ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Blokada hotlinking czyli wyświetlania naszej grafiki na innych stronach
swistak
Witam próbuję zablokować linkowanie obrazków.
Używam do tego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Jak uruchamiam zaczynam mieć problemy i serwer wyświetla mi komunikat
Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


I tu moja prośba co może być w tym nie tak?
Edytowane przez Pieka dnia 10.06.2009 22:13:05
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 14:30:29
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
Chodzi o tę stronę, którą masz w opisie? Ustawiłeś dobrą domenę? Ten komentarz (//) mam nadzieję, że usunąłeś?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
swistak
Komentarz ja dopisałem a adres strony wprowadzasz tam zewnętrzna na której mogą się wyświetlać obrazki. A domena ta co mam w podpisie.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
bartek124
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Swoją domenę podawaj bez przedrostka www.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
swistak
Dzięki wielkie za pomoc można temat zamknąć.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" Albert Einstein
 
Szapko
Zrobiłem tak jak bartek124 napisał:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I plik .htaccess umieściłem w folderze głównym strony (tam gdzie news.php, index.php itd.). Jednak to nie pomaga. Nadal mogę wstawiać obrazki z mojej strony na innych. Co jest nie tak?

A to przykładzik:
www.narutoz.info/themes/Strefa_Naruto_v3/images/news.png
 
Pieka
Chyba jednak nie mozesz Wink
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Faktycznie teraz znika, ale gdy odświeżam stronę to jeszcze przez chwilę jest obrazek. Poza tym powinien się chyba wyświetlać obrazek "Zakaz kopiowania obrazków"? A - przynajmniej u mnie - tego nie ma.
Edytowane przez Szapko dnia 15.08.2009 13:03:56
 
Bochen
Może głupie pytanie, ale wrzuciłeś w odpowiednie miejsce takowy obrazek?
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
Szapko
Tak, jest na 100% bo sprawdzałem nawet przed chwilą.
 
Bochen
Hmm z tego, co zobaczyłem u Ciebie widzę ten obrazek który wrzuciłeś. Sprawdzałem na Twojej stronie czy to aby na pewno i widnieje niebieski prostokącik.
Edytowane przez Bochen dnia 15.08.2009 13:08:55
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
Pieka
No, teraz jest grafika zastepcza, czyli wszystko gra Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Ok, to chyba u mnie na coś nie działa, bo zamiast tego:
http://img.najlep...owania.png
Widzę tylko:
http://img.najlep...azwy_1.png
Jeżeli u Was działa poprawnie, to prawdopodobnie wina jest po stronie przeglądarki. Czyściłem historię przeglądania i nic to nie daje. Mam Firefox 3.
Za to na przeglądarce TheWorld wygląda to tak:
http://img.najlep...azwy_2.png

Cieszy mnie fakt, że jak przynajmniej próbuję zapisać na dysku obrazek ze strony, to mi się ten zakaz pobiera. Smile
Edytowane przez Szapko dnia 15.08.2009 15:09:07
 
Pieka
Nie, w czasie pisania posta mialem zastepczy obraz zamiast podanej grafiki. Aktualnie widze tylko link.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Aha, tak w ogóle to dziwnie działa, bo jak w FF klikam na ten link/obrazek prawym przyciskiem myszki i wybieram "Pokaż obrazek", odświeżam stronę z obrazkiem i wyskakuje mi błąd, że adres niepoprawny. Jednak gdy kopiuje link - po odświeżeniu zmienia się na link do tego zastępczego - i wklejam go w nową kartę, to wyświetla się poprawnie. Dam sobie z tym spokój, ważne, że prawidłowy obrazek nie jest wyświetlany. ^^
 
Pieka
Widze, ze nie znasz zasady dzialania tej blokady Wink W przegladarce zawsze beda widoczne zdjecia, poniewaz blokowanie odbywa sie tylko i wylacznie w razie wyswietlania na innej stronie. Pomysl chwile Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
W przegladarce zawsze beda widoczne zdjecia, poniewaz blokowanie odbywa sie tylko i wylacznie w razie wyswietlania na innej stronie.

O to właśnie chodzi, że wiem o tym, ale jak pisałem jeżeli włączam "Podgląd obrazka" i odświeżam stronę z nim, to przekierowuje na obrazek zastępczy z tym, że się nie wyświetla, tylko jest błąd, a dopiero po otworzeniu - już przekierowanego linku - w nowej karcie, wyświetla się obrazek zastępczy.
Jak włączę "Kopiuj adres obrazka" i wklejam w nowej karcie, to jest tak jak mówisz.
 
Pieka
Umiesc na zewnetrznym hoscie grafike zakazu w formacie JPG, a nastepnie podaj ja w regule htaccess.
Zrobilem tak na stronie testowej i zobacz: http://test7.ovh....47#post_47 (konto user/support).
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Dzięki, teraz śmiga aż miło. Smile
 
MrMatthew
Przepraszam, za odświeżanie starego tematu. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zablokowania obrazków tylko z galerii /photogallery.php (bez żadnych modyfikacji)? Obrazki, np. z katalogu /images normalnie by się wyświetlały, ale z katalogów /images/photoalbum już nie.
Pozdrawiam Smile
Edytowane przez MrMatthew dnia 03.04.2011 19:14:25
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl