ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Dodatkowe pola w profilu
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jednak nie poczytałeś dokładnie bo parę postów wyżej dodałem paczkę pełnej wersji moda nie tej okrojonej z laba, tylko łącznie z plikami dla administratora i o tym z użytkownikami wymieniam uwagi i nie tylko, czytaj żeby zainstalować bo wymaga pewnych korekt funkcji dla polskich liter.
I to na tyle w tym temacie, tego forum.
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.05.2024 07:04:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Marcus Fenix
Czy da się zrobić dodatkowe pole w profilu z mozliwością wyboru np czy masz telefon i +TAK +NIE?

za odp dziękiWink
 
ix360.pl
zezol
Marcus Fenix, zajżyj do mojego tematu.
 
Marcus Fenix
@Zezol włąsnie czekam na wtyczkę EEP » Extra Extended Profile ale póki jej nie ma trzymam u siebie normalny extended profile.
Edytowane przez Pieka dnia 14.10.2007 16:24:06
 
ix360.pl
Bananas
Dlaczego jak zainstaluje wtyczke MOD-Zmiana_Statusu_MSN_Yahoo_na_GG_Tlen to jak chce edytować profil to nie moge wpisać numeru gg ? A gdy to edtytuje przez panel admina to się wtedy da wpisać. Zdjecie z tym jak sie nie da wpisać http://www.gtaplu...ledzik.jpg.
I mam takie pytanie jak usunąć pola w edycji profilu i profilu. Chodzi tam o wybór skórki i podpis.
Edytowane przez Bananas dnia 10.11.2007 16:05:56
 
http://www.gtamods.pl
kwik87
Ja mam to rozwiązane w profilu inaczej...

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Moje pytanie brzmi czy mogę pola formularza zmienić na ikonki kominukatorów? A jeśli tak to jak uzyskać statusy z gg i tlena.

Drugie jak mogę dodać pole naliczające dodane newsy przez usera?

A może da się udostepnić wygląd profilu i odpowiedzi z tego supportu?
Edytowane przez kwik87 dnia 01.05.2008 18:50:18
 
www.dumastolicy.pl
Szapko
Robiłem tak jak opisywaliście, ale nie wyszło. Wiem, że coś jest nie tak, ale niemam zielonego pojęcia co. Używam EF. Znalazłem odpowiednie linijki i pododawałem to co pisaliście, ale to nic nie dało.
W załączniku daje moje pliki.
Szapko dodał/a następującą plik:
plplplplp.rar [7.31kB / 386 Pobrane]
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Żadna nasza modyfikacja, która dotyczy plików zmodyfikowanych w extreme o inną bazę strukturę tabeli nie będzie działać bez modyfikacji tej modyfikacji.
To jest właśnie ten element, którego nikt Ci u nas nie zrobi, a pisałem o nim w poprzednim temacie.
Masz extreme nasze modyfikacje sam dostosowujwsz do niego w naszym systemie chodzą w Twoim jak sobie zrobisz.
 
wlodekp.europa.pl
EuGeN
dan_0803 napisał/a:
Robiłem tak jak opisywaliście, ale nie wyszło. Wiem, że coś jest nie tak, ale niemam zielonego pojęcia co. Używam EF. Znalazłem odpowiednie linijki i pododawałem to co pisaliście, ale to nic nie dało.
W załączniku daje moje pliki.

Kod EF i PF różni się znacząco, tutaj ludzie używają PF! Chcesz naszej pomocy, zadawaj pytania odnośnie php-fusion (które jeszcze nie były poruszane!!) a nie jego modyfikacji które mają swoje supporty .

Sio na forum extream-fusion!

///Btw: Nie wiem co Ty jeszcze robisz na tej stronie Shock
Edytowane przez EuGeN dnia 04.06.2008 09:13:15
 
eugenq.eu
Ziom73
A da się zmienić nazwę "ranga" na "frakcja" ? Bo próbowałem zmieniłem w plikach nazwę ale nic :/
Za dobrą odpowiedz z góry dziękuję. Cool
Edytowane przez Ziom73 dnia 05.07.2008 00:11:30
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl