ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Moje obserwowane tematy znikają
Spaik
Witam. Mam pytanie odnośnie supportu PF. A więc chodzi o obserwowane tematy na forum. Mam dziwne wrażenie że w moim profilu one znikają po jakimś czasie. Jak to z nimi naprawde jest ?
Edytowane przez Spaik dnia 05.11.2009 21:55:51
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 10:53:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Plik footer.php, linia 29:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spaik
Czyli jezeli minie 600 lat od ostatniego postu ? Jak to jest ? Mozna prosciej?
 
Pieka
1209600 = 2 tygodnie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spaik
Trzeba było tak od razu Smile Dzieki
 
zezol
Też mnie to irytowało - dlatego przestałem 'obserwować' tematy.
Można wiedzieć po co te tematy są usuwane? Ja gdy tego używałem służyło mi to jako "ulubione tematy", no ale nie ma jak, skoro same się usuwają i traciłem dodawane tematy.
 
Pieka
To jest standard w PHP-Fusion, wystarczy zajrzec do wlasnego pliku footer.php.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zezol
Dobrze, ale dość nie-trafny i nie-przemyślany standard... Gdzie bym nie używał tej funkcji na innych forach, to tematy są i będą zapisane (obserwowane) a nie będą się usuwać po prostu bez mojej wiedzy. Skoro chcę je obserwować, to nie chcę znowu, aby po 2 tygodniach czy jakimś czasie same się usuwały - chyba nic w tym dziwnego Wink.

PS. Może lepiej byłoby usunąć tą linijkę na supporcie?
Edytowane przez Pieka dnia 04.11.2009 23:00:13
 
Pieka
Ta linia nie jest od parady, czy dla kaprysu. Dodatkowe, w wielu przypadkach zbedne rekordy w bazie nie sa wskazane. A wielu uzytkownikow zapamietuje tematy i zapomina o nich, jedni na dlugi czas, inni za zawsze.
Odpowiadajac na Twoje pytanie, w najblizszym czasie nie planujemy zmian w tej materii. Moze w przyszlosci.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spaik
zezol napisał/a:
... Skoro chcę je obserwować, to nie chcę znowu, aby po 2 tygodniach czy jakimś czasie same się usuwały - chyba nic w tym dziwnego Wink.

PS. Może lepiej byłoby usunąć tą linijkę na supporcie?


Dokładnie zezol Smile skoro je dodaje to znaczy ze chce je ogladac, a nie po to by po 2 tygodniach automatycznie sie usywaly... zdecydowanie to nie byl trafiony pomysl.
 
Gander
Moja opcja to "Jest to bardzo irytujące". Mam na supporcie kilkanaście tematów powiązanych z moimi wtyczkami i modyfikacjami, a nie mam czasu codziennie przeglądać forum celem sprawdzenia czy ktoś coś dopisał. Na szczęście ktoś wpadł na genialny pomysł by utworzyć powiadomienia e-mail, wysyłane gdy ktoś dopisze posta w danym temacie. Ma taką opcję chyba praktycznie każde, obecnie rozwijane forum na świecie. I prawie na każdym skrypcie forum, gdy aktywuję sobie powiadamianie to mogę być pewien że dostanę powiadomienie tak długo jak dany wątek będzie istniał. Wyjątkiem od tej reguły jest skrypt forum PHP-Fusion, który automatycznie czyści powiadomienie po 14 dniach! Doprawdy, nie mogę uwierzyć że ktoś wpadł na tak idiotyczny pomysł...

Nawet gdyby to było podyktowane obciążeniem / zapełnieniem bazy to 14 dni to wyjątkowo paskudny dowcip. Jeśli już nie może być to dożywotnie powiadamianie, to niech to będzie rok, w skrajnych sytuacjach pół roku.

Tym postem bardzo ładnie proszę administrację polskiego supportu php-fusion o zwiększenie czasu ważności powiadomień.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 04.08.2013 16:19
 
gander.solutions
Pieka
Adam, juz o tym swego czasu pisalismy, wiec po co ten temat? http://www.php-fu...d_id=27211

Poza tym, co watek dotyczacy Supportu robi w propozycjach? Nie ma dzialu wewnetrznego?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 04.08.2013 16:19

Edytowane przez Pieka dnia 12.12.2010 16:06:53
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
jantom
Ankieta jest źle skonstruowana. Nie mów, że na studiach nie miałeś jakiejś metodologii badań czy czegoś podobnego. Przejdę do wyjaśnień - brakuje opcji dla osób, którym owe ustawienie nie przeszkadza.
Resztę Przemek już powiedział.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 04.08.2013 16:19

Edytowane przez jantom dnia 12.12.2010 16:13:57
 
http://jantom.info
Gander
Sorry. przeglądałem forum w poszukiwaniu takich wątków ale chyba ten przegapiłem. Niemniej, przede wszystkim zależało mi na ankiecie, by dowiedzieć się jak dużej liczbie osób to przeszkadza, a jednocześnie prosić was, administrację, o zmianę tego ustawienia. Pieka pisał tam o dużej liczbie niepotrzebnych danych, z czym nie mogę się zgodzić. Z tego samego powodu można by kasować tematy, których nikt nie odwiedzał od 2 tygodni...


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 04.08.2013 16:19
 
gander.solutions
jantom
Napisz o tym na Dev - Starefossen i Philip są dość otwarci (przynajmniej w porównaniu do Digiego) na inne koncepcje, jeśli je dobrze przedstawić. Może uda się ustalić, jaki cel przyświecał przy tworzeniu tego ustawienia, ew. przeniesienie się je do bazy danych.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 04.08.2013 16:19

Edytowane przez jantom dnia 12.12.2010 17:01:29
 
http://jantom.info
Pieka
W dniu dzisiejszym całkowicie wyłączyłem opcję usuwania tematów z listy obserwowanych. Jak to mówią "lepiej późno niż wcale" Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl