ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[User Fields] Gadu-Gadu, Skype i telefon bez hiperłączy (linków)
miriwol
Przerobiłem skrypt "imię" i stworzyłem dla początkujących użytkowników (choć sam nim jestem) trzy skrypty, które wyświetlają numery jak w temacie, ale bez hiperłączy (podlinkowania).


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 30.11 - 11:38
miriwol dodał/a następującą plik:
v7-user_fields-imie_gg_telefon.zip [7.9kB / 604 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 27.07.2009 12:04:25
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 15:03:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wszyscy, ktorzy pobrali podane przez kolege pliki, w zaleznosci od ustawien PHP maja lub nie problemy z wlasciwym wyswietlaniem pol w profilu. Dzieje sie tak, poniewaz zawieraja tzw. BOM, czyli nadmiarowe 3 bajty, co objawia sie znaczkiem ďťż. Dodatkowa niedogodnoscia jest tez brak mozliwosci wylaczenia wyswietlania pola "Informacje kontaktowe", spowodowany wlasnie przez w/w.

W zalaczniku znajdziecie poprawione pod tym wzgledem pliki, ktore dodatkowo wzbogacilem o locale iso-8859-2.
Pieka dodał/a następującą plik:

Edytowane przez Pieka dnia 17.12.2008 16:42:59
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
witbike
Wszystko skopiowałem, pliki znajdują się na serwerze, i nadal zamiast gg, tlen itp mam ICQ i ta całą resztę ze standardowego PF. Jak to zrobić poprawnie?
Edytowane przez Milka dnia 29.03.2009 22:18:19
 
przemo2009
Mi też zostały tamte komunikatory.. ;/
 
Bochen
Te, co są w paczkach ich nie zastępują jeśli dobrze zrozumiałem tylko dodają nowe. Stare należy wyłączyć i włączyć nowe. PA > Zarządzanie stroną > pola w profilu.
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
nmpministranci
Hej koledzy,
mam pytanko: można te dane(numery) jakoś zablokować by ich edycja była możliwa tylko podczas rejestracji? Chodzi o to, że gdy użytkownik się rejestruje podaje te dane, ale później już nie może ich zmieniać(są tylko widoczne). Podobnie było w loginie w php -fusion 6. Jest takie coś możliwe? Cool Jest to tylko moje takie małe pytanko. Proszę się nie denerwować, jeśli odszedłem troszeczkę od tematu głównego.Smile
Pozdrawiam wszystkich,
Krzysiek
 
Gander
@miriwol, a nie łatwiej było gotowe skrypty przerobić na takie nie zawierające linkowania? Mniej roboty i większa szansa że nie zrobisz głupiego (niebezpiecznego) błędu.

@nmpministranci, jeśli chcesz tak zrobić, to proponuję dodać sprawdzenie dla sytuacji "input" czy lokalny plik jest register.php lub użytkownik jest adminem, czyli:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

oraz dla "validate_update" czy użytkownik jest adminem:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Pierwszy kod zostanie wyświetlony tylko wtedy gdy będzie wyświetlany w pliku register.php czyli podczas rejestracji, lub gdy będzie wyświetlany administratorowi (np w edycji użytkowników). Drugi kod zostanie wykonany tylko podczas aktualizacji profilu przez administratora (użytkownik nie może próbować aktualizować tych pól).
 
gander.solutions
nmpministranci
Dzięki Gander za odpowiedź. Mam pytanie jak i gdzie to wstawić. Jestem początkujący i nie wiem gdzie dokładnie to dodać... .Będę wdzięczny za odpowiedźSmile

Wiadomość doklejona:
Już rozwiązałem problem.Cool Ruszyłem troszeczkę głową i działa. Dziękuję Gander. Rozwiązanie idealne jak dla mnie. Administrację przepraszam, że wcześniejszym postem naspamowałemSmile Pozdrawiam wszystkich.Grin

Wiadomość doklejona:
Mam taki problem jeszcze, który wyniknął nagle. Chciałbym by admini tylko widzieli te dane, ale nie mogli ich zmieniać. Zmiany mógłby tylko dokonywać Super admin. Kolejne pytanie to jak zrobić by jakaś dowolna grupa użytkowników mogła dodatkowo widzieć te dane? Wink Dzięki z góry.
Edytowane przez nmpministranci dnia 16.10.2009 15:40:53
Born to be Wild.Cool

niepale4.jpg
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl