ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
www.krissite.hsms.pl - KriS Site Twoje Centrum
krystian1988
Jak w temacie nadszedł czas na krytykę mojej strony. Choć jeszcze dużo jest do zrobienia, czekam na Wasze cenne zdanie co należy zmienić poprawić. Smile
Choć nie jestem grafikiem ani profesjonalnym programistą, będę się starał o poprawę.
Strona: www.krissite.hsms.pl
Dla użytkowników wiele więcej możliwości się znajdzie. Wink
Edytowane przez krystian1988 dnia 09.12.2010 09:26:37
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 14:41:57
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
konto usuniete
Wkładasz dużo pracy w doskonalenie strony, co daje owoce. Z tego co wiem,to skórka jest na chwilę "na święta" , więc choć mi się podoba to nie będę jej oceniałWink Stronka jest funkcjonalna, czytelna i ma to wszystko, co centrum mieć powinno. Oczywiście czekam na rozwój. Cenię sobie Twoją pracę i wkład. Stronkę oceniam na 7,5/10
Edytowane przez konto usuniete dnia 09.12.2010 09:38:51
 
krystian1988
Dziękuję foxi za ocenę. Tak skórka będzie zmieniana, oraz codziennie coś do niej wkładam, przynajmniej tyle na ile potrafię. Wink
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Chemikpil
No cóż, strona ładna, przyjemna dla oka co ostatnim razem rzadko się zdarza. Mam jednak 3 elementy graficzne które mi nie pasuję.
Menu. Jak robisz hover na jakimś linku to wszystko przesuwa się o 1px w dół. Reklama netsales nie mieści się w ramce w której wyświetlasz reklamy. Tu screen:
images37.fotosik.pl/426/b942d8824c03d599.png
Oba problemy występują pod chrome.
Prawe panele są niżej niż reszta strony (pod firefox i chrome). Screen:
images43.fotosik.pl/450/9a21cb892f518eda.png
Najbardziej rzuca mi się jednak w oczy tabelkowy them. Tyle jeżeli chodzi o mnie.
Powodzenia w prowadzeniu strony Smile
Pozdrawiam.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
krystian1988
Chemikpil, wiesz dziś dałem ramkę w okół reklamy ale mi na windows 7 oraz ubuntu działała prawidłowo. Smile Usunę ramkę i powinno działać jak należy co do obsunięcia panelu po prawej stronie juz długi okres się bawię w styles.css i nie mogę znaleść kody odpowiedzialnego. Smile Mam nadzieję że znajdę i będzie dobrze Wink.
Edytowane przez krystian1988 dnia 09.12.2010 10:36:28
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Chemikpil
Nie powinienem tego robić tutaj ale masz:
w klasie
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

zmień
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pozdro :)
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
krystian1988
Patrz jaki wielki Grin. Dzięki działa, ja wpisywałem nie 0 5 a samo 0 temu nie latało. Smile Dałbym pomógł ale tutaj raczej nie można. Poprawione.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
rafixxx123
Strona podoba mi się jednak jest jedna rzecz, która nie powinna mieć miejsca. Wchodząc na twoją stronę dopiero po przyjrzeniu się jej bardziej dowiedziałem się czego ona dotyczy, co jest na niej umieszczone i czym się zajmujesz. To poważny błąd, wydaje mi się, że wystarczy drobny logotyp, baner z napisem i wszystko będzie jasne. Pozdrawiam.
Edytowane przez Chemikpil dnia 11.12.2010 20:32:09
 
krystian1988
Powiedz dokładnie czego dotyczy bo nie rozumiem o co chodzi, tak jak zapewne reszta użytkowników supportu. Co jest umieszczane:
- Modyfikacje PHP-Fusion, EF,
- Większość oparta o PHP-Fusion.

Więc nie wiem w czym tkwi błąd. Jeśli ktoś łamie wszelki regulamin to jedynie Ci co nie przestrzegają licencji oraz regulaminu.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
rafixxx123
Chodzi o to, że wchodząc na stronę nie za bardzo wiadomo co na niej jest. Czy jest to strona o modyfikacjach PHP-Fusion czy może o grach komputerowych - tego na pierwszy rzut oka nie widać. Jakieś logo z napisem: Modyfikacje, wtyczki do PHP-Fusion załatwiłoby sprawę.

EDIT: Nawet w meta danych nie ma opisu co to za strona, więc wujek Google szybko Cię nie polubi Grin

EDIT2: Czy ty jesteś jakiś niepełnosprytny? Przecież gry komputerowe to tylko przykład, wbijam na twoją stronę i nie wiem czego ona dotyczy. Dopiero po przyjrzeniu się w tematy na forum olśniło mnie i wiedziałem, że strona jest o modyfikacjach i wtyczkach pod Fusiona.

EDIT3: Nie rozumiem, w czym tkwi problem niektórych osób i autora tematu. Przecież ja właśnie oceniam stworzoną przez Ciebie stronę i wnioskuje, że przydałoby się jej logo lub baner na którym byłoby jasno napisane, że strona jest o modyfikacjach i wtyczkach do Fusiona. To moja ocena.

EDIT4: Heh, ręce opadają. Czy ty masz problem ze zrozumieniem, że po wejściu na twoją stronę, którą wstawiłeś do oceny wytykam jej, że jest zaprezentowana w sposób, który niejednoznacznie mówi o czym ona jest. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się tematom na forum można dostrzec, że skoro piszesz o modyfikacjach i wtyczkach to właśnie o tym jest twoja strona. Brak mi słów, nie będę pisał bebe rzeczy ale nie wiem jak mam skomentować to, że nie rozumiesz o co chodzi. Wstrzymam się, żeby za dużo nie napisać, bo po co Pan Admin ma mieć podstawy do tego, żeby mnie znów zbanować Smile Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 11.12.2010 20:17:05
 
krystian1988
Trzeba było napisać od razu. Banner oraz logo są w trakcie tworzenia co jest już sprawą całkiem inną oraz osobistą.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Pieka
Kolega tym razem ma racje i pisze jak najbardziej w temacie.

Strona KriS Site Twoje Centrum z racji nazwy, promowania oraz tego, co widac na pierwszy wskazuje, ze jest strona typowo domowa lub srodowiskowa. I taka moim jak zwykle skromnym zdaniem do niedawna byla.
Jednak jej zawartosc jednoznacznie sugeruje i przekonuje, ze to strona o dodatkach do PHP-Fusion, ktora zdaniem autora aspiruje do miana nieoficjalnego supportu, czym oczywiscie nie jest chocby ze wzgledu na mozliwosci autora. Niestety, taka jest prawda Krystian, czy Ci sie to podoba, czy nie.

Wracajac stricte do tematu, strona sie ladnie rozwija i jest obecnie calkiem przyjemna dla oka, mimo, ze nie w moim guscie. Jesli nadal bedzie sie ta tendencja utrzymywala, a jej tresci nie beda stanowily materialy kopiowane z innych o podobnej tematyce to ma szanse stac sie popularna i lubiana. Konsekwencja w dzialaniu zazwyczaj daje dobre efekty.
Zycze powodzenia Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
krystian1988
Dziękuję Przemku za swój udział w temacie oraz za opinie którą wystawiłeś. Rozmawialiśmy o tym i jak widzisz wszystko co jest niestosowne da się uzgodnić. Wszystko zostało poprawione, jeśli jednak nadal są zastrzeżenia to proszę kontakt PW z dokładnym linkiem oraz wyjaśnieniem. Wszystkim bardzo dziękuję.


EDIT://
Logo zmienione, bannery zostaną poprawione z czasem. Smile
Edytowane przez krystian1988 dnia 11.12.2010 20:06:56
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Chemikpil
EDIT: Nawet w meta danych nie ma opisu co to za strona, więc wujek Google szybko Cię nie polubi

I tu bardzo się kolego mylisz. Po za tym że description będzie wyświetlany jako opis w wynikach wyszukiwania, to google już dawno przestało brać na poważnie te tagi, a bardziej treść strony, która jeżeli jest obfita w pewne słowa kluczowe, to może zawisnąć wysoko w wynikach tych własnie słów. Żeby nie było nie jestem specjalistą od SEO, ale laikiem też nie jestem. Dodatkowo description powinien być dynamiczny, i na każdej stronie inny, ale to nie o to chodzi. Zgodzę się natomiast że wchodząc na stronę, która w domenie, logotypie ma nazwę użytkownika, oczekuję bardziej strony domowej, blogu, portfolio lub coś w tym stylu, a trochę zeszła na tor portalu. Musisz się jasno określić co chcesz mieć, i tym samym lepiej to zorganizować. Podtrzymuje jednak dalej moje zdanie, że strona jest miła dla oka.
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
rafixxx123
Chemikpil /

Ale mi właśnie chodzi o to jak strona będzie wyświetlała się w wyszukiwarce. Czy nie lepiej byłoby umieścić w meta opis: Modyfikacje i wtyczki pod PHP-Fusion? Sam zobacz jak jest ona teraz widoczna, pod jakimi opisami. Zdaję sobie sprawę, że roboty już od dawna nie pozycjonują strony na podstawie meta tagów ale to nie zmienia faktu, że warto ten opis wrzucić. Ale tak jak foxi89 wspomniał zajmujmy się oceną strony, dlatego poza uwagami o których wspomniałem już wcześniej wystawiam 7/10 również ze względu na kolorystykę strony, która nie przypadła mi do gustu, gratuluje jednak pomysłu i tego co na stronie jest zawarte. Zapewne nie jednemu użytkownikowi pomożesz dzięki tym modyfikacjom i wtyczkom. Pozdrawiam.
 
poki289
Rafix poczytaj sobie podstawy SEO i najlepiej SEM, to mniej wiecej szczaisz baze.
Krystian a co do WWW to lubialem Twoja starsza stronke, ta byl klimaaaaat ja na nia wbijalem, nawet w ulubionych sie znalazla.
 
www.add-ons.pl
krystian1988
Możesz mi w PW napisać dokładnie jaka? Dziękuję wszystkim za opinię oraz nadal się będę starać według waszych wypocin ją poprawiać. Smile
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
eldiablo
Dalszych sukcesów ze stroną i dalszych chęci przy prowadzeniu strony ale:

1) Nagłówki czarne na jaskrawo-przyciemnionych nagłówkach

2) "modyfikacje i wtyczki pod PHP Fusion" słabo widoczny napis, zlewa się z tłem loga

3) menu: odnośniki powinny być wyśrodkowane na wysokość

4) menu hover efekt miałbyć ciekawy i estetyczny, lecz po najechaniu tekst ucieka do góry a cała strona zaś ten 1, 2 px w dół ucieka <- więc finalnie nie wygląda to już tak pięknie

5) tekst czcionki szary na szarym tle wygląda nie dokońca czytelnie. Ktoś kto ma już słabszy wzrok lub siedzi dalej niż 10 cm od moniotra może się to okazać małym utrudnieniem czytania. Poniżej kilka wybranych przykładów:

5.a tematy for
5.b tekst po newsami, szczególnie czytaj więcej i xx komentarzy
5.c "strona 1 z 2"

6) opis Twoich wtyczek lub tych co skopiowałeś skąź, tam powinien zawierać coś więcej niż:
Dziś sobie zrobiłem pewną modyfikację. Więc jeżeli używasz PHP-Fusion w wersji v7.01.xx wystarczy że sobie podmienisz plik contact.php
Ważne, jest to tylko dla posiadaczy, którzy mają modyfikację recaptcha w kontakt + rejestracji. Inaczej modyfikacja nie będzie działała. Plik w załączniku.


Ja widzę to tak: opis wtyczki, instalacja chyba że np: w pliku readme.txt ale i o tym należy nadmienić, informacja o autorze, dokładna wersja fusiona, jeżeli modyfikacja nadmienia pliki - podać jakie trzeba podmienić, jeżeli tak jak wyżej to podać jaka to modyfikacja + link do niej, bo może być kilka modyfikacji z reCaptcha i ktoś będzie się głowił o której mowa itd. itp.

Opis typu zrobiłem sobie modyfikację jest dla mnie zbyt może nie dziecinny ale tak "nie ważne jak byle by coś było", na niektórych tego typu stronach, autorzy nie tylko dosadnie opisują wtyczkę, ale zamieszczają zdjęcie/a lub nawet co zostało dodane czy zmienione w danym oryginalnym pliku. Dla przykładu opis wtyczki popełniony przez jednego z moderatorów tego forum -> http://chemikpil....tts-panel/ Widać różnicę ? Prawda że lepiej niż:

Dziś sobie zrobiłem pewną modyfikację. Więc jeżeli używasz PHP-Fusion w wersji v7.01.xx wystarczy że sobie podmienisz plik contact.php.


Szacun za wkład do fusionowego świata i za poświęcanie Swojego czasu, bo nie każdemu się chce, ale może kilka mych wskazówek pomoże CI jeszcze bardziej dopicować stronkę Grin
Edytowane przez eldiablo dnia 12.12.2010 15:50:11
 
http://dropdire.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl