje Grin

Reyn - dziękuje!
 
kibel
Przepraszam, że odświeżam temat ale mam problem z includowaniem w theme.php skórce 2minimalistic a chciałbym usadowić w theme panel z dodatkowych stron. Bardzo prosiłbym o pomoc dołaczam plik theme.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Kliknij pomogl.png jeśli pomogłem.

Bo życie uczy nas myślenia.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl