ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Duner Newsletter v1.0 PL/EN (duner_newsletter)
Crom
Witam,

Klika słów o wtyczce

Zarządzanie zapisanymi adresami odbywa się za pomocą panelu administracyjnego mieszczącego się na stronie wtyczki. W tabeli spisane są wszystkie maile, razem z datą zapisania oraz informacją, czy mail zapisał użytkownik czy też Gość. Dany mail można usunąć za pomocą jednego przycisku, aby ten nie otrzymywał newsletterów lub zrobić to może każdy zapisany użytkownik czy Gość za pomocą formularza wypisania się z newslettera.

Zapisywanie do newslettera jest bardzo proste, bowiem wszystko odbywa się w bocznym panelu na stronie. Podczas wpisywania adresu, skrypt na bieżąco sprawdza, czy wpisywany adres email jest poprawny i czy już nie istnieje w bazie danych, w celu pozbycia się możliwości zdublowania adresu w bazie danych (wszystkie te opcje można edytować w ustawieniach).

Wysyłanie newsletterów to tylko wypełnienie 3elementowego formularza. Podajecie imię nadawcy, adres nadawcy, tytuł wiadomości i samą treść wiadomości. W treści możecie umieszczać obrazki czy też tagi html.

Oczywiście wtyczka działa z systemem powiadamiania o aktualizacjach duner. Jest to innowacyjna wtyczka, która będzie powiadamiać Was, czy dany mod/szablon/panel czy wtyczka nie posiada oficjalnych uaktualnień!

W najbliższych wersjach planowane są nowe funkcjonalności:
- potwierdzanie adresu email przed zapisaniem
- zapisywanie szablonów newsletterów
- zapisywanie wysłanych newsletterów
- powiadamianie o nowo zapisanym adresie
- i wiele innych...


PW od moderatora:
  1. Zmiana nazwy tematu - Drecha 09.10.2011 20:45
Crom dodał/a następującą pliki:
v7-duner_newsletter_v1_0-update-v0_1.zip [66.73kB / 500 Pobrane]
v7-duner_newsletter_v1_0.zip [67.86kB / 521 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 13.04.2014 08:58:28
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 21:47:43
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
djdandi
Właśnie testuję ale coś nie mogę wysłać wiadomości pisze że jest błąd podczas wysyłania wiadomości nie wiem co jest instalacja przebiegła prawidłowo hmm
U pana na stronie działa elegancko może dlatego że testuję to na localhoscie?
ps. zauważyłem bardzo interesującą mnie wtyczkę u pana na stronie a mianowicie pogoda czy będzie możliwość ściągnięcia jej?
Pozdrawiam.
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
Crom
Tak, jeśli działasz na xampp'ie, to z pewnością masz tam wyłączone moduły, które potrzebne są do obsługi klasy PHP-Mailer. Na serwerze na pewno będzie działać Smile
 
QoTheGreat
Da radę dodać opcję zapisu do newslettera podczas rejestracji?
 
http://unitedlegions.pl/
Crom
Oczywiście. Dzisiaj wieczorem dorzucę taką opcję Smile. Będzie można ją włączyć lub wyłączyć w PA, dodana zostanie zakładka ustawienia.
 
djdandi
Jeszcze jedno jak jest możliwość zrobić to tak że jak już ktoś się zapisze do newsletterna to niech wyświetla się że już jest się zapisanym i aby nie było możliwości dalej się zapisywać ewentualnie wypisać się z tego.
Mam nadzieję że nie namieszałem za bardzo i wiadomo o co chodzi.
Pozdrawiam all
 
http://pogoda.brzanekonline.pl
Craig
Bardzo ładne, dziękuję.
 
http://www.phpfusionmods.co.uk
Drecha
Zachęcam też do dodania wtyczki do LABsa.

A czy planujesz kolejne wersje tej wtyczki i jakieś ulepszenia?
Edytowane przez Pieka dnia 12.10.2011 01:15:06
 
Crom
Co do wtyczki... tak planuję ją udoskonalać. W tej chwili wtyczka przechodzi wszelkie testy. Jeśli okażę się, że każda kombinacja danych do przetworzenia jest możliwa bez zwrócenia błędu, to lada moment będzie dostępna stabilna wersja 1.0 wraz z nowymi dodatkami:
- user field - możliwość zapisania się podczas rejestracji
- wypisanie z newslettera - dla gości i Userów

W dalszych wersjach będzie coś takiego jak szablony newsletterów, wysłane newslettery i co tam tylko Wam i mnie do głowy wpadnie Smile


PW od moderatora:
  1. Brak stopki! - khaman 11.10.2011 07:28

Edytowane przez khaman dnia 11.10.2011 12:13:41
 
Drecha
Ja bym proponował przetestować newsletter w przypadku wysyłania bardzo dużej ilości wiadomości, takie wtyczki często się walą w takich momentach. Pfft
 
Crom
Drecha napisał(a):

Ja bym proponował przetestować newsletter w przypadku wysyłania bardzo dużej ilości wiadomości, takie wtyczki często się walą w takich momentach. Pfft


Pętla po 30tym przejściu zazwyczaj już się wysypuje, ale to ze względu na jedną miarę - set_time_limit(); (max execution time reached), czyli dopuszczalny czas wykonywania skryptu, który defaultowo jest ustawiony na 30 sekund, został wyczerpany. Można to rozwiązać na dwa sposoby - wysyłanie w kawałkach, np. 30 userów, potem znowu i znowu lub ustawienie tego maksymalnego czasu wykonania skryptu np. na 5 minut Smile
 
Drecha
No to ten sposób z wysyłaniem w częściach wydaje mi się lepszy, bo co, jeśli czas przesyłania przekroczy jednak to 5 minut?
 
Crom
Przepraszam szanowną Administrację forum za pisanie nie na temat, ale mam ważny komunikat dla użytkowników Duner Update.

Tworząc dzisiaj wygodny interfejs, do zarządzania produktami duner, napotkałem się na poważny błąd, który uniemożliwiał generowanie linków, potrzebnych do aktualizacji produktów.
System, gdy wykryje dostępną aktualizację, to powiadamia Was odpowiednią ikonką i z nazwy produktu robi odnośnik. Klikając w niego, przenosi Was na stronę, gdzie znajdziecie instrukcję aktualizacji. W wersji 0.1 był poważny błąd, który źle interpretował linki przesyłane przez serwer, przez co często ich nie generował.

Wszystkich posiadaczy wersji 0.1 proszę o jak najszybszą aktualizację do pierwszej stabilnej wersji 1.0.
Edytowane przez Pieka dnia 11.10.2011 23:33:18
 
Drecha
A jakie zagrożenie niesie za sobą brak aktualizacji?
 
Crom
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to żadne. Jednak w przyszłości, gdy będą dostępne kolejne wersje, to aktualizacja z tej pierwotnej do najnowszej będzie na pewno bardzo zawiła.
 
Drecha
Rozumiem, dziękuję Smile
 
Siwy_boros
Przydało by się kodowanie ISO-! Można prosić o taki niuansik ?
Edytowane przez Drecha dnia 30.10.2011 12:21:25
 
www.splyw.pl
krystian1988
Proszę kodowanie ISO wraz z UTF w załączniku.
krystian1988 dodał/a następującą plik:
v7-duner_newsletter_v1_0_1.zip [70.01kB / 525 Pobrane]

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Siwy_boros
Dzięki krystian1988 za szybką reakcję. Nadal jednak jest problem z panelem. Po wrzuceniu locali w ISO na serwer, w PA - zakładka WTYCZKI wszystko wyświetla się prawidłowo. Znaczy po polsku, bo po wcześniejszej instalacji teksty były po angielsku. Niestety podgląd panelu Newslettera posiada "krzaczki", czyli tak jakby był kodowany w ISO. Wcześniejsza instalacja miała ten sam problem. Panel usuwałem w PA, odinstalowywałem wtyczkę, instalowałem ją ponownie i to samo. Co mam zrobić żeby panel wyświetlał się poprawnie-? Usuną pliki wtyczki z serwera i wrzucić jeszcze raz-? Czy trzeba grzebać gdzieś w bazie danych strony, bo już tabelki poustawiało i teraz z tamtąd pobiera błędne informacje-?
Proszę o pomoc.
Edytowane przez Drecha dnia 31.10.2011 12:40:29
 
www.splyw.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl