ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,389
Najnowszy użytkownik: brio2000

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Pieka
26.07.2024 10:10:28
Zbieg okoliczności. Ostatnimi czasy często był niedostępny, ale hosting przeniósł się na inne maszyny i chyba nawet do innej serwerowni, więc jest szansa, że będzie lepiej.

Zbigniew@
23.07.2024 22:35:04
Czy może to ktoś wyjaśnić?Jak na pisze cos na tym forum, to za kilka godzin serwer nie dostępny.Założyłem
stronę do testowania, na v5,pl, od kilku dni serwer przestał działać.

JazOOn
05.07.2024 21:32:18
Siema. Jak tam?>

krystian1988
01.07.2024 07:16:14
Smile

JazOOn
16.06.2024 18:34:06
hehe. Nice

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Przenoszenie komentarzy z newsów na forum
Sosna
Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób przenieść komentarze z jednego newsa do drugiego newsa??

Pilnie proszę o pomoc!
Edytowane przez Pieka dnia 09.01.2010 10:53:57
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.07.2024 07:26:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Chwilowo nie ma miłego skryptu do przenoszenia komentarzy (przynajmniej ja nie znalazłem), kto wie, może jakiś zapaleniec go naskrobie.
Teraz pozostaje Ci taki manewr - logujesz do phpmyadmin czy podobnego, wchodzisz do tabeli prefix_comments, odnajdujesz interesujący Cię komentarz. Wcześniej pobierasz id newsa, do którego komentarze chcesz przenieść (do odnalezienia w tabeli prefix_news). Przechodzimy do ostatniego kroku - w polu comments_item_id wstawiasz id newsa, do którego komentarz ma się odnosić. Wsio. Może nie jest to optymalne/wygodne/miłe w obsłudze, ale można się przyzwyczaić.
 
http://jantom.info
Sosna
wchodzisz do tabeli prefix_comments, odnajdujesz interesujący Cię komentarz


No dobra, ale jak znaleźć komentarz? Znam id newsa, bo jak najeżdżam na "komentarze" na stronie, to na końcu linku jest to id. Lecz jak w PHPMyAdmin znaleźć to?

Przechodzimy do ostatniego kroku - w polu comments_item_id wstawiasz id newsa, do którego komentarz ma się odnosić.


Jak mam to wpisać? Jak w ogóle sprawić, by pojawiło się odpowiednie okienko czy coś w tym stylu? Nie jestem zbytnio obcykany, gdybyś mógł mi to jakoś dokładniej wytłumaczyć... Proszę.

Halo? Proszę o pomoc! Sad
Edytowane przez Sosna dnia 15.04.2007 14:13:59
 
Reqest
Może przyda się coś takiego jak dodałem w załączniku. Modyfikacja pozwala przenosić komentarze z Newsa do wcześniej przygotowanego tematu na forum.
Przepraszam starych wyjadaczy Fusionowych za składnię kodu, ale jest powyrywana z różnych żródeł.
Miała nie wyglądać ładnie, a po prostu działać więc skrobnąłem w wolnej chwili.

U mnie działa, nie wiem jak u innych będzie.
Może komuś się przyda.

Zapomniałem dodać jest napisana dla PF7.

Wiadomość doklejona:
No i kolejna poprawka. Okazało się, że podczas przenoszenia komentarza do forum zawsze był wybierany jako docelowy temat o ID 1 z wybranego forum.

No to ewidentne niedociągnięcie z mojej strony. Poniżej paczka z uaktualnieniem .
Teraz wysyłanie komentarza do konkretnego tematu na forum powinno działać poprawnie.
Reqest dodał/a następującą plik:
move_comments_to_forum_v1_1.rar [7.22kB / 489 Pobrane]

Edytowane przez Reqest dnia 09.01.2010 16:07:53
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl