ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
v1.0 - Photo Gallery Sub Categories
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
http://beta.phpfu...#post_3020


Pliki w zalaczniku.
wlodekp dodał/a następującą plik:
photogallery_subcats.zip [7.42kB / 881 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 18.03.2007 17:50:56
 
wlodekp.europa.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 22:49:08
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
tomaszziemann
Świetnie. Od dawna krążyły mi po głowie myśli, skąd tu wziąć taką modyfikację, a tu kolega się pięknie dokopał. Dzięki. Grin

Mam tylko pytanie @wlodekp: Czy jest szansa, abyś zajrzał do wnętrzności galerii w panelu admina i odpowiedział mi, czy te albumy - będące już dodane jako subkategorie - da się wyświetlić dopiero po kliknięciu na jego album nadrzędny, czy też jest konieczność przekopywania się przez gąszcz wrzuconych do jednego wora albumów i ich podkategorii? Zaznaczam - chodzi mi wyłącznie o panel admina.

Proszę sprawdź. Ja rocznie dodaję do galerii około 1000 zdjęć, które są podzielone na jakieś 70 podkategorii. Co zrozumiałe, byłoby ich trochę dużo do administrowania na raz. Wink

Aha i jak można by usunąć panel o nazwie Sub Categories wówczas, gdy jest pusty? To już w trybie przeglądania galerii.

Piszę do Ciebie, bo pomogłeś mi już i wiem, że można na Ciebie liczyć.

Pozdrawiam.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Zobaczę-bo ja mam całkowicie zmodyfikowaną galerię-łącznie z maincore.
A przy okazji zerknij na plan-jako że w tej chwili baza jest pusta mogę go pokazać,
Plan zajęć nauczyciele-pozostałe podobne zablokowane-Jest to tylko interfejs do oglądania i kosmetycznych poprawek-baza ładowana skryptem z poziomu serwera-przy starcie roku. Plan oparty na 5 tabelach-dni tygodnia. Napisany-pod moje potrzeby i ładowany-jak interfejs-panel-nie infusion. Zresztą Menu pracownik zawiera ich kilkanaście-te pokazuję jako jedną serie-podobnej konstrukcji.
zdzplock.europa.pl
 
wlodekp.europa.pl
tomaszziemann
wlodekp napisał/a:
A przy okazji zerknij na plan-jako że w tej chwili baza jest pusta mogę go pokazać,
Plan zajęć nauczyciele-pozostałe podobne zablokowane-Jest to tylko interfejs do oglądania i kosmetycznych poprawek-baza ładowana skryptem z poziomu serwera-przy starcie roku. Plan oparty na 5 tabelach-dni tygodnia. Napisany-pod moje potrzeby i ładowany-jak interfejs-panel-nie infusion. Zresztą Menu pracownik zawiera ich kilkanaście-te pokazuję jako jedną serie-podobnej konstrukcji.
zdzplock.europa.pl

Zerknąłem, ale że to offtop przechodzę do właściwego tematu. Wnioski tam: http://www.php-fu...ad_id=6003
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Misiaczek
podGaleria
Duplicate column name 'album_sub'

i nie wiem co dalej ;>
 
tomaszziemann
Misiaczek napisał/a:
podGaleria
Duplicate column name 'album_sub'

i nie wiem co dalej ;>

Jak nie wiesz, to po co piszesz? Może ktoś wie, co z tymi subkategoriami?
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Konto ukryte
Nie możesz usuwać subkategori jeśli są w niej zdjęcia.
 
tomaszziemann
maxi999 napisał/a:
Nie możesz usuwać subkategori jeśli są w niej zdjęcia.

Czytaj dokładnie, o co chodzi w temacie. Nikt nie pytał o usuwanie subkategorii, a o panel w głównym oknie, który się pokazuje, nawet, jak nie są utworzone.
Co możesz zrobić dziś, zrób jutro.
 
http://www.gimnazjum.sierakowice.pl
Woma
Dokładnie mam to samo.
 
Xamill
Chciałbym zrobić coś takiego ale nie wiem jak:
Wchodzę w galerię, mam dwie kategorie np. "Moje miasto" i "Moja rodzina" i dopiero w tych "folderach" sa albumy.

EDIT: mam wersję 6.01.3
Edytowane przez Xamill dnia 01.08.2006 18:26:17
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@tomaszziemann żebym dobrze zrozumiał-bo nadeszła pora.
Pracuję teraz na galerii standard 6.01 +mas+sub-ze zmodyfikowanym wyświetlaniem gość
Czy administracja: chcesz wygląd obecny-tylko górna tabela-dopiero po wybraniu w niej z listy subkategorii-ma pojawić się ta dolna z albumami do niej przypisanymi-standard-widokowy ale tylko te z tej kategorii-i dalej już normalna procedura zmian i powrotów? Bo ja tak to widzę po analizie Twojego zapytania-czy się da-sądzę żę tak-jest jednak zawsze ale(i czas, który włsnie nadszedł).
 
wlodekp.europa.pl
kniaz
Zainstalowałem ten mod co w linku i jak dodaje kategorie to pisze że została dodana a tak naprawdę nie wyświetla się na liście, co zrobić?
 
normal
Witam ja też mam ten sam problem co "Kniaz". Prosze o pomoc.
 
pigmailon
no, i ja mam ten problem, ale widzę, ze już chyba się nie doczekamy na odpowiedź, bo kiedyś jak o coż zapytałem to chyba w ciągu godziny byłą odpowiedź adminaSmile więc pewnie jak już ponad pół miesiąca czekacie to i ja się nie doczekam Sad napisałem nawet dfo jakiegoś gościa z zagranicy ale pewnie nie będzie mu się chciało odpowiadać Polakowi... :/
ale jakby przypadkiem któryś z Was wyczaił jak to zrobić do tej pory, to prosim o wiadomośćSmile
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
A czego macie się doczekać?
Mod został stworzony macie link do strony autorskiej, został przyklejony bo sprawdzono jego działanie-takie jakie gwarantuje jego autor w readmee.
I to jest tyle, modyfikacje nie należą do adminów takie coś zrobi ktoś kto ma chęć bądż taka postać akurat będzię mu do częgoś potrzebna-a czy to opublikuje i podzieli się z Wami to już odzielna sprawa.
W tej chwili jeszcze raz sprawdziłem działanie w 6.01.6 i jest włśnie takie jak gwarantuje autor w temacie są jeszcze dwa pliki poprawek może one was zadowolą i będą panaceum na bolączki.
Nie widzę żadnego pytania do autora na stonie moda z Waszej strony.
napisałem nawet dfo jakiegoś gościa z zagranicy ale pewnie nie będzie mu się chciało odpowiadać Polakowi... :/

Tam nie ma znaczenia z kąd jesteś-sam odpowiada każdemu(tam) jeśli potrafię i nie są to życzenia indywidualnych modyfikacji-bo takie napisałem wyżej jak są realizowane..


 
wlodekp.europa.pl
pigmailon
no fajnie, ale mniemam że support jest jednak dla takich cieniasów jak ja, użytkownik użytkownikowi nie równy, niektórzy kjak kolega powyżej raczej tu widzę spełnią rolę owego supprtu, prewnie rzadko zadaje pytania, raczej odpoiwiada. a ja jestem typwy klienty supporta, ja mam wyłącznie pytania, nikogmu tu w niczym nie pomogę, i gdyby to ode mnie zależało to wogóle bym się tymi technicznymi sprawami nie zajmował, ale NGOsy często mają kadrowe problemy...
to co kolega wyżej napisał, jest dla kolegi jasne a dla mnie to coraz wiećej niewoadomych...

kolega pisze: "takie jakie gwarantuje jego autor w readmee." no to kolega ma szczęście albo ja niewymwnego pecha, ściągnąłem tego moda z dwóch źródeł i w żadnym nie ma pliku readme...

"są jeszcze dwa pliki poprawek może one was zadowolą i będą panaceum na bolączki." ja wierzę że są, tylko ja nie wiem gdzie są... a nawet jak znadję to pewnie nie będę wiedział jak je zastosować, dlatego potrzebuje wsparcia, ang - supprt.

ale dotarło już do mnie coś o czym wcześniej nie wiedziałęm, wieć przepraszam, po prostu widzę, teraz że nie wszystko co można ściągnąć STĄD jest STĄD, wiec niesłusznie sobie zakładałem, że względem WSZYSTKIEGO co da się zamonotwać w moim PHP mogę pytać support PHP-FUSSION. Wiem że niewiedza nie usprawiedliwie, ale wystarczyłoby to delikatnie mi uzmysłowićSmile

"Nie widzę żadnego pytania do autora na stonie moda z Waszej strony."

no a ja nawet nie widzę, tej strony a co dopiero pytań... jako rzekłem powyżej do tej pory byłęm rpzekonany że własnie piszę na stronie autora, a tu się okazuje że jeszcze trzeba jakoś namierzyć kto jest autorem, czy ma stronę, albo mejla i osobiście pytań, no słowem, wielem się dowiedział, ale nie to co potrzebowałem, a to co się dowiedziałem marnie mnie nastawiło...

no to ide walczyć samopas, dzięki za wskazówki...

o, no chyba że strona autora to ta :

http://beta.phpfu...#post_3020

ale chyba nie o tą chodzi, po co ktokolwiek z nas tu miałby zadawać tam to pytanie, jak tam to pytanie dawno już kto inny postawił i też brak odpowiedzi...
Edytowane przez pigmailon dnia 18.01.2007 01:58:09
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Rzeczywiście jest to strona autora tego moda, większość modów modyfikacji tworzy międzynarodowa społęczność Fusion gdzie niektóre tylko zostały stworzone przez naszych rodaków-i te mają historię na tym forum ze wszystkimi modyfikacjami.
Z pozostałymi jest tak jak sądzisz, zostały spolszczone locale ewentualnie w kodzie polskie także. I sprawdzone czy działają-a modyfikacje już pisałem jak się mają.
Działanie tego moda dodaje subkategorię do istniejącego już albumu. Więc najpierw należy stworzyć normalny album i dopiero w nim podalbumy. Czyli de fakto jeśli album już istnieje wstawić nazwę podalbumu w formularzu u góry i z rozwijalnej listy-Sub Category of: wskazać w którym albumie ma zostać utworzony podalbum. Zostanie on dodany do tej listy-pod swoją nazwą i będzie na niej widoczny jak zwykły album.
Lista nie pokazuje, które są podalbumami i którego albumu to jest ta niedogodność.
Jednak w galerii są wyświetlane jako podalbumy prawidłowo.
I o takim działaniu gwarantowanym pisałem.
A te wyświetlanie w PA zrobi jak napisałem ktoś kto potrafi i używa tego jest mu potrzebne, bądź ma pasję modyfikowania-co wiąże się z posiadaniem swojego serwera testowego(komputera nie wirtual) do prób modyfikacji i czasem na to.
I W TYM CELU UTWORZONO KATEGORIĘ FORUM PROPOZYCJE UŻYTKOWNIKÓW
Edytowane przez wlodekp dnia 18.01.2007 03:12:54
 
wlodekp.europa.pl
pigmailon
o, dawno mnie tu nie było, ale dziekuję za podpowiedź, teraz czuję się jeszcze mniej kompetentny, bo jak na laika przystało, po takim czasie zapomniałem nawet to co sam już odkryłem, i od nowa muszę do tego dochodzić, ale wierzę, ze odpwoieź Włodka mi pomoże, w każdy razie coś już mi świta, że faktycznie nie tak to robiłęm, dzięki Smile
 
laczor
ściagnalem te sub categories i wgrałem no i jak chce stworzyć jakaś subkategorie to wpisuje nazwe i z listy "Sub Category of" wybieram jakiś album, pisze że się dodało ale naprawde sie nie dodało. W pliku Do dodania! jest jakiś kod ale nie wiem gdzie go trzeba wkleić. Jakotwieram galerie to jest

Unknown column 'album_sub' in 'where clause'Unknown column 'album_sub' in 'where clause'


Prosze o pomoc i jakies instrukcje bo jesem poczatkujacy, a bardzo mi zalezy zeby sub categories dzialalo Smile

Z góry dziekuje
Pozdrawiam.
Edytowane przez laczor dnia 18.03.2007 20:18:55
 
www.linia29.cal.pl
Pieka
laczor napisał/a:
ściagnalem te sub categories i wgrałem no i jak chce stworzyć jakaś subkategorie to wpisuje nazwe i z listy "Sub Category of" wybieram jakiś album, pisze że się dodało ale naprawde sie nie dodało. W pliku Do dodania! jest jakiś kod ale nie wiem gdzie go trzeba wkleić...

Ten kod masz wkleic w strone informacyjna (dodatkowa) i wykonac podglad (nie zapisywac!).

Podkategorie dzialaja bardzo dobrze, sprawdzilem.
Dowod dzialania: http://www.se-mob...allery.php
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl