ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Forma linku a pozycjonowanie
crisr
Mam takie pytanie. Otóż w PHP-Fusion domyślnie po najechaniu na link wyświetla mi się adres na przykład w takiej formie: "weblinks.php?cat_id=2&weblink_id=9" a jak wiadomo normalnie linki mają po prostu postać np. www.adresstrony.pl. Mój problem polega na tym, że chciał bym zamieścić linki do innych stron, ale nie mam pojęcia czy google prawidłowo zaindeksuje/wykryje i czy w ogóle zwróci uwagę na linki w tej pierwszej postaci. Czy takie linki mają w ogóle jakąś wartość przy pozycjonowaniu ?
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 01:33:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Drecha
Zdania są podzielone, ja jednak uważam, że linki wychodzące mają równie wielkie znaczenie, jak linki przychodzące, gdyż dzięki temu strona staje się przysłowiowym "centrum Internetu". Forma tych linków nie powinna mieć wielkiego znaczenia, jednak przyjemniej dla oka jest, kiedy wyglądają tak, jak opisałeś to wyżej, lub jeśli link po najechaniu myszką, zastępowany jest altem.
 
crisr
OK. Dzięki za błyskawiczną i wyczerpującą odpowiedź.Smile
 
eldiablo
Linki w takiej postaci:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


To po prostu maskowanie linków wychodzących, stosowane pod "roboty wyszukiwarek" aby np: przez posiadanie dużej liczby odnośników, pozycja Twojej strony nie została "zachwiana" - nie była traktowana jako farma linków do zewnętrznych stron.
 
http://dropdire.pl
Drecha
Bo taka zostałaby od razu zbanowana przez boty.
 
eldiablo
Aby ban, piaskownica czy wyindeksowanie z bazy wyszukiwarki spotkało daną witrynę to musiałaby być naprawdę farmą linków lub raczej plantacją linków.

W przeciwnym wypadku może nam spaść PR, bo część "mocy" PR leci na zewnętrzne odnośniki a nie wewnętrzne naszej domeny.

Coś w tym rodzaju Pfft
 
http://dropdire.pl
Drecha
Możliwe, że coś się zmieniło. Z tego co jednak pamiętam, to dostałem kiedyś bana za to. Po prostu nie było mnie w Google, choć wcześniej byłem.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl