ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 16

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Prosty rotator bannerów w panelu
Apis
Witam. Dość często otrzymuję pytania w sprawie rotatora zamieszczonego na mojej stronie http://www.zeglug...

Ponieważ nie jest to jakieś moje autorskie rozwiązanie a jedynie połączenie popularnych w sieci rozwiązań - postanowiłem podzielić się panelem - może komuś się przyda. Wiem, że są inne rozwiązania, ale moja propozycja jest niejako odpowiedzią na zapotrzebowanie. Zamiast wysyłać co chwilkę każdemu z osobna opis i plik - zamieszczam go tutaj.

Rotator jest uniwersalny - może wyświetlać zarówno obrazki jak i teksty (z klikalnymi linkami) oraz pliki .swf a także łatwo dostosować jego wygląd i zawartość do własnych potrzeb.

Dodane:
W związku ze zmianą grafiki - tego rotatora już na mojej obecnej stronie nie ma, ale jest na innej przeze mnie administrowanej - http://www.tzs-st...?page_id=1 gdzie można zobaczyć jego wygląd i działanie (panel centralny u dołu).
Apis dodał/a następującą plik:
v7-prosty_rotator_bannerow_by_apis.zip [6.25kB / 1318 Pobrane]

Edytowane przez Apis dnia 19.06.2015 13:44:30
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 07:59:41
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
frames
Podziękowanie-przydał sięSmile
 
Spoczywaj w pokoju... daveone
Niestety w przeglądarkach IE 6/7 efekt przewijania przyspiesza i całkowicie znika.

Czy jakiś doświadczony koder mógłby to poprawić lub przetestować? byłbym bardzo wdzięczny.
 
Apis
Rotator był testowany i działa bezbłędnie we wszystkich znanych mi przeglądarkach: IE 6/7, Mozilla FF, Netscape Navigator, Opera, Chrome, Safari pod systemem operacyjnym WinXP.

Jak się zachowuje pod MacOS, Vistą i Win7 nie wiem. "Silnik" rotatora oparty jest o javascript i w jego interpretacji leży zapewne przyczyna błędów na innych platformach.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
kotroniusz
Pod IE9 na Windows 7 niestety też działa w postaci przyspieszonej. Szkoda, bo rotator rzeczywiście jest bardzo fajny. Przyłączam się do prośby o poprawienie przez jakiegoś kodera znającego się na rzeczy.
Tam, gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety.
PHP v. 5.3.23, mySQL v. 5.1.65,
 
www.progresor.radom.pl
Apis
Zrezygnować z IE jest prościej....
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Spoczywaj w pokoju... Creeper
kotroniusz napisał(a):

Pod IE9 na Windows 7 niestety też działa w postaci przyspieszonej. Szkoda, bo rotator rzeczywiście jest bardzo fajny. Przyłączam się do prośby o poprawienie przez jakiegoś kodera znającego się na rzeczy.

Wybaczcie, że się wtrącam w tą dyskusję o IE, ale na wersji 9 wszystko działa jak należy, a przynajmniej u mnie. Poza tym jak kolega @Apis napisał - Prościej zrezygnować z IE. Niestety, ale prawda jest taka, że owa przeglądarka jest w większości przypadków używana tylko do pobrania innej przeglądarki.
 
rmj
Witam

Chciałbym aby grafika przesuwała się w lewą stronę obecnie ustawione jest w górę. Co należy zmienić aby uzyskać efekt przewijania w lewą stronę ?
 
Apis
Można poszukać innych rozwiązań - np. opartych o inne skrypty. Taki zrobiłem kiedyś na wykonanej przeze mnie stronie opartej o PHP-Fusion http://www.poloni...l/news.php
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl