ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 11

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodawanie zdjęć w Usergalerie 2.3 bez potrzeby tworzenia albumu
Piotrek
Hello Wink

Zainstalowałem sobie MOD-Usergalerie 2.3, jednak chciałbym trochę uprościć sprawę, żeby nie dodawać albumów tylko od razu zdjęcia. Coś jak na "Naszej klasie". Jednym słowem, żeby był tylko jeden album, którego nie trzeba stwarzać.
Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 16.07 - 23:23
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 30.04.2024 07:12:33
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
Jeśli nie chcesz tworzyć albumów to trzeba po prostu zrobić zwykły upload zdjęć i bazę danych do tego najlepiej zrobić to od nowa upload musiał by być najlepiej taki by do każdo zdjęcia dodawał jakieś losowe cyfry by się zdjęcia nie powtarzały w bazie danych należało by zapisać nazwę zdjęcia oraz id tego kto dodał zdjęcie i to wszystko i przy wyświetlani zdjęć z bazy należało by tworzyć miniaturki przykładowy kod do dodawanie zdjęć
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Do każdego zdjęcia są dodawane 3 liczby by obrazki się nie powtarzały
Edytowane przez kefirek dnia 17.07.2008 15:33:53
 
Piotrek
Nie, niestety to mi nic nie da. Dzięki.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Nasi Koledzy yacek13(Jacek) i bogus(Bogdan) zajmują się stroną płockiej pielgrzymki pieszej do Częstochowy, opartej o Fusion http://www.pielgr... , pierwszy z nich w czasie dni marszu na bieżąco będzie wrzucał aktualne fotki(robione przez kilka osób) z wydarzeń z trasy, w początkowej fazie chcieli się oprzeć o google picassa, jednak do ich celów okazał się za słaby mało wydajny i uciążliwy przy dodawaniu tak dużej ilości fotek, kupili skrypt galerii, która spełnia ich oczekiwania i nie są to duże pieniądze, a rząd szarwerowego polskiego oprogramowania, nie miałem czasu bliżej temu się przyglądać i pobawić, jest wersja testowa i można się zastanowić czy to to co chcemy, zanim kupimy.
Może kontakt z wymienionymi wyżej i wymiana zdań, przyniesie oczekiwany efekt, wskazuję tylko jeden z możliwych kierunków, a czy Ciebie zadowoli nie wiem.
Miłego dnia
Włodek
Edytowane przez wlodekp dnia 18.07.2008 07:20:10
 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Wystarczy dodac tworzenie albumu podczas rejestracji, wtedy kazdy uzytkownik bedzie mial juz na starcie wlasny album. Jesli nie wiesz jak, to poszukaj tematow/plikow odnoszacych sie do zapisywania do newslettera podczas procesu rejestracji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Piotrek
Pieka napisał/a:
Wystarczy dodac tworzenie albumu podczas rejestracji, wtedy kazdy uzytkownik bedzie mial juz na starcie wlasny album. Jesli nie wiesz jak, to poszukaj tematow/plikow odnoszacych sie do zapisywania do newslettera podczas procesu rejestracji.


Nie głupie, aczkolwiek chciałbym, żeby z momentem rejestracji użytkownikowi tworzyła się galeria automatycznie, która by miała id= jak jego profil. Oczywiście wszystko w wyżej wymienionej Usergalerie 2.3.
Edytowane przez Piotrek dnia 19.07.2008 00:44:28
 
Pieka
Piotrek napisał/a:
Pieka napisał/a:
Wystarczy dodac tworzenie albumu podczas rejestracji, wtedy kazdy uzytkownik bedzie mial juz na starcie wlasny album. Jesli nie wiesz jak, to poszukaj tematow/plikow odnoszacych sie do zapisywania do newslettera podczas procesu rejestracji.


Nie głupie, aczkolwiek chciałbym, żeby z momentem rejestracji użytkownikowi tworzyła się galeria automatycznie, która by miała id= jak jego profil. Oczywiście wszystko w wyżej wymienionej Usergalerie 2.3.

Przeciez napisalem dokladnie to samo. Pogrubilem Ci to teraz dla jasnosci.
Edytowane przez Pieka dnia 19.07.2008 01:06:47
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Piotrek
Ciężka sprawa, jakbyś mógł prosiłbym o pomoc lub jakieś głębsze nakierowanie jak to wykonać. Znalazłem temat o newsletterze, ale mało mi to mówi niestety.
 
bartek124
Ciężka sprawa? Heh...
Dodajemy trzy zapytania wykonujące się podczas prawidłowej rejestracji:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


TO dajemy pod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Myślę, że dasz radę zrobić sam, żeby działało na rejestrację z potwierdzeniem e-mail i Administratora.
Oczywiście rozwiązanie daj na forum ;).
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl